autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Заправки КЛО (побаяним) (15/79)

важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2172
С нами с 22.11.2012

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Murzik]
      3 ноября 2015 в 11:36 Гілками

Murzik29 03.11.2015 11:16 пишет:

windowz 03.11.2015 11:15 пишет:

Микола Дембицький 03.11.2015 10:03 пишет:


В ответ на:

...





Нет, это Вентус 95, если вид 1 значит Евро 5, а Евро 5 это Вентус 95 инфа 100%



а с присадкой керопур - значит вентус а не обычный 95.



Не понял
Это 100% литовский Вентус плюс долита присадка Керопур?




Вентусы, энерджи, пульсы и т.д. это 95-ый бензин с долитой присадкой керопур от басф.
100% литовский - это сказки . к чему было к тому и доливали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
39 лет (22 года за рулем), Гондурас
Сообщения: 107
С нами с 26.07.2011

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: BOYMEN]
      4 ноября 2015 в 14:41 Гілками

Ventus викинуті гроші, заправив бак, по трасі витрата виросла, тяга впала у авто, хоча можливо розбалував машину Укр Авто 98 та Сокар 98.. Раніше на КЛО близько 100 000 накатав, але на іншому авто.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок **
Сообщения: 47
С нами с 01.07.2011

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: windowz]
      4 ноября 2015 в 21:05 Гілками

windowz 03.11.2015 11:36 пишет:


Вентусы, энерджи, пульсы и т.д. это 95-ый бензин с долитой присадкой керопур от басф.
100% литовский - это сказки . к чему было к тому и доливали.



Не путайте божий дар с яичницей, в пульс за основу льют белорусский, в вентус - литовский, а в энерджи - украинский. Именно поэтому последний проигрывает любому вменяемому бензину - украинский бенз никакими присадками не дотянешь до белорусского/литовского.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: BOYMEN]
      5 ноября 2015 в 09:48 Гілками

У зятя зранку не завівся РАВ4.
Я сам на цьому авто 6 років від'їздив та діти вже три роки. Жодного разу не було проблем з паливом. Гарний двигун - всеїдний. На любому г.вні їде, хіба що тягу втрачає.
Тому ніхто на паливо й не подумав. Відтягли на СТО. Вердикт - в баку був не бензин, а "ослина сеча", навіть цей двигун не витримав знущання.
Останнім часом на авто їздила виключно моя дочка, а їй, виявилося, з якогось дива КЛО полюбилось і заправлялася вона виключно там.
Такі справи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26173
С нами с 14.07.2003

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 10:21 Гілками

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Останнім часом на авто їздила виключно моя дочка, а їй, виявилося, з якогось дива КЛО полюбилось і заправлялася вона виключно там.
Такі справи.



Теперь осталось выяснить каким именно бензином на КЛО она заправлялась. Если 95UAАУ - то лично я ничему не удивлюсь и об этом уже говорено-переговорено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Amateur]
      5 ноября 2015 в 13:40 Гілками

Amateur 05.11.2015 10:21 пишет:

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Останнім часом на авто їздила виключно моя дочка, а їй, виявилося, з якогось дива КЛО полюбилось і заправлялася вона виключно там.
Такі справи.



Теперь осталось выяснить каким именно бензином на КЛО она заправлялась. Если 95UAАУ - то лично я ничему не удивлюсь и об этом уже говорено-переговорено.



Сьогодні ввечері дочка до мене заїде і з'ясую.
Припускаю, що саме ним.
Але все одно - мережа, яка поважає себе (і своїх покупців) не повинна торгувати відвертим лайном.
Бо діжка меду з ложкою лайна - це діжка лайна, а не меду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26173
С нами с 14.07.2003

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 13:51 Гілками

VP_Son 05.11.2015 13:40 пишет:

Але все одно - мережа, яка поважає себе (і своїх покупців) не повинна торгувати відвертим лайном.
Бо діжка меду з ложкою лайна - це діжка лайна, а не меду.



Повтряться не буду. Скупой платит дважды (с).

Этой "ложкой лайна" вовсе не брезгуют древние карбюраторные корчики, если бы ездил на таком - сам бы заливал и они очень даже счастливы его наличию. Т.е. у этого зебина есть свой сектор рынка - карбюраторные автомобили.
Вот скажи, если вдруг на рынке появится этилированный бензин, ты его будешь лить в свой автомобиль? Так почему бы перед тем, как залить в бак очередную бодягу не поинтересоваться соответствет ли эта бодяга евронормам твоего авто? А так получается, что подъезжаем к заправке, видим самый низкий ценник и заправляемся даже не поинтересоваться что это за зебин, а потом обвиняем сеть в торговле лайном.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Amateur]
      5 ноября 2015 в 14:45 Гілками

Amateur 05.11.2015 10:21 пишет:

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Останнім часом на авто їздила виключно моя дочка, а їй, виявилося, з якогось дива КЛО полюбилось і заправлялася вона виключно там.
Такі справи.



Теперь осталось выяснить каким именно бензином на КЛО она заправлялась. Если 95UAАУ - то лично я ничему не удивлюсь и об этом уже говорено-переговорено.



Я думаю,даже 92-м
У меня знакомый в Range Rover с какого-то будуна дизель украинский залил.
Результат....я даже не слушал его плача.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Amateur]
      5 ноября 2015 в 16:21 Гілками

Amateur 05.11.2015 13:51 пишет:

VP_Son 05.11.2015 13:40 пишет:

Але все одно - мережа, яка поважає себе (і своїх покупців) не повинна торгувати відвертим лайном.
Бо діжка меду з ложкою лайна - це діжка лайна, а не меду.



Повтряться не буду. Скупой платит дважды (с).

Этой "ложкой лайна" вовсе не брезгуют древние карбюраторные корчики, если бы ездил на таком - сам бы заливал и они очень даже счастливы его наличию. Т.е. у этого зебина есть свой сектор рынка - карбюраторные автомобили.
Вот скажи, если вдруг на рынке появится этилированный бензин, ты его будешь лить в свой автомобиль? Так почему бы перед тем, как залить в бак очередную бодягу не поинтересоваться соответствет ли эта бодяга евронормам твоего авто? А так получается, что подъезжаем к заправке, видим самый низкий ценник и заправляемся даже не поинтересоваться что это за зебин, а потом обвиняем сеть в торговле лайном.



Не можу з Вами погодитись.
Бензин в авто повинен литися той, який рекомендує виробник. Для РАВ4 це НЕетилований бензин.
Тому Ваша фантазія про залиття в бак "етилованого" бензину може поширитись ще й на "дизель", чи "газ" в бак. З тим же ефектом.
Як виробник рекомендує для авто тип бензину і октанове число, то ЛЮБИЙ бензин, що задовольняє вимогам виробника, вказаним в офіційному керівництву по авто повинен бути ПРИДАТНИМ для використання і не ШКОДИТИ авто. Принаймні, в гарантійний період. Інакше є всі підстави для пошуку винних - або виробник НЕДОСТАТНЬО вказав параметри палива для використання, або паливо АЗС НЕ ВІДПОВІДАЄ маркуванню.
Виробник вказує неетиловане паливо з октановим числом 95 - споживач має право на любе паливо з даними показниками.
Тим паче в ситуації, коли подібних палив - масса. Різні "екто", "євро", "супер", "вентус" і тд і тп.
Всі вони в тій чи іншій мірі можуть бути КРАЩІ стандарту. Але ніяк не гірші "звичайного" АИ-95.
Тим більше, коли є безліч бензинів, що відрізняються країною походження - білоруський, литовський, угорський і тп. То АИ-95UA безумовно сприймається як 95-й бензин походженням з України, а ніяк не як "95-й карбюраторний".
Хоча, чесно кажучи, вперше чую розподіл бензинів з одним октановим числом на "інжекторні" та "карбюраторні". Це якесь нове віяння?
Не чув. Я вже 4 роки як дизель собі заливаю.
Тому нічого дивного, що і дівчина з невеликим стажем водіння нічого про це не чула. А повинна була?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: valerazin]
      5 ноября 2015 в 16:23 Гілками

valerazin 05.11.2015 14:45 пишет:

Amateur 05.11.2015 10:21 пишет:

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Останнім часом на авто їздила виключно моя дочка, а їй, виявилося, з якогось дива КЛО полюбилось і заправлялася вона виключно там.
Такі справи.



Теперь осталось выяснить каким именно бензином на КЛО она заправлялась. Если 95UAАУ - то лично я ничему не удивлюсь и об этом уже говорено-переговорено.



Я думаю,даже 92-м
У меня знакомый в Range Rover с какого-то будуна дизель украинский залил.
Результат....я даже не слушал его плача.



До речі, в мануалі по РАВ4 вказано "не нижче 91", як не помиляюсь.
Стосовно "дизеля" в бак і "карбюраторного 95-го" написав вище.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 16:39 Гілками

Ну наш 91-й и их 91-й... ну, в общем, понятно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: valerazin]
      5 ноября 2015 в 16:42 Гілками

Я бы вообще законодательно украинский запретил бы наливать в иностранные автомобили

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26173
С нами с 14.07.2003

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 17:11 Гілками

VP_Son 05.11.2015 16:21 пишет:


Не можу з Вами погодитись.
Бензин в авто повинен литися той, який рекомендує виробник. Для РАВ4 це НЕетилований бензин.
Тому Ваша фантазія про залиття в бак "етилованого" бензину може поширитись ще й на "дизель", чи "газ" в бак. З тим же ефектом.



Да не вопрос, пусть это будет моей фантазией, продолжайте лить 95УА, к моему мнению прислушиваться вовсе не обязательно. Может с этилированным бензином и не самый удачный пример, но при желании найти иную аналогию не так и сложно.

В ответ на:

Як виробник рекомендує для авто тип бензину і октанове число, то ЛЮБИЙ бензин, що задовольняє вимогам виробника, вказаним в офіційному керівництву по авто повинен бути ПРИДАТНИМ для використання і не ШКОДИТИ авто. Принаймні, в гарантійний період. Інакше є всі підстави для пошуку винних - або виробник НЕДОСТАТНЬО вказав параметри палива для використання, або паливо АЗС НЕ ВІДПОВІДАЄ маркуванню.



Спиртовы бензин так же маркируется 95Е, что конкретно скрывается за "Е" - нужно смотреть сертификат. В ветке о ВОГовской "эксклюзивном" и экологически чистом топливе проскакивала ссылка на .pdf, в этом документе ни один производитель не приветствует содержание этанола более 10-15%, у нас в подавляющем большинстве под "Е" бадяжат до 40%, уверен, что в мурзилке на ваше авто упоминания о спиртосодержащем топливе то же нет. КаГ быть? Можно лить? - Не вопрос, это ВАШЕ право. Производитель авто рекомендует использовать на вашем автомобиле топливо с содержанием серы более 100мг/кг?

В ответ на:

Виробник вказує неетиловане паливо з октановим числом 95 - споживач має право на любе паливо з даними показниками.
Тим паче в ситуації, коли подібних палив - масса. Різні "екто", "євро", "супер", "вентус" і тд і тп.
Всі вони в тій чи іншій мірі можуть бути КРАЩІ стандарту. Але ніяк не гірші "звичайного" АИ-95.
Тим більше, коли є безліч бензинів, що відрізняються країною походження - білоруський, литовський, угорський і тп. То АИ-95UA безумовно сприймається як 95-й бензин походженням з України, а ніяк не як "95-й карбюраторний".
Хоча, чесно кажучи, вперше чую розподіл бензинів з одним октановим числом на "інжекторні" та "карбюраторні". Це якесь нове віяння?
Не чув. Я вже 4 роки як дизель собі заливаю.
Тому нічого дивного, що і дівчина з невеликим стажем водіння нічого про це не чула. А повинна була?



В Украине продается не один вид 95го бензина, каждый из этих бензинов соответствует какому-либо ГОСТу, эти ГОСТы различаются составом топлива и соответствуют европейским нормам, так вот 95УА соответствует нормам Евро2-3 и выпуск этого вида топлива у нас в стране не остановлен, т.к. есть парк карбюраторных авто и совсем не малый парк, у вас какой автомобиль? Евро2? Евро3? 95УА воспринимается как 95й? А 95-Е не воспринимается? Так 95УА и есть 95й бензин с соответствующим октановым числом, или не 95й? Вам производитель автомобиля указал каким нормам соответствует ваш автомобиль, или этот параметр для прокладки за рулем знать нет необходимости? А проще сказать, что ни вы, ни ваша дочь не удосужились поинтересоваться какое топливо соответствует евронормам вашего автомобиля и свалили все на продавца топлива, который не вывесил плакат "Котов в микроволновке сушить запрещено" "95ЮА - ТОЛЬКО ДЛЯ КАРБЮРАТОРНЫХ АВТОМОБИЛЕЙ!", я уж даже боюсь заикаться о том смотрели ли вы сертификат на этот бензин.
Не удобно - да, согласен, но это нужно знать и девушке с маленьким стажем то же нужно объяснять ДО того, как она пойдет по этим граблям.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 17:26 Гілками

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Жодного разу не було проблем з паливом. Гарний двигун - всеїдний. На любому г.вні їде, хіба що тягу втрачає.





Вот аналогия: посадили голодного человека за стол и предложили накормить только отрубями, съест? конечно ( кушать то хочется) и ничего не случится в первый раз, второй, а потом вдруг язва через год...
Странно, откуда она взялась


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Amateur]
      5 ноября 2015 в 18:57 Гілками

Ох і тяжко розмовляти глухому з німим, та ще й за принципом "на городі бузина, а в Києві дядько".
Користувачу автомобіля зовсім НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО знати до яких саме норм "євро" відноситься його автомобіль і паливо, яким він заправляється.
Для дотримання гарантії йому ДОСТАТНЬО виконувати ВИМОГИ керівництва з експлуатації.
А там вимоги встановлені ЛИШЕ до "етилованості" бензину та його "октанового числа". ВСЕ!
І в разі виникнення поломки авто перевірятися будуть лише ці показники і їх порушення може бути підставою в відмові гарантійного ремонту.
Ніяких вимог до фракційного складу, хімічної стійкості, сортності та іншого керівництвом НЕ ВСТАНОВЛЕНО. А отже, користувач вправі не знати і не контролювати ці показники.
Принаймні протягом гарантійного строку.
А для Тойоти це 100 тисяч кілометрів або три роки. Не так вже й мало.
Тобто, двигун повинен працювати на ЛЮБОМУ неетилованому 95-му бензині принаймні !00 тисяч кілометрів.

Так, це ідеальна картинка, безумовно. Де виробники дотримуються ГОСТів і ТУ, а продавці не бодяжать паливо.
Та живемо ми в реальному світі під назвою "Україна", де замість бензина вам можуть налити ослину сечу.
Мене лише дивує, що знаходяться люди, які цих продавців виправдовують. Ніби всі повинні знати, що приставка UA до 95-го бензину означає, що це сеча.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: valerazin]
      5 ноября 2015 в 19:14 Гілками

valerazin 05.11.2015 17:26 пишет:

VP_Son 05.11.2015 09:48 пишет:

Жодного разу не було проблем з паливом. Гарний двигун - всеїдний. На любому г.вні їде, хіба що тягу втрачає.





Вот аналогия: посадили голодного человека за стол и предложили накормить только отрубями, съест? конечно ( кушать то хочется) и ничего не случится в первый раз, второй, а потом вдруг язва через год...
Странно, откуда она взялась



Ну не через рік, а через три. Або 100 000 км пробігу. На "отрубях". Зовсім непогано.
А взагалі найкращий двигун це той, коли ти під'їхав до любої калюжі, зачерпнув відро води, жаб з нього викинув, залив в бак і поїхав далі.
Жаль, що такого двигуна ще не придумали.

Аналогія зрозуміла?
Поясню, про всяк випадок.
На мою думку, кращий двигун не той, для якого потрібне ЛИШЕ паливо АІ-100 "супер-пупер-екстра" і з вимогами до фракційного складу з точністю в 5-знаків після десятичної коми. А той, вякий можна заливати паливо з мінімальними вимогами до нього.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 19:58 Гілками

VP_Son 05.11.2015 18:57 пишет:


Мене лише дивує, що знаходяться люди, які цих продавців виправдовують. Ніби всі повинні знати, що приставка UA до 95-го бензину означає, що це сеча.



Да нет, мы удивляемся именно покупателям, которые готовы черти чем заправлять свой автомобиль, а потом искать виноватого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26173
С нами с 14.07.2003

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: VP_Son]
      5 ноября 2015 в 21:19 Гілками

VP_Son 05.11.2015 18:57 пишет:

Ох і тяжко розмовляти глухому з німим, та ще й за принципом "на городі бузина, а в Києві дядько".
Користувачу автомобіля зовсім НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО знати до яких саме норм "євро" відноситься його автомобіль і паливо, яким він заправляється.
Для дотримання гарантії йому ДОСТАТНЬО виконувати ВИМОГИ керівництва з експлуатації.
А там вимоги встановлені ЛИШЕ до "етилованості" бензину та його "октанового числа".



Ок, начнем с руководства по эксплуатации, попрошу вас открыть это руководство и где-то в районе 726й страницы поискать фразу "Только не этилированный бензин, соответствующий европейскому стандарту EN228", не наводит на мысли? Дальше продолжать?

В ответ на:

Мене лише дивує, що знаходяться люди, які цих продавців виправдовують. Ніби всі повинні знати, що приставка UA до 95-го бензину означає, що це сеча.



А меня удивляют люди, которые ездят на тойотах и считают, что и каждый сэлюк на древней копейке должен так же как и он платить за бензин по 25Грн. Вся страна завалена дешевой китайской продукцией, бытовая техника доведена до полной "пластмаски" и работает 5-6 лет, за пределами Киева зарплата в полторы-две килогривны считается "за щастье" и в этой ситуации вы хотите, что бы с рынка ушел дешовый бензин, для автопарка со средним возрастом в 19 лет? Я не оправдываю продавцов, просто я реалист и в этой конференции всеми силами пытаюсь предупредить, что лить 95УА в инжекторный автомобиль - это ЗЛО! Попытался тут в результате - залошили, тому не понравилось 500мг/кг серы, другой посчитал, что я сейчас газ начну впаривать, третьему еще что-то, в результате тема загадилась и ушла в небытие.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 514
С нами с 01.01.2014

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Amateur]
      6 ноября 2015 в 00:12 Гілками

Да брось ты этого "троля". И сам я глупо поступил, что ввязался в эту никчемную полемику

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2172
С нами с 22.11.2012

Re: Заправки КЛО (побаяним) [Re: Vitalik1148]
      6 ноября 2015 в 09:47 Гілками

Vitalik1148 04.11.2015 21:05 пишет:

windowz 03.11.2015 11:36 пишет:


Вентусы, энерджи, пульсы и т.д. это 95-ый бензин с долитой присадкой керопур от басф.
100% литовский - это сказки . к чему было к тому и доливали.



Не путайте божий дар с яичницей, в пульс за основу льют белорусский, в вентус - литовский, а в энерджи - украинский. Именно поэтому последний проигрывает любому вменяемому бензину - украинский бенз никакими присадками не дотянешь до белорусского/литовского.




На заправках коломойского продается бензина в несколько раз больше, чем выпускает КНПЗ. ОККО часто выставляет откуда бензин, поездите по запракам почитайте - сильно удивитесь географией происхождения бензина. Когда литовский НПЗ стал на профилактику КЛО перестал бензин продавать?
Украинский бензин евро-4, в нем больше серы, по осталным показателям он не уступает белорусскому/литовскому (я не говорю, что больше серы - это хорошо)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
1 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 311646

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія