autoua
×
Autoua.netФорумБезпека

Якісна сигналізація без зайвих функцій

читатель
Киев
Сообщения: 9
С нами с 30.04.2015

Якісна сигналізація без зайвих функцій
      12 мая 2015 в 22:21 Гілками

Доброго дня!

Порадьте, будь ласка, сигналізацію, яка найбільше відповідає наступним вимогам:

  • Не російського виробництва.
  • Якісна і з серйозним рівнем захисту.
  • Повністю інтегрується в систему безключового доступу Hyundai Grandeur 2012+, щоб мені не потрібно було взагалі діставати з кишені брелок автомобіля, а тим більше не доводилось носити два пульти.
  • Не потрібні жодні додаткові функції - автозапуск двигуна чи застосунок на мобільний телефон. Допускається, якщо без цього ніяк, але потреби в цьому нема. І точно не потрібні жодні додаткові ідентифікатори - носити ще щось, окрім автомобільного штатного брелка, я все одно не буду.
  • Сигналізація не має спрацьовувати на гучні звуки, наприклад, феєрверки або грім. Хоча підозрюю, що це питання налаштування.
  • Щодо сирени я до кінця не впевнений. Мені або потрібна сирена, яка імітує перервистий звук клаксону, якщо така взагалі існує. Або взагалі сирена не потрібна, якщо в таких випадках використовується саме клаксон.

Наперед дякую за ваші змістовні поради!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 12678
С нами с 23.08.2002

Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
      13 мая 2015 в 08:36 Гілками

bunneh 12.05.2015 22:21 пишет:



  • Не російського виробництва.



таких много
В ответ на:

  • Якісна і з серйозним рівнем захисту.



  • точнее, что именно?
    В ответ на:

  • Повністю інтегрується в систему безключового доступу Hyundai Grandeur 2012+, щоб мені не потрібно було взагалі діставати з кишені брелок автомобіля, а тим більше не доводилось носити два пульти.



  • в вашем авто уже есть ЦЗ с кнопкой на ключе?
    В ответ на:

    носити ще щось, окрім автомобільного штатного брелка, я все одно не буду.


    я знаю как это реализуется, если интересно можно подробнее рассказать, но суть - использование безбрелковой сигнализации, "слейв" варианта.
    В ответ на:

  • Сигналізація не має спрацьовувати на гучні звуки, наприклад, феєрверки або грім. Хоча підозрюю, що це питання налаштування.



  • зависит не от самой сигнализации, а от датчиков удара и их настройки.
    В ответ на:

  • Щодо сирени я до кінця не впевнений. Мені або потрібна сирена, яка імітує перервистий звук клаксону, якщо така взагалі існує. Або взагалі сирена не потрібна, якщо в таких випадках використовується саме клаксон.




  • думаю подойдет сирена с нестандартной мелодией, такие есть, стоят дороже обычной.

    Змінено Diver (08:38 13/05/2015)


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    48 лет (27 лет за рулем), Київ
    Сообщения: 3304
    С нами с 09.08.2008

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          13 мая 2015 в 13:29 Гілками

    Украинского производства подойдет?
    http://mobileelectronics.com.ua/wordpres...sm-spider-s300/
    Вроде бы всем требованиям соответствует


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Властелин 12ти Вольт ***
    57 лет, Киев
    Сообщения: 14005
    С нами с 21.02.2003

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          13 мая 2015 в 13:54 Гілками

    По всем пунктам, кроме п.2 (кстати, о чем он вообще, можно конкретизировать?), абсолютно подходит штатная сигнализация; её точно в автомобиле нет?

    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    читатель
    Киев
    Сообщения: 9
    С нами с 30.04.2015

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: Hammer]
          13 мая 2015 в 14:49 Гілками

    alex_day 13.05.2015 13:29 пишет:

    Украинского производства подойдет?
    http://mobileelectronics.com.ua/wordpres...sm-spider-s300/
    Вроде бы всем требованиям соответствует



    Так українське підходить. Дякую, буду думати.

    Hammer 13.05.2015 13:54 пишет:

    По всем пунктам, кроме п.2 (кстати, о чем он вообще, можно конкретизировать?), абсолютно подходит штатная сигнализация; её точно в автомобиле нет?



    Штатна система є. Просто спочатку думав, що якісна додаткова сигналізація сильно зменшить шанси викрадення авто. Але зараз дійсно почав схилятись до того, щоб просто купити КАСКО і не ставити жодних додаткових систем безпеки.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    читатель
    Киев
    Сообщения: 9
    С нами с 30.04.2015

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: Diver]
          13 мая 2015 в 14:53 Гілками

    Diver 13.05.2015 08:36 пишет:

    точнее, что именно?



    Сама по собі якісна, всі можливі датчики і покриття зон, імунітет до коудгребберів, щоб зламати міг не кожен і процес зламу тривав якнайдовше.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Супер писатель! **
    48 лет (27 лет за рулем), Київ
    Сообщения: 3304
    С нами с 09.08.2008

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          13 мая 2015 в 16:48 Гілками

    bunneh 13.05.2015 14:49 пишет:


    Штатна система є. Просто спочатку думав, що якісна додаткова сигналізація сильно зменшить шанси викрадення авто. Але зараз дійсно почав схилятись до того, щоб просто купити КАСКО і не ставити жодних додаткових систем безпеки.



    Може тоді трекер?
    Він шанси викрадення не зменшить, а ось шанси знаходження збільшить, причому у рази
    https://track-me.org/


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    читатель
    Киев
    Сообщения: 9
    С нами с 30.04.2015

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: alex_day]
          13 мая 2015 в 17:18 Гілками

    alex_day 13.05.2015 16:48 пишет:

    bunneh 13.05.2015 14:49 пишет:


    Штатна система є. Просто спочатку думав, що якісна додаткова сигналізація сильно зменшить шанси викрадення авто. Але зараз дійсно почав схилятись до того, щоб просто купити КАСКО і не ставити жодних додаткових систем безпеки.



    Може тоді трекер?
    Він шанси викрадення не зменшить, а ось шанси знаходження збільшить, причому у рази
    https://track-me.org/



    А чому інформація на тому сайті публічна? Чи там є можливість себе якось приховати?


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    важничающий писатель **
    11 лет за рулем,
    Сообщения: 2090
    С нами с 22.11.2012

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          14 мая 2015 в 16:18 Гілками

    bunneh 13.05.2015 14:53 пишет:


    Сама по собі якісна, всі можливі датчики і покриття зон, імунітет до коудгребберів, щоб зламати міг не кожен і процес зламу тривав якнайдовше.




    Ви впевнені, що ваша штатна система захисту має імунітет до код-граберів? Або носіть два брелка, або забудьте про "імунітет до коудгребберів", якщо не впевнені в штатному.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    V.I.P *
    Киев
    Сообщения: 12678
    С нами с 23.08.2002

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: windowz]
          14 мая 2015 в 20:30 Гілками

    windowz 14.05.2015 16:18 пишет:


    Ви впевнені, що ваша штатна система захисту має імунітет до код-граберів? Або носіть два брелка, або забудьте про "імунітет до коудгребберів", якщо не впевнені в штатному.



    все массово выпускаемые типа штатной от авто могут рано или поздно быть или взломаны или найдут обход, типа подлезть под авто и включится...
    Поэтому на авто я бы ставил чтото нестандартное, чтобы не смогли так просто догадаться как работает, как снимается с охраны и т.д.
    А почти максимальный иммунитет имхо может дать только страховая и никто больше.

    Змінено Diver (20:31 14/05/2015)


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    читатель
    Киев
    Сообщения: 9
    С нами с 30.04.2015

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: Diver]
          14 мая 2015 в 21:09 Гілками

    Diver 14.05.2015 20:30 пишет:

    windowz 14.05.2015 16:18 пишет:


    Ви впевнені, що ваша штатна система захисту має імунітет до код-граберів? Або носіть два брелка, або забудьте про "імунітет до коудгребберів", якщо не впевнені в штатному.



    все массово выпускаемые типа штатной от авто могут рано или поздно быть или взломаны или найдут обход, типа подлезть под авто и включится...
    Поэтому на авто я бы ставил чтото нестандартное, чтобы не смогли так просто догадаться как работает, как снимается с охраны и т.д.
    А почти максимальный иммунитет имхо может дать только страховая и никто больше.



    Просто всі ці нестандартні методи - це купа геморою. Або купувати смартфон і встановлювати на нього якісь програми. Або тягати якісь додаткові пульти, ключі чи ідентифікатори. Або тиснути якісь комбінації клавіш. Або ховати десь маячок і постійно перейматись його підзарядкою. Хотілось щось встановити та забути про його існування. І не якусь незрозумілу штуку, яку мені буде ставити якийсь спеціальний електрик, що теоретично мені може там ще щось поламати, а пристрій, повністю сумісний з моїм авто. А проконсультувавшись з ОД, почитавши трохи простори інтернету і цей форум, зрозумів, що дійсно найкращий захист від угону - це КАСКО (точніше від його наслідків). Купувати його все одно треба, до того ж не буду самому собі створювати проблем під час експлуатації.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Властелин 12ти Вольт ***
    57 лет, Киев
    Сообщения: 14005
    С нами с 21.02.2003

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          15 мая 2015 в 09:48 Гілками

    в комплект к каско еще пару икон и можно закрывать тему?

    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Сообщения: 57886
    С нами с 03.09.2001

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: bunneh]
          15 мая 2015 в 11:46 Гілками

    bunneh 14.05.2015 21:09 пишет:

    Просто всі ці нестандартні методи - це купа геморою. Або купувати смартфон і встановлювати на нього якісь програми. Або тягати якісь додаткові пульти, ключі чи ідентифікатори. Або тиснути якісь комбінації клавіш. Або ховати десь маячок і постійно перейматись його підзарядкою. Хотілось щось встановити та забути про його існування.




    Маленький брелочек в кармане, который даже доставать не нужно - разве такая уж шоп серьезная проблема? Даже если сдуру забыл его дома, его проверка отключается одной СМС-кой, одной же СМС-кой включается обратно.

    bunneh 14.05.2015 21:09 пишет:

    І не якусь незрозумілу штуку, яку мені буде ставити якийсь спеціальний електрик, що теоретично мені може там ще щось поламати, а пристрій, повністю сумісний з моїм авто.



    Была бы CAN-шина или шо-нибудь аналогичное. Именно для этого и предназначена, шоп допоборудование навешивать.

    bunneh 14.05.2015 21:09 пишет:

    А проконсультувавшись з ОД, почитавши трохи простори інтернету і цей форум, зрозумів, що дійсно найкращий захист від угону - це КАСКО (точніше від його наслідків).



    Пообщайся с пытавшимися получить выплату по КАСКО после угона, и поймешь шо оптимизм этот "немного" чрезмерен.


    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    читатель
    Киев
    Сообщения: 9
    С нами с 30.04.2015

    Re: Якісна сигналізація без зайвих функцій [Re: Hammer]
          15 мая 2015 в 16:11 Гілками

    Обійдусь без іконок. Але тему можна сміливо закривати.

    Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
    Autoua.netФорумБезпека
    Додаткова інформація
    0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

    Модератор:  Hammer, moderator 

    Роздрукувати всю тему

    Права
          Ви не можете створювати нові теми
          Ви не можете відповідати на повідомлення
          HTML дозволений
          UBBCode дозволений

    Рейтинг:
    Переглядів теми: 4203

    Оціните цю тему

    Перейти в

    Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія