autoua
×
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум

Официальный дилер Тойота «Автосамит на Столичном» (13/19)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Тойота на Столичном]
      10 февраля 2014 в 14:20 Гілками

Тойота на Столичном 10.02.2014 09:23 пишет:

Ganni 07.02.2014 19:13 пишет:

Ну ок, ціну полишимо в спокої. А тепер проясніть по двигуну. Що це за прикол з дефорсуванням?
Я думав, це якісь глобальні тойотівські вибрики, але на американському сайті ті ж цифри, що й на 2му поколінні - 270 к.с. І якщо в Росії це зрозуміло - в них податок від потужності і якраз на позначці в 250 коней ставка стрибає дуже відчутно, то у нас що?




Насколько нам известно, модель была адаптирована для рынка СНГ, основная часть которого составляет рынок РФ, то и поставляются автомобили с дефорсированным двигателем.


Жесть... Знаєте, а Вам не здається, що у вас не лишається жодних козирів перед "сірими"?
Там і ціни будуть дешевші, і двигуни оригінальні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Ganni]
      10 февраля 2014 в 14:37 Гілками

Ganni 10.02.2014 14:20 пишет:

Жесть... Знаєте, а Вам не здається, що у вас не лишається жодних козирів перед "сірими"?
Там і ціни будуть дешевші, і двигуни оригінальні.




Впевнені, що маємо достатньо переваг
Проте, звісно, кожен має право вибирати.







Змінено Тойота на Столичном (14:44 10/02/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43923
С нами с 14.10.2011

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Тойота на Столичном]
      10 февраля 2014 в 23:31 Гілками

Тойота на Столичном 10.02.2014 14:37 пишет:

Ganni 10.02.2014 14:20 пишет:

Жесть... Знаєте, а Вам не здається, що у вас не лишається жодних козирів перед "сірими"?
Там і ціни будуть дешевші, і двигуни оригінальні.




Впевнені, що маємо достатньо переваг
Проте, звісно, кожен має право вибирати.









ну из всего вышеперечисленного только гарантия весомый +. ибо тест-драйвы, кофе и детскую комнату можно использовать не покупая машины. а вот чтобы она сломалась на 5к+ разницы между серыми и официальными, это надо очень постараться. Хотя, к Вам, как к менеджеру, вопросов нет, спасибо за оперативные ответы в ветке


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Тойота на Столичном]
      11 февраля 2014 в 02:17 Гілками

Ой та не смішіть, це ж тойота - чому там ламатись? Я за 5 років юзання свого Хайлендера от ні разу не збагнув нащо його в офів обслуговувати. Більше того, не недооцінюйте сірі сервіси - мені вибите заднє тоноване скло замінили в той же день, як його розбили.
Чи ви, як менеджер, впевнений, що нова генерація буде менш надійною?

п.с. тих же корейців я б пострімався в сірих брати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Ganni]
      11 февраля 2014 в 09:00 Гілками

Ganni 11.02.2014 02:17 пишет:

Ой та не смішіть, це ж тойота - чому там ламатись? Я за 5 років юзання свого Хайлендера от ні разу не збагнув нащо його в офів обслуговувати. Більше того, не недооцінюйте сірі сервіси - мені вибите заднє тоноване скло замінили в той же день, як його розбили.
Чи ви, як менеджер, впевнений, що нова генерація буде менш надійною?

п.с. тих же корейців я б пострімався в сірих брати




З нашого боку ніяких натяків на сервіс лише планове технічне обслуговування.
Дуже раді, що ви задоволені якістю Тойота!
Дякуємо за Ваш вибір!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Mookker]
      11 февраля 2014 в 10:12 Гілками

Mookker 10.02.2014 23:31 пишет:

ну из всего вышеперечисленного только гарантия весомый +. ибо тест-драйвы, кофе и детскую комнату можно использовать не покупая машины. а вот чтобы она сломалась на 5к+ разницы между серыми и официальными, это надо очень постараться. Хотя, к Вам, как к менеджеру, вопросов нет, спасибо за оперативные ответы в ветке




и Вам спасибо за мнение положительный отзыв!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Тойота на Столичном]
      11 февраля 2014 в 21:34 Гілками

Тойота на Столичном 11.02.2014 09:00 пишет:

Ganni 11.02.2014 02:17 пишет:

Ой та не смішіть, це ж тойота - чому там ламатись? Я за 5 років юзання свого Хайлендера от ні разу не збагнув нащо його в офів обслуговувати. Більше того, не недооцінюйте сірі сервіси - мені вибите заднє тоноване скло замінили в той же день, як його розбили.
Чи ви, як менеджер, впевнений, що нова генерація буде менш надійною?

п.с. тих же корейців я б пострімався в сірих брати




З нашого боку ніяких натяків на сервіс лише планове технічне обслуговування.
Дуже раді, що ви задоволені якістю Тойота!
Дякуємо за Ваш вибір!


Ну я все ще сліпо довіряю тойоті

До речі а таке питання: наскільки український офіційний сервіс є глобальним? Ну тобто якщо я придбаю, скажімо, Хай в Штатах, перевезу сюди і розмитню, то чи можна буде поставити його на гарантію до вас? Звісно, за умови своєчасних ТО і все таке (на своєму я взагалі кожні 10ткм проходжу)
В Скандинавії навіть ексклюзивні "сірі" автівки (по типу ФЖкрузера і Тундри) ставились на офіційну гарантію. Хоч і з уточненням що деякі деталі потрібно буде трохи почекати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Ganni]
      12 февраля 2014 в 09:49 Гілками

Ganni 11.02.2014 21:34 пишет:

До речі а таке питання: наскільки український офіційний сервіс є глобальним? Ну тобто якщо я придбаю, скажімо, Хай в Штатах, перевезу сюди і розмитню, то чи можна буде поставити його на гарантію до вас? Звісно, за умови своєчасних ТО і все таке (на своєму я взагалі кожні 10ткм проходжу)
В Скандинавії навіть ексклюзивні "сірі" автівки (по типу ФЖкрузера і Тундри) ставились на офіційну гарантію. Хоч і з уточненням що деякі деталі потрібно буде трохи почекати




Гарантійні зобов'язання виробника в нашій країні поширюються на автомобілі, придбані лише в офіційній дилерській мережі Тойота в України. В сервісних книжках написано, що
"Виробник встановлює наступні гарантійні терміни для автомобілів, що використовуються на території України."... "Гарантійному обслуговуванню на території України підлягають тільки автомобілі, продані в мережі офіційних Дилерів Toyota. Підставою для надання власинку автомобіля гарантійного обслуговування служить документ, виданий офіцийним Дилером Toyota, а саме: - належним чином заповнена книжка "Сервіс та Гарантія" на автомобіль, що підтверджує його продаж на території України, з печаткою Дистриб'ютора; - договір купівлі-продажу автомобіля, де гарантіїні умови виділені у окрему статтю і є обов'язковими до виконання"

Дякуємо за Ваше запитання!

Змінено Тойота на Столичном (09:50 12/02/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
42 года, Киев
Сообщения: 5725
С нами с 24.07.2006

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Тойота на Столичном]
      7 марта 2014 в 10:02 Гілками

Про великий вибір запчастин я б теж тут не писав.
Вибір такий же великий як на тому ж єкзисті, строки поставки один в один. Ціни космос(це понад в два рази).
Проте, я все ж довіряючи офіційному сервісу приїхав літом на столичку замінити хрестовини карданного валу. Це після неодноразових скарг що щось скрипить, проте писали все крім хрестовин, аж допоки там підшипник не випав. Хоча усі планові шприцевання проводили у вас.

Побачивши рахунок, на запчастини, я сказав, що сам привезу або взагалі не можу собі дозволити тут ремонтувати авто. Менеджер пішов погоджувати - сказав - ок. Запчастини мої витрані і роботи -їх. Я спитав лише:
- А чи знайдеться в великому переліку запчастин така маленька деталь як стопорне кільце, яке підбирається по розміру і мені купляти всі розміри немає сенсу. Я готовий заплатити за них по ваших цінах?
- Знайдемо.
Запчастини з екзісту привіз, здав, номери перевірили - на коробці такі ж - взяли в роботу. Обіцяли за день, але щось не склалося, ще й виставка тоді була. Всі заняті, але машину розбрали і виявилося що стопорних кілець немає, і ніколи не було. І взагалі склад на столичці запчастин малий, а більше на харкіському. Але там теж немає.
І питають мене - так шо робити? Так заберете чи привезете нові кільця? Але треба терміново. Ну кажу - де ж я іх терміново в п'ятницю знайду при невідомому розмірі. Ну кажуть ви ж самі вирішили запчастини привезти...
- Про кільця відразу ж сказав.
- Ну да, але їх нема.
Ну кажу - машину треба - ставте старі.
- Але ми ж тоді гарантію на роботу не даємо.
- Я - ну так ви її казали, що не дасте гарантію і в тому випадку, якщо я свої запчастини привезу - тобто її відразу не було. Просто мені хотілося потішити себе тим, що по кардану не будуть гупати долотом у гаражі, а будуть використовувати спец.інструмент(він у тоети для зняття хрестовин коштує поняд 3000 грн ) Ви ж ним працювали?
- Певне так - в майстра треба питати.

Так от план був - зняти кардан(250 грн) замінити дві хрестовини). А також перевірити кондиціонер, який ремонтували на вашому сервісі із вашими запчастинами, але субективно він працював не так холодно, як я очікував.
Результат:
За зняття кардана гроші взяли. Замінили одну хрестовину. Стопорних нових не знайшлося. Гарантії нема. Кондиціонер не перевіряли. Електрик звільнився.

З тих пір я не їзжу до вас на планові ТО чи ремонти.

А би тут цього і не писав, якби ви не виклали про "переваги"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Toyota Highlander доступен для заказа в Автосамит [Re: Kirill_vaz]
      13 марта 2014 в 09:46 Гілками

Kirill_vaz 07.03.2014 10:02 пишет:

Про великий вибір запчастин я б теж тут не писав.
Вибір такий же великий як на тому ж єкзисті, строки поставки один в один. Ціни космос(це понад в два рази).
Проте, я все ж довіряючи офіційному сервісу приїхав літом на столичку замінити хрестовини карданного валу. Це після неодноразових скарг що щось скрипить, проте писали все крім хрестовин, аж допоки там підшипник не випав. Хоча усі планові шприцевання проводили у вас.

Побачивши рахунок, на запчастини, я сказав, що сам привезу або взагалі не можу собі дозволити тут ремонтувати авто. Менеджер пішов погоджувати - сказав - ок. Запчастини мої витрані і роботи -їх. Я спитав лише:
- А чи знайдеться в великому переліку запчастин така маленька деталь як стопорне кільце, яке підбирається по розміру і мені купляти всі розміри немає сенсу. Я готовий заплатити за них по ваших цінах?
- Знайдемо.
Запчастини з екзісту привіз, здав, номери перевірили - на коробці такі ж - взяли в роботу. Обіцяли за день, але щось не склалося, ще й виставка тоді була. Всі заняті, але машину розбрали і виявилося що стопорних кілець немає, і ніколи не було. І взагалі склад на столичці запчастин малий, а більше на харкіському. Але там теж немає.
І питають мене - так шо робити? Так заберете чи привезете нові кільця? Але треба терміново. Ну кажу - де ж я іх терміново в п'ятницю знайду при невідомому розмірі. Ну кажуть ви ж самі вирішили запчастини привезти...
- Про кільця відразу ж сказав.
- Ну да, але їх нема.
Ну кажу - машину треба - ставте старі.
- Але ми ж тоді гарантію на роботу не даємо.
- Я - ну так ви її казали, що не дасте гарантію і в тому випадку, якщо я свої запчастини привезу - тобто її відразу не було. Просто мені хотілося потішити себе тим, що по кардану не будуть гупати долотом у гаражі, а будуть використовувати спец.інструмент(він у тоети для зняття хрестовин коштує поняд 3000 грн ) Ви ж ним працювали?
- Певне так - в майстра треба питати.

Так от план був - зняти кардан(250 грн) замінити дві хрестовини). А також перевірити кондиціонер, який ремонтували на вашому сервісі із вашими запчастинами, але субективно він працював не так холодно, як я очікував.
Результат:
За зняття кардана гроші взяли. Замінили одну хрестовину. Стопорних нових не знайшлося. Гарантії нема. Кондиціонер не перевіряли. Електрик звільнився.

З тих пір я не їзжу до вас на планові ТО чи ремонти.

А би тут цього і не писав, якби ви не виклали про "переваги"




Перепрошуємо за затримку відповіді, в якій будемо намагатися пояснити принципи роботи, наскільки це можливо:

- Великий вибір запчастин не обмежується складом дилера Автосаміт на Столичному, як і кожному офіційному дилеру нам доступний склад Тойота Україна, що знаходиться у Києві.
Якщо запчастин не виявилося в наявності ні на складі Тойота Україна, ні на складі Автосаміту на Харківському, то це лише підтверджує те, що попит на дану запчастину відсутній і відзначати це як недолік буде не вірно. Всі запчастини, навіть до розповсюджених моделей, не можуть бути в наявності в жодного офіційного дилера або іншого сервісного підприємства, ніхто не ставить собі це за мету.
Будь-яку запчастину можна замовити, якщо влаштовує ціна та строки виконання замовлення.

- Склад спеціального інструменту підтримується згідно вимог дистрибютора та поповнюється в залежності від появи нових моделей автомобілів, їх модифікацій та рекомендацій виробника.
Необхідність використання спецінструменту регламентується технічним описом ремонту того чи іншого вузла. Контроль за використанням необхідного спецінструменту здійснюється майстром зміни.

- На рахунок невиконання домовленостей, так погоджуємось, що не потрібно було розпочинати роботи доки не вирішено питання з наявністю всіх деталей для повноцінного виконання ремонтних робіт або, як альтернатива, відсутня домовленість про використання старих кілець(в даному випадку).

- Стосовно відсутності електрика, так була така ситуація на підприємстві, коли не кожен день був електрик, але це не звілняло нас від відповідальності за невиконання домовленостей перед Вами як Клієнтом. Як мінімум, це повинно було обумовлюватися з Вами, як з Клієнтом, завчасно, заразом з наявністю необхідних для ремонту запчастин.

В даному випадку дякуємо Вам за надану інформацію, стосовно обслуговування Клієнтів сервісу та перепрошуємо за виникнення даної ситуації. Для більш детального аналізу будемо Вам вдячні за надання він-коду Вашого автомобіля.
Будемо займатися приведенням якості обслуговування до заявленого нами та очікуваного Клієнтами рівня.

Дякуємо!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Новини Автосаміт на Столичному [Re: Тойота на Столичном]
      14 марта 2014 в 13:47 Гілками
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Прем’єрний тест-драйв нового Toyota Highlander [Re: Тойота на Столичном]
      26 марта 2014 в 10:58 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

З 29 березня по 6 квітня 2014 року завітайте до автосалону офіційного дилера Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» на прем’єрний тест-драйв нового автомобіля Toyota Highlander!

З 29 березня по 6 квітня 2014 року завітайте до автосалону офіційного дилера  Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному»  на прем’єрний тест-драйв  нового автомобіля Toyota Highlander.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Прем’єрний тест-драйв нового Toyota Highlander [Re: Тойота на Столичном]
      26 марта 2014 в 15:40 Гілками

Треба буде заїхати. Для як годиться
До речі, чому гібридну версію не везете? В чому проблема?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Прем’єрний тест-драйв нового Toyota Highlander [Re: Ganni]
      26 марта 2014 в 17:12 Гілками

Ganni 26.03.2014 15:40 пишет:

Треба буде заїхати. Для як годиться
До речі, чому гібридну версію не везете? В чому проблема?




Визначення комплектацій та модифікацій моделей - це компетенція імпортера.
На нашу думку вартість гібридної модифікації в Україні буде мати дуже велику вартість, відповідно відсутність попиту.
Проте, не виключаємо зміну модифікацій нової моделі Highlander.

Дякуємо за Ваше питання та чекаємо на прем’єрному тест-драйві нового Toyota Highlander!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
38 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1721
С нами с 07.08.2010

Re: Официальный дилер Тойота «Автосамит на Столичном» [Re: Тойота на Столичном]
      27 марта 2014 в 15:00 Гілками

День добрый. Скажите, а будет ли переход с масел класса SL на SN?



Или когда можно будет его приобрести?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Официальный дилер Тойота «Автосамит на Столичном» [Re: WhiteTiger]
      31 марта 2014 в 12:02 Гілками

WhiteTiger 27.03.2014 15:00 пишет:

День добрый. Скажите, а будет ли переход с масел класса SL на SN?



Или когда можно будет его приобрести?




Добрый день!

На данный момент, мы не владеем информацией про переход на другой класс масла.
Если такая информация будет, постараемся максимально оперативно сообщить.

Спасибо за Ваш вопрос!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
43 года (25 лет за рулем),
Сообщения: 1770
С нами с 02.05.2004

Re: Официальный дилер Тойота «Автосамит на Столичном» [Re: Тойота на Столичном]
      10 апреля 2014 в 10:57 Гілками

Скажите пожалуйста,
Вам известно, планируются ли поставки Toyota Verso с дизельным двигателем 1.6 от BMW? Этот двигатель вроде как предлагается в Украине для Мини и других моделей BMW.
Спасибо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Re: Официальный дилер Тойота «Автосамит на Столичном» [Re: syoma]
      22 апреля 2014 в 11:15 Гілками

syoma 10.04.2014 10:57 пишет:

Скажите пожалуйста,
Вам известно, планируются ли поставки Toyota Verso с дизельным двигателем 1.6 от BMW? Этот двигатель вроде как предлагается в Украине для Мини и других моделей BMW.
Спасибо.




Приносим извинения за задержку ответа.

Насколько нам известно, пока не планируются поставки легковых автомобилей Тойота с дизельными двигателями, в т.ч. от BMW.

Спасибо за Ваш вопрос!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
официальный представитель ***
Киев
Сообщения: 210
С нами с 11.07.2012

Спеціальна пропозиція обслуговування авто на травневі свята [Re: Тойота на Столичном]
      30 апреля 2014 в 10:47 Гілками

Офіційний сервісний центр Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» підготував для своїх Клієнтів спеціальну пропозицію на травневі свята.



Тільки у період травневих свят 1, 2, 3 та 9, 10 травня 2014 кожен отримує знижку* 15% на сервіс та 10% на запчастини.

Детальніше на сайті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет, Киев
Сообщения: 3054
С нами с 06.09.2007

Re: Спеціальна пропозиція обслуговування [Re: Тойота на Столичном]
      21 мая 2014 в 07:58 Гілками

Не зайдете к нам, не поможете?
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=8373675&an=0&page=0#Post8373675


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 160620

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія