autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

VW Golf - To Be Continue (2/2)

V.I.P **
47 лет, Киев
Сообщения: 11073
С нами с 04.07.2003

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: Bird VR6]
      13 июля 2014 в 11:40 Гілками

Bird VR6 12.07.2014 21:53 пишет:

vlad106 12.07.2014 12:42 пишет:


вообще-то 6 и 7 Гольфы штука разная совершенно. Шетой от пятого практически ничем не отличается, а вот седьмой - уже другой автомобиль. Я за 7!




да, надо брать 7

ЗЫ
Напиши что было с гольфом за 300тыс, плз, что ремонтировал, а то тут вагофобы осмелели ггг



У меня за 150 ничего страшного. Резинки менять нужно уже. Ну и в неожиданных местах краска повспучивалась - не понятно как. Вот последнее расстраивает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: Ganni]
      13 июля 2014 в 12:16 Гілками

Ganni 13.07.2014 11:16 пишет:

До речі, в розрізі даної теми пропоную також обговорити контори, які приганяють з Німеччини автомобілі.
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-vi_7638536.html
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-vii_13863088.html

Даю просто посилання на авто, а компанія там зліва висвічується




Ну от. І я теж бачив ці моделі. Там вже нафаршировані моделі по заманчивих цінах, і ніби пробіг 50 тис. Але я в цей пробіг чомусь не вірю
І купувати вже пригнаний автомобіль... Краще вже той, який у нас був куплений в офіційного дилера і проходив наш сервіс, є книжка і т.д....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      13 июля 2014 в 12:51 Гілками

gitaralover 13.07.2014 12:16 пишет:

Ganni 13.07.2014 11:16 пишет:

До речі, в розрізі даної теми пропоную також обговорити контори, які приганяють з Німеччини автомобілі.
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-vi_7638536.html
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-vii_13863088.html

Даю просто посилання на авто, а компанія там зліва висвічується




Ну от. І я теж бачив ці моделі. Там вже нафаршировані моделі по заманчивих цінах, і ніби пробіг 50 тис. Але я в цей пробіг чомусь не вірю
І купувати вже пригнаний автомобіль... Краще вже той, який у нас був куплений в офіційного дилера і проходив наш сервіс, є книжка і т.д....



Що б я зробив на Вашому місці, це зателефонував би в ці контори і спитав чи можливий варіант, якщо Ви самі (чи рідня в Мюнхені) підберете авто. А вони щоб взяли на себе всі інші процедури пов"язані з укр.законодавством. Ясна річ, вони більш обізнані плюс я на 100% впевнений, в них є виходи на митницю.
Якби я шукав б/у, то швидше за все шукав би не у нас - наші оф.варіанти мене не дуже пруть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      14 июля 2014 в 13:16 Гілками

Шукай легке б/у МК7.
Ну типу: http://auto.ria.com/auto_volkswagen_golf-vii_13440789.html
За 26тик. точно віддасть.
Практично нове авто. Їде - будь-здоров! То що там 110 кобил і вони не тягнуть - нікого не слухай!
Але якщо захочеться в майбутньому чіпанутися - потенціалу і двигуна, і коробки там - ого-го!
Але повторюся - і стоковий двигун пре будь здоров!
Вдалого вибору!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      17 июля 2014 в 11:59 Гілками

І все ж, треба вернутися до початку. Вибір Golf VI DSG за бюджет до $20000.
Головне, щоб пробіг був 30-50 тис...
Так розумію, що на ці гроші буде бензиновий двигун. Вже готовий до нього морально
Бо так багато їздити на цьому автомобілі, як на попередньому - точно не буду. Тому не бачу змісту в дизелі зараз.
Брати VII Golf за додаткових $6000 - зараз не на часі.
Тобто, можна напрягтися, але віддавати останні гроші - немає сенсу.

Тож вибір буде хіба стояти між Golv VI і Skoda A5.

Порадьте двигун. Ну і ще - вище писали, що DSG бувають різні... Можна детальніше про це?
Невже є "погані DSG" і "хороші DSG"?

Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      17 июля 2014 в 13:02 Гілками

Короткий лікбез по ДСГ:
В ответ на:

На шестиступенчатой коробке передач двойное сцепление «мокрого» типа, т.е. постоянно находится в масле. Масло обеспечивает смазку и одновременное охлаждение дисков, что значительно повышает ресурс сцепления.

Семиступенчатая коробка оборудована сухим сцеплением, что позволяет значительно уменьшить объем заправляемого масла (с 6.5 л до 1.7 л), снизить энергозатраты и повысить топливную экономичность двигателя. С этой же целью на семиступенчатой коробке масляный насос с гидравлическим приводом заменен на более экономичный электрический насос. С другой стороны сухое сцепление подвержено большему износу





Моє ІМХО звучить так:
ДСГ6 менш ощадлива, але щодо надійності, претензії до неї практично відсутні (а в останніх генераціях так взагалі нуль). В той час як ДСГ7 більш досконала і тому навіть економніша за механіку. Але надійність... Її з кожним поколінням/фейсліфтом постійно вдосконалюють і допилюють. Чи дало це результат рано казати - в мене ще дуже малий пробіг та й за одиничним випадком не судять. Але ніби на 7му поколінні проблем таки поменшало.

Плюс бензові турбодвигуни зовсім інші, хоч об"єм та назва і лишились сталими. На 7му поколінні багато косяків і болячок пофіксили. Про те, що на 7му поколінні двигуни стали більш економними, я вже мовчу

Тому, підсумовуючи, якщо вибирати б/у 6й гольф, то тільки механіку, або гнати сюди 2.0тді ДСГ.
Вирішувати Вам

п.с. А глянути на новий Поло 1.2тсі ДСГ не хочете? Якраз в 20ку можна влізти +-


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
38 лет, Львов
Сообщения: 157
С нами с 12.10.2007

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      17 июля 2014 в 16:49 Гілками

Ого. Виходить, що DSG на Golf VI така погана, що краще таку машину не брати??
Ні, механіка відпадає так само, як і поло.

Я міг би і на інші марки автомобілів дивитися. Але власне, що прив'язався до DSG, бо хочу машину на автоматі, а серед інших марок нічого не знаю про їхні автомати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье **
48 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 68
С нами с 08.11.2008

Re: VW Golf - To Be Continue [Re: gitaralover]
      25 августа 2014 в 13:52 Гілками

Мне кажется, что если Гольф 6 2012 года, то можно смело брать, наверняка это уже доработанная коробка DSG которую и начали ставить на Гольф7. Но согласен с остальными лучше доплатить и взять 7-ой, все таки это уже другой автомобиль.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 79 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5606

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія