autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

спілкування на дорозі

подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

спілкування на дорозі
      5 сентября 2014 в 11:24 Гілками

У мене таке питання до бувалих, а краще - до далекобійників. У мене була така ситуація в Польщі. Їду я по дорозі, де по 2 смуги у кожному напрямі. От їду я у правій смузі по досить загруженій трасі, де майже сплошняком по обох смугах їдуть машини, (типу як на підїзді до Києва), от їду я по правій смузі, швидкість 90. Ззаду за мною їде фура, їде хвилин 10-20. Потім блим мені дальні. Ну, думаю зараз піде на випередження. Але він не іде, потім через хвилину-другу, знов - блим. Я їду, не міняю швидкість. Че десь черех хвилину він мені сигналить, при чому явно не дуже "задоволеним" сигналом. От я і думаю, що я робив не так. Допустимо він хоче мене випередити, а ліва полоса заянта. Що, я мав швидше їхати? А якщо я не хочу? чи навпаки повільніше,щоб йому було легше випередити при нагоді. Але тоді б я гальмувавв весь потік. Хто підкаже?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      5 сентября 2014 в 12:10 Гілками

Щоб дізнатись, що він від тебе хотів, тобі потрібна СіБі радіостанція. Така р/ст є встановлена на умовно всіх вантажівках світу (Україна не виключення), але також популярна в тій самій Польщі і на легкових. Невдоволення водія позаду почув би звичайною мовою, та ще й відповів би.
Якщо ти не їхав повільніше мінімальної дозволеної швидкості, то ніякі претензії до тебе не мають підстав. Так, коректно було би їхати зі швидкістю потоку, якщо можеш. Але в будь якому разі це схоже на спробу примусити іншого водія, що зазвичай некоректно по суті, а по факту може скінчитись дуже помітним штрафом. Може в тебе просто щось було негаразд і далекобійник ззаду тобі так на щось натякав? Я так кілометра три гнався за кимось, хто загубив ковпак - товариш тупо не реагував та певно думав про мене не дуже приємні речі. Тому що за двох смуг все таки можна якось обігнати.

Змінено UT7UX (12:12 05/09/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
deleted
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      5 сентября 2014 в 12:14 Гілками

мне тоже так блымают, сигналят, машут)) правда в Украине)) но у меня колпак на правом заднем колесе чучуть криво поставили и он чуток погнут))) на скорости водителям кажется, что у меня ща коесо отвалится))) когда весь день по городу мотаюсь - по раз 20 на день "блымают"))

мо его что то тоже смутило)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: спілкування на дорозі [Re: ]
      5 сентября 2014 в 12:19 Гілками

Умница-красавица;) 05.09.2014 12:14 пишет:

мне тоже так блымают, сигналят, машут)) правда в Украине)) но у меня колпак на правом заднем колесе чучуть криво поставили и он чуток погнут))) на скорости водителям кажется, что у меня ща коесо отвалится))) когда весь день по городу мотаюсь - по раз 20 на день "блымают"))

мо его что то тоже смутило)




Я так понимаю что поменять колпак это вааще не вариант?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      5 сентября 2014 в 12:23 Гілками

snake_oleg 05.09.2014 11:24 пишет:

У мене таке питання до бувалих, а краще - до далекобійників. У мене була така ситуація в Польщі. Їду я по дорозі, де по 2 смуги у кожному напрямі. От їду я у правій смузі по досить загруженій трасі, де майже сплошняком по обох смугах їдуть машини, (типу як на підїзді до Києва), от їду я по правій смузі, швидкість 90. Ззаду за мною їде фура, їде хвилин 10-20. Потім блим мені дальні. Ну, думаю зараз піде на випередження. Але він не іде, потім через хвилину-другу, знов - блим. Я їду, не міняю швидкість. Че десь черех хвилину він мені сигналить, при чому явно не дуже "задоволеним" сигналом. От я і думаю, що я робив не так. Допустимо він хоче мене випередити, а ліва полоса заянта. Що, я мав швидше їхати? А якщо я не хочу? чи навпаки повільніше,щоб йому було легше випередити при нагоді. Але тоді б я гальмувавв весь потік. Хто підкаже?





Я підкажу. Перш ніж їхати в іншу країну - вартує хоча б поверхнево ознайомитися з правилами.

У Польщі на дорогах з двома смугами в кожен бік обмеження не 90 км/год, а 100.

Якщо ти їхав 90 по спідометру - в реалі це було 83-87 км/год. Фури традицйно їздять 90 км/год, може трооошки швидше. Тому навіть по мірках фури ти тупив. А завантаженість траси не давала фурі змогу випередити тебе, не напрягаючи тих, хто у лівій смузі.

Крім того, якщо ви так їхали 10-20 хвилин - не виключаю, що це взагалі була магістраль або дорога для автомобілів, де обмеження 140 і 120 відповідно

Який сенс їхати 90, коли інші впереджають, фури підпирають - не розумію

Змінено Цуг (12:24 05/09/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
deleted
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: спілкування на дорозі [Re: ]
      5 сентября 2014 в 12:28 Гілками

Умница-красавица;) 05.09.2014 12:14 пишет:

мне тоже так блымают, сигналят, машут)) правда в Украине)) но у меня колпак на правом заднем колесе чучуть криво поставили и он чуток погнут))) на скорости водителям кажется, что у меня ща коесо отвалится))) когда весь день по городу мотаюсь - по раз 20 на день "блымают"))

мо его что то тоже смутило)




не поверишь - новый колпак все лето ездит в багажнике


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
46 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28
С нами с 15.11.2008

Re: спілкування на дорозі [Re: Цуг]
      6 сентября 2014 в 21:04 Гілками

Сенс простий - здоровий глузд. Наприклад, бокс на даху (з боксом машина на 90+ починає жерти набагато більше бензину) або діти в салоні, котрих постійно слід розважати (у нас постійно таке), або просто невпевненість водія або бажання не ризикувати надмірно.

З останньої причини в мене був випадок на автобані в Іспанії -- я їхав 120 на смарті (так, він вміє стільки, я його до 130 розганяв), а мене почав обганяти старий опель джип, і в момент обгону в нього вибухнула права шина. Якби це відбувалося на швидкості в 90, то я би ще зміг розігнатися і відірватися (щоб якщо опель поведе по трасі, то я б був попереду), а зі 120 смарт майже не тягне. Добре, що опель загальмував в своїй смузі (зі 130-140) і його не почало крутити на дорозі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

Re: спілкування на дорозі [Re: Цуг]
      6 сентября 2014 в 21:50 Гілками

Цуг 05.09.2014 12:23 пишет:


Я підкажу. Перш ніж їхати в іншу країну - вартує хоча б поверхнево ознайомитися з правилами.

У Польщі на дорогах з двома смугами в кожен бік обмеження не 90 км/год, а 100.

Якщо ти їхав 90 по спідометру - в реалі це було 83-87 км/год. Фури традицйно їздять 90 км/год, може трооошки швидше. Тому навіть по мірках фури ти тупив. А завантаженість траси не давала фурі змогу випередити тебе, не напрягаючи тих, хто у лівій смузі.

Крім того, якщо ви так їхали 10-20 хвилин - не виключаю, що це взагалі була магістраль або дорога для автомобілів, де обмеження 140 і 120 відповідно

Який сенс їхати 90, коли інші впереджають, фури підпирають - не розумію




ото вже підказав. Шановний, я правила Польщі знаю непогано і в курсі про всі обмеження. По друге, я їхав в реалі 90, бо на спідометрі було 100. тому не потрібно робити поспішних висновків. А по-третє, немає пункту правил, який зобовязує їхати з максимально дозволеною швидкістю. У мене немає комплексів з приводу того, хто мене випередить, чи фура, чи жужик якийсь. Я везу з собою свою сім'ю і тому їжджу рівно з такою швидкістю, з якою я можу спокійно відреагувати на будь-яку дорожню обстановку. Тому, по суті запитання є що сказати?
Крім того. Все-таки, польські водії - не українські. Я проїхав всю Польщу зі сходу на захід і назад і жодного разу я не помітив того, щоб хтось яким-небудь чином виражав роздратування з приводу блокування дороги чи малої швидкості. Тому мене і зацікавив цей епізод: або я конкретно тупив або він хотів мені щось сказати

Змінено snake_oleg (22:02 06/09/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

Re: спілкування на дорозі [Re: El Erizo]
      6 сентября 2014 в 21:57 Гілками

UT7UX 05.09.2014 12:10 пишет:

Щоб дізнатись, що він від тебе хотів, тобі потрібна СіБі радіостанція. Така р/ст є встановлена на умовно всіх вантажівках світу (Україна не виключення), але також популярна в тій самій Польщі і на легкових. Невдоволення водія позаду почув би звичайною мовою, та ще й відповів би.
Якщо ти не їхав повільніше мінімальної дозволеної швидкості, то ніякі претензії до тебе не мають підстав. Так, коректно було би їхати зі швидкістю потоку, якщо можеш. Але в будь якому разі це схоже на спробу примусити іншого водія, що зазвичай некоректно по суті, а по факту може скінчитись дуже помітним штрафом. Може в тебе просто щось було негаразд і далекобійник ззаду тобі так на щось натякав? Я так кілометра три гнався за кимось, хто загубив ковпак - товариш тупо не реагував та певно думав про мене не дуже приємні речі. Тому що за двох смуг все таки можна якось обігнати.




так, про рацію знаю, але потреби поки що не відчуваю у ній. Та я б не сказав, що я гальмував потік. То мене хтось випередить, то я когось. І наче машина справна і всі ковпаки додому привіз, і колеса


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
46 лет, Львовская обл.,г.Моршин
Сообщения: 530
С нами с 07.06.2009

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      6 сентября 2014 в 22:07 Гілками

В ответ на:

Тому, по суті запитання є що сказати?



По суті - Ви нічого не порушували, а просто подразнювали його своєю їздою. Він поспішав, бо можливо мав терміни доставки вантажу, або хотів скоріше повернутися з рейсу, або .... , а Ви просто собі потихеньку тошнили в правому ряді


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: спілкування на дорозі [Re: Андрей_К]
      7 сентября 2014 в 12:08 Гілками

Все одно незрозуміло. Була можливість обігнати - треба було обганяти. Навіть у щільному потоці хтось би випустив в лівий ряд. І все, ніякої проблеми. Автор не зобов'язаний був їхати швидше, примушувати його не можна ні за правилами, ні за здоровим глуздом. Можеш та хочеш їхати швидше - обганяй і все.
А балачки щодо вантажу, що швидко псується, або що волієш якнайшвидше повернутися, так це з арсеналу відмовок зустрічників, узбічників та їздунів на червоне. Всі щось везуть, всім треба якнайшвидше. Але чомусь ніхто не лізе поза чергою, окрім альтернативно обдарованих.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: спілкування на дорозі [Re: El Erizo]
      7 сентября 2014 в 15:23 Гілками

UT7UX 07.09.2014 12:08 пишет:

Все одно незрозуміло. Була можливість обігнати - треба було обганяти. Навіть у щільному потоці хтось би випустив в лівий ряд. І все, ніякої проблеми. Автор не зобов'язаний був їхати швидше, примушувати його не можна ні за правилами, ні за здоровим глуздом. Можеш та хочеш їхати швидше - обганяй і все.



Фуру? Вот он и мигал отаким. И сами не едут и другие из-за них не могут.

2ТС А уйти на обочину (которая там в пол-полосы как правило), как это принято во всей Польше (да и всей Европе) и пропустить тех, кого собрали сзади себя в колонну - что не позволяло?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      7 сентября 2014 в 15:32 Гілками

Наши овощи "я не хочу ехать так, как едут все, я хочу ТУПИТЬ!" добрались уже и за границу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      7 сентября 2014 в 17:05 Гілками

snake_oleg 06.09.2014 21:50 пишет:


Я везу з собою свою сім'ю і тому їжджу рівно з такою швидкістю, з якою я можу спокійно відреагувати на будь-яку дорожню обстановку. Тому, по суті запитання є що сказати?




Практично будь-яка легкова машина є краще керованою за вантажівку. На фурі, значить, ото самогубець летів?

прошу тикнути на карті, щоб зрозуміти про яку дорогу йде мова


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ****
46 лет, Львовская обл.,г.Моршин
Сообщения: 530
С нами с 07.06.2009

Re: спілкування на дорозі [Re: Sergu44o]
      7 сентября 2014 в 17:48 Гілками

Sergu44o 07.09.2014 15:32 пишет:

Наши овощи "я не хочу ехать так, как едут все, я хочу ТУПИТЬ!" добрались уже и за границу



+1000


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      7 сентября 2014 в 18:05 Гілками

есть немного вопросов.
Поворот он включал в этот мемент какой либо?
Была ли справа на этом участке асфальтированная широкая обочина?
Были ли прямо перед тобой какие либо транспортные средства, или дорога пустая?
Не курил ли, и не сбрасывал пепел или окурок на дорогу?
Не была ли у тебя включена задняя туманка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

Re: спілкування на дорозі [Re: Yorc]
      8 сентября 2014 в 13:16 Гілками

Yorc 07.09.2014 18:05 пишет:

есть немного вопросов.
Поворот он включал в этот мемент какой либо?
Была ли справа на этом участке асфальтированная широкая обочина?
Были ли прямо перед тобой какие либо транспортные средства, или дорога пустая?
Не курил ли, и не сбрасывал пепел или окурок на дорогу?
Не была ли у тебя включена задняя туманка?




1. ні
2. ні. узбіччя там не було взагалі
3. так, тому щоб мені прискоритись, мені також треба було ловити момент і вписуватись у лівий ряд
4. не курю
5. справа була вдень, протитуманки не горіли

А окремих льотчиків хочу запитати: з яких це пір 90 у щільному потоці в правому ряді це - "тупиш", "тошниш", "тормозиш" і тому подібні висєри


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: спілкування на дорозі [Re: snake_oleg]
      8 сентября 2014 в 13:21 Гілками

snake_oleg 08.09.2014 13:16 пишет:

Yorc 07.09.2014 18:05 пишет:

есть немного вопросов.
Поворот он включал в этот мемент какой либо?
Была ли справа на этом участке асфальтированная широкая обочина?
Были ли прямо перед тобой какие либо транспортные средства, или дорога пустая?
Не курил ли, и не сбрасывал пепел или окурок на дорогу?
Не была ли у тебя включена задняя туманка?




1. ні
2. ні. узбіччя там не було взагалі
3. так, тому щоб мені прискоритись, мені також треба було ловити момент і вписуватись у лівий ряд
4. не курю
5. справа була вдень, протитуманки не горіли

А окремих льотчиків хочу запитати: з яких це пір 90 у щільному потоці в правому ряді це - "тупиш", "тошниш", "тормозиш" і тому подібні висєри




Были бы мозги, ты бы не задавал этих вопросов.
Но если тебе мигают фуры, то ты тупишь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

Re: спілкування на дорозі [Re: Yashka]
      8 сентября 2014 в 13:22 Гілками

Yashka 07.09.2014 15:23 пишет:


2ТС А уйти на обочину (которая там в пол-полосы как правило), как это принято во всей Польше (да и всей Европе) и пропустить тех, кого собрали сзади себя в колонну - что не позволяло?



Почитай мій пост вище. А по-друге, хто говорив про колону ззаду? Я казав про щільний потік. Машини були як переді мною, так і позаду. Для шумахерів повторю: ніхто нікого не тормозив. Я собі пристроївся за фурою, яка їхала з такою ж швидкістю як і я, щоб не виляти по полосам на загруженій трасі, пізніше за мною теж пристроїлась фура, потім поблимала пару раз і погуділа разок. Питав я не про свій стиль їзди, а про те, чи не може блимання і гудок ззаду щось означати помимо того, що він означає у нас?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
22 года за рулем, Житомир
Сообщения: 71
С нами с 07.08.2010

Re: спілкування на дорозі [Re: Sergu44o]
      8 сентября 2014 в 13:23 Гілками

Sergu44o 08.09.2014 13:21 пишет:



Были бы мозги, ты бы не задавал этих вопросов.
Но если тебе мигают фуры, то ты тупишь.



з тобою моє спілкування завершено


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 32 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4903

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія