autoua
×
Autoua.netФорумШахраї

Увага! Лохотрон!

подмастерье *
Сообщения: 50
С нами с 22.09.2014

Увага! Лохотрон!
      16 октября 2014 в 21:42 Гілками

Кілька разів за своє життя натрапляю на такі розводи, і бл**ь вже заї**ли, накипіло.

В скрутний для країни час, багато людей шукають роботу, розглядаючи різні вакансії. Хочу поділитись історією своєї коханої дівчини, яка також шукаючи роботу натрапила на наступний лохотрон. Нічого страшного не сталось , якби вона все ж таки туди пішла на стажування, але найбільше злить та напрягає затрата нашого часу, та, як результат, можливість попасти на гроші. Взагалі мене дещо насторожили розповіді дівчини про її співбесіду (як обіцяли легку офісну роботу, офіційно, з великою ЗП та задавали дитячі запитання на співбесіді), і, після того, як їй зателефонували та запропонували пройти стажування, я вирішив навести інформацію про дану фірму. Далі даю два посилання:
- перше на ресурс, де знайшли оголошення про роботу;
- друге посилання на розповідь, що це є таке насправді (додам від себе, що все, що описано в тій розповіді збігається на 100%)
Номер контактої особи в цій фірмі 096 057 68 77
Пропонували таку роботу в місті Тернопіль, вул. Дорошенка 8А, але філії цієї компанії є по всій країні, і не тільки в нашій.

www.0352.ua/job (на саму вакансію посилання знайти не зміг, бо в них зараз сайт висить)
http://www.rust-ravshanov.narod.ru/

П.С. Від себе додам, що ****** людей з такого роду лохотронів (як мережевий бізнес) я б трошки фізично підправив за те, що вони витрачають людський час та намагаються кинути на гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (23 года за рулем), Sarasota, Florida, USA
Сообщения: 801
С нами с 24.07.2005

Re: Увага! Лохотрон! [Re: N1ghtStalker]
      19 октября 2014 в 00:12 Гілками

Я на собеседование к таким товарищам ходил наверное в году 2006-2007. Типа новая компания, нужно куча работников разнообразных. Но до следующего шага так и не дошел, попытался поискать про эту Тяньши в интернете и больше туда не ходил

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
48 лет (22 года за рулем), Обухов<->Киев
Сообщения: 4437
С нами с 25.07.2006

Re: Увага! Лохотрон! [Re: madyar]
      19 октября 2014 в 17:29 Гілками

Сейчас чуть ли не 80% вакансий - лохотрон
В основном ведутся люди малообразованные и сетью не пользующиеся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
41 год, Киев
Сообщения: 318
С нами с 12.09.2010

Re: Увага! Лохотрон! [Re: N1ghtStalker]
      6 ноября 2014 в 13:44 Гілками


Нужно уметь отсеивать такие вакансии.Ну а если уж пришли,то еще один довод против,так это большая толпа соискателей.Можно сразу разворачиваться и сваливать.НИчего полезного для себя вы не откроете.Останетесь,могут рассадить групами и дать заполнить какие-то анкеты или просто будут рассказывать,как вы станете сказочно богаты продавая нашу косметику аля Алые ПАруса.Все это проходили,я в Киеве в 2005-2007 был на таких собеседах.Просто будьте внимательней и тогда таких конторок не станет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Черкассы
Сообщения: 2861
С нами с 22.07.2010

Re: Увага! Лохотрон! [Re: Nikkolo]
      11 ноября 2014 в 15:18 Гілками

Их щас валом.

И они вкрай обнаглевшие....

Пример

Змінено Витяня (15:19 11/11/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШахраї
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви можете створювати нові теми
      Ви можете писати відповіді на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 2842

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія