autoua
×
Autoua.netФорумНавігація, маршрути, дороги

WAZE. Кто юзает?

V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

WAZE. Кто юзает?
      1 декабря 2014 в 10:11 Гілками

Старая тема уже недоступна, потому открою новую

Кто юзает Waze? Лучше Яндекса/Гугля, чтобы посмотреть откуда/докуда пробень или по незнакомым улицам пошастать?

В старой теме писали: "Присоединяйтесь в группе автоюа уже более 80 пользователей". Что-то у меня не видит групп вообще


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
45 лет, Аликанте, Испания
Сообщения: 21368
С нами с 08.01.2006

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      1 декабря 2014 в 15:06 Гілками

я использую постоянно. очень классный социальный навигатор.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: ivlike]
      1 декабря 2014 в 15:09 Гілками

А ты понял где там группы? В т.ч. Фтуя?
Я вижу там "Команды", но когда захожу внутрь, пишет - "Выберите команду", а ниже "Команды не найдены"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
45 лет, Аликанте, Испания
Сообщения: 21368
С нами с 08.01.2006

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      1 декабря 2014 в 16:00 Гілками

такая же фигня.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      14 мая 2015 в 10:25 Гілками

San40S 01.12.2014 10:11 пишет:

Старая тема уже недоступна, потому открою новую

Кто юзает Waze? Лучше Яндекса/Гугля, чтобы посмотреть откуда/докуда пробень или по незнакомым улицам пошастать?

В старой теме писали: "Присоединяйтесь в группе автоюа уже более 80 пользователей". Что-то у меня не видит групп вообще




Группы прикрыли ещё летом 2014-го. Подозреваю, их заменили чем-то мордокнижным, но меня это не касается


http://blog.waze.com/2014/05/groups-feature-to-be-replaced-on-june.html

Groups were one of the first features we introduced in the early days of Waze. While they were fun while they lasted, we have come to believe that they are no longer a great fit with the way we see Waze shaping up in the future. For these reasons, groups will no longer be available starting on June 2nd. The good news is that they will be replaced by something that we think will be special and a lot of fun. Stay tuned Wazers, great things are about to begin.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      14 мая 2015 в 12:21 Гілками

Поигрался некоторое время с их редактором карт. Наши края — непаханное поле, видимо, надеются исключительно на усилия добровольных помощников. Номера домов для определённых участков дороги просто накиданы на перекрёстках, — расставляйте, кому как хочется. Впрочем, если бы каждый пользователь понемножку известные ему места подправил, — глядишь, и был бы толк.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Endorphinity]
      14 мая 2015 в 12:38 Гілками

вейз на Троещині чітко заводить в двір мого будинку, коли гуглові карти кидають на проспекті Маяковського (це щодо номерів будинків). Хоча номери будинків (і міждворові проїзди) гуглові карти впевенено малюють там, де треба.

Не всі дворові проїзди позначені в вейзі. Але карта є - сиди, малюй Я біля тещиного будинку малював.

Припинив користуватись вейзом після двох фейлів. Цією весною він мене завів в пробеню на московському по дорозі на роботу (було ДТП на мосту), а потім - на набержно-рибалській по дорозі додому. Це була включена навігація, тобто воно мало б розуміти, куди я їду. При тому, що гуглова навігація чітко намалювала там червоним, але було вже пізно (X6 вантажили на евакуатор на перехресті з Електриків)

Банально мало користувачів, трафік гуглокарт воно не сприймає (чи сприймає криво). Сподіватись, що хтось буде ставити вручну відмітки (ой, пробочка/тягнучка) не доводиться. Так, воно вміє перепитувати "чи в тягнучці?" і, навіть, автоматично відповідати "так". Можна ставити відмітки про ДТП (що потім показують гугло карти). Якщо заводити там френдів - то воно буде кувікати, якщо ви опинитесь поруч. Фейсбук на колесах.

Повернувся назад на гуглокарти, мені там голос навігаторши набагато більше подобається. Да і маршрути по Київу воно будує з оглядом на пробки, а не тупо по карті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: oleksa]
      14 мая 2015 в 13:04 Гілками

oleksa 14.05.2015 12:38 пишет:

вейз на Троещині чітко заводить в двір мого будинку, коли гуглові карти кидають на проспекті Маяковського (це щодо номерів будинків). Хоча номери будинків (і міждворові проїзди) гуглові карти впевенено малюють там, де треба.

Не всі дворові проїзди позначені в вейзі. Але карта є - сиди, малюй Я біля тещиного будинку малював.

Припинив користуватись вейзом після двох фейлів. Цією весною він мене завів в пробеню на московському по дорозі на роботу (було ДТП на мосту), а потім - на набержно-рибалській по дорозі додому. Це була включена навігація, тобто воно мало б розуміти, куди я їду. При тому, що гуглова навігація чітко намалювала там червоним, але було вже пізно (X6 вантажили на евакуатор на перехресті з Електриків)

Банально мало користувачів, трафік гуглокарт воно не сприймає (чи сприймає криво). Сподіватись, що хтось буде ставити вручну відмітки (ой, пробочка/тягнучка) не доводиться. Так, воно вміє перепитувати "чи в тягнучці?" і, навіть, автоматично відповідати "так". Можна ставити відмітки про ДТП (що потім показують гугло карти). Якщо заводити там френдів - то воно буде кувікати, якщо ви опинитесь поруч. Фейсбук на колесах.

Повернувся назад на гуглокарти, мені там голос навігаторши набагато більше подобається. Да і маршрути по Київу воно будує з оглядом на пробки, а не тупо по карті.




Так і є, все вірно. Проблема яйця й курки. Мало користувачів — неточна інформація. Я ті відмітки завжди ставлю, але, здається, шо вони нікому не потрібні Принаймні, про тягнучки та корки, бо там встигаю. А якщо якась ДТП трапляється і проїхати можна досить швидко — то не завжди.

Я пересів на Here.app від Nokia. Також трафік завантажується, та й досить актуальний. Офлайнові карти, знов-таки.

Змінено Endorphinity (13:05 14/05/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      19 мая 2015 в 16:20 Гілками

Вчера вечером получил две благодарности за то, что пробку на проспекте Победы пометил
Таки кто-то юзает, кроме меня.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
52 года, Киев
Сообщения: 7509
С нами с 27.12.2007

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      15 июня 2015 в 15:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Где-то так

Где-то так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Waze. Питання-відповіді. [Re: San40S]
      21 мая 2017 в 14:49 Гілками

Може тут продовжити обговорення цього сервісу? Ну щоб інші теми на захламляти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
51 год, Киев
Сообщения: 7821
С нами с 23.10.2012

Re: Waze. Питання-відповіді. [Re: San40S]
      21 мая 2017 в 17:05 Гілками

San40S 21.05.2017 14:49 пишет:

Може тут продовжити обговорення цього сервісу? Ну щоб інші теми на захламляти



вчасно!
Завантажив, покищо придивляюсь.
У чому тут переваги?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 4179
С нами с 23.12.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      21 мая 2017 в 17:41 Гілками

Загрузил.Сейчас попробую.......

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Киев
Сообщения: 349
С нами с 01.04.2013

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Fabio Angeluchi]
      21 мая 2017 в 21:45 Гілками

Завантажив і починаю користуватись. Наспарвді, якість визначення пробок так само як і якість карт залежить насамперед від кількості активних користувачів. Тому із зібльшенням ком"юніті буде покращуватись і точність роботи Waze.
Як правило, я юзаю координати місця призначення з гуглокарт, які вейз може підтягувати, і потім вже будувати маршрут навігації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
41 год, Киев
Сообщения: 1744
С нами с 18.03.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      21 мая 2017 в 21:50 Гілками

скачал, но пока ничего не понял

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Waze. Питання-відповіді. [Re: Madagascar]
      21 мая 2017 в 23:16 Гілками

Madagascar 21.05.2017 17:05 пишет:

San40S 21.05.2017 14:49 пишет:

Може тут продовжити обговорення цього сервісу? Ну щоб інші теми на захламляти



вчасно!
Завантажив, покищо придивляюсь.
У чому тут переваги?



Та хз що сказати
Якщо відкинути Яндекс взагалі, неважливо з яких причин, то варіантів не так багато.

Google, Waze, СітіГід та iGo. Ніби всі згадав.

Google, файно показує затори (імхо краще всіх, в т.ч. і краще Яндексу), але жахливо будує маршрути. Причому, кілька років їздив по Гуглу і в нас і за кордоном... а от останні з пів року, просто жах - водить всупереч всіх ПДР

СітіГід, досить добротний навігатор, але він платний, тож не всім підійде Хоч в мене є він куплений, проте в плані заторів він мені не сподобався.

iGo - користувався років з 10 назад.

Для себе обрав Waze. Дещо воно дивне спочатку, можи трохи не так як всім звично. Я десь тиждень катався і княпав всюди, поки звик. Але затори показує добре, водить без порушень ПДР, мапи швидко редагуються, так як редактори тут в нас, а не десь в Індії Знаю, що деякі міста напряму їм передають інфу про перекриття, ремонтні роботи і т.д.
Багато хто питає "де номери будинків на мапі". Їх таки не відображають, хоч хз нащо вони всім, вбив адресу - навігатор повів, а просто так дивитись мапу, то може хіба таксистам зручно
Із зручностей, якщо тільки почався затор і алгоритм цього ще не засік, - можна вручну поставити затор (слабкий/сильний/стояк), та інші події можна помічати на ходу (дтп, перешкода і т.д.). Ще б додали можливість помічати в якій саме смузі дтп/перешкода.
Зручно, що є інтеграція з календарями (Гугл, ФБ і т.д.). Тобто є в календарі нагадування з адресою, навігатор при запуску пропонує їхати саме туди - не потрібно вводити адресу вручну.
Плюс, запам'ятовує куди часто їздиш, наприклад зранку на роботу, ввечері додому. Відповідно, при запуску зранку, пропонує маршрут на роботу, а ввечері пропонує маршрут додому.

Ще цікава штука! Їдеш за кимось, кидаєш йому свій маршрут із Вейза, наприклад, по Вайберу і той може бачити де ти зараз є, щоб вчасно вийти (типу як в Убері та Уклоні). Причому у опонента може й не бути Вейза.
Ця ж функція працює при колективних поїздках декількома машинами, що може бути зручним на дальняки, або якщо всі виїжають з різних міст/місць.

Можна самому редагувати мапу. Я навіть щось вже правив
Доречі, в редакторі, в своєму акаунті, можна дивитись історію поїздок, може комусь таке буде корисним.

Змінено San40S (23:19 21/05/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Bagrov]
      21 мая 2017 в 23:24 Гілками

Доречі, цю тему я створював 2,5 роки назад і тоді мені Waze не зайшов
Тільки от десь взимку спрлбував по новому на нього глянути і зайшло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3679
С нами с 27.03.2005

Re: Waze. Питання-відповіді. [Re: San40S]
      22 мая 2017 в 02:24 Гілками

И действительно зачем людям показывать номера домов на карте?
Приехал в нужный квартал и ходи ищи нужный дом...

Приложуха реально УГ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 1405
С нами с 22.05.2009

Re: WAZE. Кто юзает? [Re: San40S]
      22 мая 2017 в 05:07 Гілками

Буквально со вчерашнего дня стала использовать waze. Меню немного непривычное (по сравнению с Гугл), удивило, что показало даже яму(!) с точностью до метра на какой-то небольшой улочке куреневки (объезжала дорожные работы на Автозаводской).. буду пока пользоваться, исходя из принципа чем нас больше, тем информативные оно будет становиться.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Re: WAZE. Кто юзает? [Re: Natali 1,6]
      22 мая 2017 в 05:53 Гілками

Установил, будем пробовать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНавігація, маршрути, дороги
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  KEV, AVB, LordAmid, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ****
Переглядів теми: 244687

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія