autoua
×
Autoua.netФорумДомашні тварини

Той терьеры 3 мес

энтузиаст *
Киев
Сообщения: 317
С нами с 04.12.2012

Той терьеры 3 мес
      15 июня 2015 в 20:31 Гілками

Продам щенят той-терьєра.3500 дівчата і 2500 хлопчик 7 червня їм виповнилося 3 місяці і робимо другу прививку, після якої щенят ви вже можна виходити на вулицю. Щеня та домашні, сімейні, я, як хазяйка зробила все, що від мене залежить, щоб ви у своєму домі мали здорове, веселе, з міцним імунітетом щеня. Моя Міккі(мама щенят) народила 4 діток сама, але під наглядом лікаря в клініці "Алден-Вет", інших причин для відвідування клініки у нас немає. Годувала малих 8 неділь і я їх поступово перевела на натуральне харчування. При бажанні Ви можете перевести на корм. Генетика щенят така сильна, що діти в двох тижневому віці виповзали із ящика, щоб сходити в туалет на пелюшки.

Продавати щенят починають з місячного віку. Та коли я звернулася з цим питанням до лікаря, він мені пояснив, що правильно це робити після вакцинації, щоб діти перенесли її у своєму середовищі, щоб забезпечити їх від хвороб та мікробів, бо після відриву від сім'ї у щенят пригнічується імунітет і тому вони стають більш вразливими.

Щенята різні, що за будовою тіла, так і за характером.

Взявши в дім маленьке щастя, ви жодного дня не пошкодуєте про це. Чекаємо порядних, люблячих, уважних та турботливий господарів.


Якщо Вас зупиняє думка, де діти щеня, коли збираєтесь у відрядження чи у відпустку, можу це питання вирішити. Я з задоволенням подивлюся за щенятком у цей період.
098 944 14 47
096 978 97 12


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 317
С нами с 04.12.2012

Re: Той терьеры 3 мес [Re: lkjh]
      22 июня 2015 в 08:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

фото щеночков

фото щеночков


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДомашні тварини
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Irish@, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2521

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія