autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+)

V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+)
      17 ноября 2005 в 10:00 Гілками

Хочу поділитись з щасливими власниками даного модельного ряду невеличкою приємною новиною. Це для тих, хто не слідкує за обновленнями біоса і драйверів. Інші вже мабуть насолоджуються обновками. Є новий біос (F.0B від 15 жовтня), де змінена табличка залежності активності вентилятора від температури процесора. Вентилятор реально рідше включається!!! Якщо раніше коли ноут просто стояв включеним навіть без запущених будь-яких програм з "голими вікнами" вентилятор час від часу (доволі часто) включався, то зараз навіть при невеликій загрузці він мовчить. Це не може не радувати любителів тиші, та й економить трошки акумулятор.
Ось цитата змін в біосі:
В ответ на:

Fixes:

Fixes issue where local hard drive is not detected when the External USB hard drive is used to "Ghost" image.

Enhancements:

Improves thermal tables to minimize fan activity. Changes the F10 Setup utility "Fan Always On on AC" option to run the fan at 20 percent power instead of 40 percent power. (Recommended setting for this option is "Enable"). This slows down the fan Power-On and Power-Off to reduce fan noise during a rapid temperature increase;
Adds support for Computrace from Absolute Software;
Adds the ability for the administrator to remove the Power-On password.




Зкачати біос і більш нові драйвери (наприклад для відео!) можна тут

І ще одне. Є два ноута nx6110 (у мене і у сісадміна на роботі). Купувались разом. У мене з новим біосом проблем абсолютно ніяких, а у нього інколи став зависати. Я чесно кажучи дуже сумніваюсь, що це від біоса залежить, оскільки він любить дуже поколупати саму вінду. Ну і бета версію касперського нового ставив. Схиляємось, що це із-за нього. Вернутись на попередню версію біоса тим кому не сподобається новий теж можна без всіляких проблем (вона є по тій же зсилці, що я вказав вище).

Для тих, хто ніколи не перешивав біос але хоче це зробити. Нічого страшного і складного немає. Качаєте тут файл розміром 1Мб і просто на тількищо запущеному ноуті прямо в вінді (є там і версія обновки під дос) запускаєте файл і виконуєте рекомендації програми обновлення. Після обновлення треба виключити і включити ноут. Все - насолоджуйтесь тишою і економією

Ну і як завжди - я ніякої відповідальності за пошкодження вашого апарату не несу. Обновлення біосу рекомендується виробником! Обновляйте біос на свій страх і ризик.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
56 лет, Киев
Сообщения: 9072
С нами с 26.02.2004

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 10:59 Гілками

Планируется покупка nx6110. Живьем не видел. Но говорят хит продаж сейчас. Интересуют впечатления. Я так понял, что пока положительные. Ну и цена покупки, если моно. Есть в наличии по 810-820.

А биос людям далеким от этого я бы не рекомендовал самим обновлять... Есть всякие нюансы...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: Krot]
      17 ноября 2005 в 11:28 Гілками

Яку модель nx6110 хочеш купити? Бо я брав найдешевший (найпростіша комплектація) тут. Ціна для автоуашників там інша . Якщо ця ж модель то 810...820 - це дуууже дорого.
Враження хороші. ІМХО на даний момент в цьому ціновому діапазоні співвідношення ціна/якість/функціональність одне з найоптимальніших.

В ответ на:

А биос людям далеким от этого я бы не рекомендовал самим обновлять... Есть всякие нюансы...



Звичайно ти правий. Тому я і написав застереження. І застережу ще раз - якщо Ви НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ - НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО. Якщо вже сильно хочеться, то попросіть когось, хто краще в цьому розбирається. Хоча нажати два чи три рази на кнопку Enter (доречі на ноутбуках вона не завжди підписана ) не складно

ЗІ: Пощупати його можеш в City.com.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 12:19 Гілками

вааще-то, у хьюлета существует автоматическая рассылка всех обновлений и изменений При всем желании как-то сложно пропустить выход очередных обновлений

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AVB
V.I.P **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18989
С нами с 06.10.2003

RE: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 12:24 Гілками

Я бы вообще не советовал шить БИОС без крайней необходимости, просто ради того чтобы прошить...
"работает -- не лезь!"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
странный писатель ***
Киев
Сообщения: 17817
С нами с 08.08.2004

Re: RE: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: AVB]
      17 ноября 2005 в 12:38 Гілками

В ответ на:

Я бы вообще не советовал шить БИОС без крайней необходимости, просто ради того чтобы прошить...
"работает -- не лезь!"




Да вроде как темные врема, когда прошивка биоса была прерогативой только особо просвещенных и рисковых парней, давно прошли

Змінено Поппель (12:38 17/11/2005)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: Yashka]
      17 ноября 2005 в 12:38 Гілками

В ответ на:

вааще-то, у хьюлета существует автоматическая рассылка всех обновлений и изменений При всем желании как-то сложно пропустить выход очередных обновлений



Я про це забув
Але не думаю, що хоча б половина користувачів НР цим користується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 12:50 Гілками

В ответ на:


Але не думаю, що хоча б половина користувачів НР цим користується.



и очень зря! У них это очень хорошо организовано и очень удобно в пользовании. Жаль токо шо на мой старенький хt6200 уже давно прекращен выпуск обновлений


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: RE: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: AVB]
      17 ноября 2005 в 12:50 Гілками

З таким підходом можна і масло в двигуні міняти тільки тоді коли його заклинить бо до цього ж він працює наче...
Якщо з компутером не дружити, то звичайно краще не шити (для цього треба мати як мінімум три вищі освіти і знати як нажати мишкою на кнопку "ОК" або "Yes", а в найлегшому випадку просто знати яка з 104 кнопок на клавіатурі називається "Enter"). І доречі зараз виробники самі рекомендують обновляти біос і прошивки у всьому, що хочеш. Навіть в фотоапаратах і mp3-плеєрах. Та навіть для мобілок і то інколи з'являються більш нові версії прошивок на сайтах виробників (наприклад бувший SIEMENS) з рекомендацюєю по обновленню. В іншому випадку вони б не викладали їх на своїх сайтах!
Я ще перед тим як купити залізячча лізу в інтернет і шукаю нові драйвера і прошивку. У випадку з ноутом цю проце дуру зробив не до а зразу ж після покупки.
В ответ на:

"работает -- не лезь!"



Ні, не так. А ось так: "НЕ ВМІЄШ - НЕ ЛІЗЬ"
Я всіх про це попередив не один раз. Я ж не заставляю нікого цим займатись.
ЗІ: Все комп'ютерне обладнання яке у мене є дома і на роботі прошите найсвіжішими прошивками і біосами.
ЗІ2: Поппель абсолютно правий .

Змінено ChAO (12:56 17/11/2005)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: Yashka]
      17 ноября 2005 в 13:02 Гілками

Чесно кажучи я не підписувався на розсилку оскільки чомусь у мене це асоціюється зі спамом. Але зараз підпишусь, це ж НР(!!!) а не якесь барахло!
В ответ на:

Жаль токо шо на мой старенький хt6200 уже давно прекращен выпуск обновлений



Співчуваю . Сам знаю, що це таке коли вже більше ніж рік немає нового біоса для материнки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AVB
V.I.P **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18989
С нами с 06.10.2003

Re: RE: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 13:24 Гілками

Ти знаєш... Звичайно, щоб прошити БІОС досить і церковно-приходської школи
Але який сенс робити це на компі, який нормально працює?
У 2000 році я придбав мега-компутер на базі АМД К6-2 333 Мгц. Спочатку такого процесора вистачало, але коли задумався над апгрейдом спочатку полазив по сайтах і виявив, що БІОС у моєму компі не підтримує процесори з частотою більше 450 Мгц, тоді як чіпсет дозволяє ставити 500 Мгц.
Довелося перепрошивати.

Зараз у мене ноут Самсунг Р28. Все, що треба, працює. Навіщо мені міняти БІОС?

PS Можливо, це тільки у Самсунгів, що деякі версії БІОСу (інформація з сайта Самсунга) "вирубають" модем. Хоча ніхто не може бути застрахований, що новий БІОС не ховає у собі якихось підводних каменів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: RE: Власникам ноутбуків HP nx/nc6110 & nx/nc6120 (+) [Re: AVB]
      17 ноября 2005 в 14:28 Гілками

В ответ на:

Але який сенс робити це на компі, який нормально працює?



В більшості випадків просто так новий біос не випускають.
В ответ на:

У 2000 році я придбав мега-компутер на базі АМД К6-2 333 Мгц. Спочатку такого процесора вистачало, але коли задумався над апгрейдом спочатку полазив по сайтах і виявив, що БІОС у моєму компі не підтримує процесори з частотою більше 450 Мгц, тоді як чіпсет дозволяє ставити 500 Мгц.
Довелося перепрошивати.




Правильно
А я знаю випадок коли на сайті інтела для однієї материнки (доволі древньої) потрібно було поставити новий біос щоб була можливість встановити він2000. По іншому просто ніяк. Десь тоді ж купив точно такийже мегакомпутер і якщо не помиляюсь пізніше теж робив операцію на біосі з тією ж ціллю.
В даному конкретному біосі є зміни в кращу стороно. Виправлені деякі помилки (не розпізнавання внутрішнього HDD з підключенням зовнішнього USB HDD) і, хоч і мінімальне, але все ж зменьшення споживання ел.енергії (і відповідно зменьшення шуму) за рахунок меньш частого включення вентилятора. Чим не причина для зміни біоса?
В ответ на:

Хоча ніхто не може бути застрахований, що новий БІОС не ховає у собі якихось підводних каменів.



Абсолютно згоден! Але для цього існує можливість повернути старий біос
А апаратно убити залізо дуже важко перепрошивкою біосу. Але можливо (я особисто один раз вбив чіп біосу, як потім виявилось вся серія цих чіпів вмирала при прошивці, обійшлось його заміною).

Думаю немає смислу продовжувати нашу невелику суперечку оскільки обоє ми говоримо практично про одне й те саме. І кожен сам вирішує "быть или не быть" (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AVB
V.I.P **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18989
С нами с 06.10.2003

Re: Думаю немає смислу продовжувати нашу невелику [Re: ChAO]
      17 ноября 2005 в 15:09 Гілками

Та це не суперечка, а дискусія

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 49 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3062

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія