autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

цуцик з нами не дружить( (2/2)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: MakaBuka]
      24 марта 2014 в 12:08 Гілками

MakaBuka 21.03.2014 12:17 пишет:

Тсуг по цуцикам шарить. в нього питатись




Цуг не шарить, Цуг сам всьо мєтодом проб і ашибок.

Зараз нашому Гібону три місяці виповнилося.
Скажу так - лише тепер у нього починає з'являтися якась звивина в мозку. Ну і то поперечна. Основне її призначення - управління вухами. Це я до того, шо очікувати від пса в такому віці особливої метикуватості - помилка.

Якщо цуцик одномісячний не дуже контактує - це взагалі нічого не означає. Нада работать. Годувати, розмовляти з ним, приділяти йому увагу. Всьо наладіцца

Стосовно підібраних тварин. У мене всі підібрані. І було багато різних котів на перетримці. Всі соціалізуються рано чи пізно (більшість вмамєнт). Якщо не соціалізуються - значить ви щось робите не так

Змінено Thug (12:09 24/03/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: Цуг]
      25 марта 2014 в 20:17 Гілками

ок, не так - шо ж, наприклад? годувати-розмовляти - це, знаєте, цікава така порада. Якби собаку морили голодом, вже б за три тижні вона дуба дала, прально? говорити з твариною довго і конструктивно, коли вона сховалася і ти її тупо не бачиш, доволі складно. Коли вона вилазить зі схованок, переважно стоїть і зирить насторожено, гавкає чи гарчить на нас. І так всю дорогу. Я не знаю, шо з цим робити - треба було почепити їй ошийник від кліщів, так я півгодини з бубном танцювала навколо будки, страшно було руку туди всунуть, кусається ж! коли врешті почала помалу витягувать, воно бідне впісялося від страху. Шо за дурня, я в шоці. Я не собачий психіатр, я не вмію приручати диких тварин! я не розумію, чому на мене гавкають, коли робиш для тварини все, що можеш, і мені стрьомно, шо вже зараз я її боюся, а воно росте і дитина моя росте теж, посміхається до неї з рук, так тягнеться, так і стрибнула б погратися. Ну і шо це воно буде?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
46 лет, Киев
Сообщения: 11876
С нами с 02.07.2007

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: April22]
      27 марта 2014 в 10:47 Гілками

Вытаскиваешь на природу кресло, садишься и читаешь книжку, никакого лишнего шума, резких движений. Миску с едой ставишь где-то между вами, но ближе к нему. Так, чтобы песь прикинул, шо сможет покушать безопасно (вне твоей досягаемости). Если в итоге выйдет и поест - на следующий раз чуть ближе к себе.
Если вылез и поел - похвалить. Очень ровным голосом, дружелюбно, с радость. Слов они, ессно, нихрена не понимают, но интонацию и настрой чувствуют потрясающе.
Смысл в том, чтобы щенок привык к тому что если вон тот человечек присутствует - он не отбирает еду и при нем можно кушать, плюс - он хорошо относится. Постепенно собак привыкнет выходить за едой поближе к себе. Первой не гладить, не тянуться - сам должен. В идеале, через какое-то время не будет бояться гулять вокруг человека, природное любопытство и потребность в разметке территории возьмут свое, и вояжи по окрестностям будет совершать. Потянется обнюхать - не надо кидаться навстречу и помогать, спугнешь.
То, что ты делаешь для него что можно - это твои проблемы)) Он это воспринимает совершенно иначе) Он видит свою территорию, куда приходит тетка, что-то оставляет, шумит и т.д. Мало того - еще и вытягивает из безопасного убежища куда-то. Капец, враги вокруг))) Пес должен сам проявить инициативу знакомства, ты можешь только создать условия, чтобы он уверился, что это не опасно.
Короче, это надолго)

Змінено securities (10:52 27/03/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: April22]
      27 марта 2014 в 10:49 Гілками

В ответ на:

Коли вона вилазить зі схованок, переважно стоїть і зирить насторожено, гавкає чи гарчить на нас



воно стоїть, а ви до нього балакаєте. завжди, все підряд и добрим голосом. і коли ховається, також можно запросто говорити до нього.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
29 лет за рулем,
Сообщения: 24981
С нами с 25.04.2011

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: Цуг]
      27 марта 2014 в 10:50 Гілками

В ответ на:

Всі соціалізуються рано чи пізно (більшість вмамєнт). Якщо не соціалізуються - значить ви щось робите не так



10000000000000000000000%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: цуцик з нами не дружить( [Re: securities]
      27 марта 2014 в 14:44 Гілками

та отож, я не готова присвятити прирученню собаки 24 на 7. Крісло на природу і книжку?) я не пам'ятаю вже, коли це я востаннє просто так сиділа, а книжки у нас тепер тільки про курочку рябу і ріпку
кароч, все в собачих руках. Захоче дружити - велкам, здичавіє - муситимемо попрощатися


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4435

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія