autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Перебувати в Чехії

Сообщения: 10
С нами с 11.01.2015

Перебувати в Чехії
      12 января 2015 в 21:31 Гілками

Доброго вечора .. Мене цікавить така іформація, чи можу я на українських номерах.з укр. правами їздити і перебувати у Чехії? і скільки часу ? якщо у мене робоча віза ..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Киев
Сообщения: 199
С нами с 03.03.2006

Re: Перебувати в Чехії [Re: Віталік Семенчук]
      15 января 2015 в 15:09 Гілками

Вs подумали, прежде чем спросить?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 5330
С нами с 13.05.2007

Re: Перебувати в Чехії [Re: Віталік Семенчук]
      15 января 2015 в 15:25 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Віталік Семенчук 12.01.2015 21:31 пишет:

Доброго вечора .. Мене цікавить така іформація, чи можу я на українських номерах.з укр. правами їздити і перебувати у Чехії? і скільки часу ? якщо у мене робоча віза ..



Можете, але не довіку; через 180 днів після початку терміну робочої візи маєте замінити водійске посвідчення на чеське (якщо українські права відповідають євростандарту, себто видані після 2013 - міняють без проблем). Йти в dopravni inspektorat по місцю реєстрації (для Праги - його нещодавно перенесли на Вишеград, адресу див. нижче)
Їздити довше з українськими правами можна, але до першої перевірки документів поліцією - оформляють як "їзда без діючих прав", штраф там чималий, та нові права треба буде робити в будь-якому випадку. Прецеденти були, дивіться на форумах емігрантів.

Про переоформленна авта в ЧР я не в курсі, якщо ставити на облік "в лоба", то треба оформлювати ввезення з-за меж ЄС та розмитнювати - себто ще переплачувати за машину, за яку ти вже переплатив на Україні... простіше та дешевше продати в Укр та купити в Чехії (або навіть Німеччині - там вибір шаленний та стан автівок ліпше) - більшість робить саме так.

Можете, але не довіку; через 180 днів після початку терміну робочої візи маєте замінити водійске посвідчення на чеське (якщо українські права відповідають євростандарту, себто видані після 2013 - міняють без проблем). Йти в dopravni inspektorat по місцю реєстрації (для Праги - його нещодавно перенесли на Вишеград, адресу див

Змінено krolyk (15:40 15/01/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 10
С нами с 11.01.2015

Re: Перебувати в Чехії [Re: krolyk]
      17 января 2015 в 00:15 Гілками

Я дякую за інформацію.. Я недавно підходив у Чехії до поліцая і питав йог на рахунок перебування в чехії на укр. номерах і з укр. правами ..Він на це відповів так,, Що я можу бути у Чехії на укр. номерах і з укр. правами поки віза у мене дозволяє.. голвне страхівка ... Незнаю правда це ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 72 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1944

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія