autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? (99/124)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Cypriot]
      2 августа 2017 в 11:12 Гілками

Cypriot 02.08.2017 10:13 пишет:

Экспириэнсоводы про сверчки начали писать чуть ли не сразу после покупки своих авто, так что аргумент про маршруты выглядит сильно притянутым за уши.

Просто нужно признать, что хвалебные оды, которые писали этой модели, в реальности разбиваются о посредственное качество сборки и т.п.


Якщо ви пригадуєте, то я ще ледь не в 2013 році після оглядин братів по платформі заявив, що з новим поколінням батьківський концерн таки змусив іспанців і чехів (хоча це більше шкоди стосується - сеат і тоді був ахтунговим внутрях) суттєво опустити планку і знизити якість матеріалів в порівнянні з центровим в лінійці - гольфом. Тому особисто я не збираюсь захищати ані Сеат, ані Шкоду в цьому плані.
Разом з тим не применшуючи косяків виробника, я все ж реально переконаний, що стан дорожнього покриття, яким щоденно слідує автомобіль це головна причина співів салону.

Щоб вам стало зрозуміліше, наведу приклад по двох французах. У друзів був ДС3 на якому вони їздили обережно і маршрути дім-робота проходили по відносно хорошому (по наших мірках) асфальту. Так от там не було жодних нарікань по салону. В той же час друга родина моїх друзів придбала пару років тому ДС4 і там по салону (я не далі ніж весною катався) реально є неодиничні дуже відчутні скрипи. Маршрут у них пролягає ахтунговими вулицями (принаймні раніше - останнім часом трохи Кличко підправляє ситуацію, на щастя). І от саме ця обставина не дає мені права заявити, що ДС4 має "посредственное качество сборки". Але для вас це чомусь не аргумент

Змінено Ganni (11:13 02/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Disnake]
      2 августа 2017 в 11:25 Гілками

Disnake 02.08.2017 10:08 пишет:


и да, знаю 3 мерседеса 2002, 2005 и 2011 г.в. - все до 70к пробега (то время пока их видел) были без скрипов
лексус RX350 2006 г. - за 86к пробега ни одного сверчка в салоне


Бугага, от тільки РХ350 не треба мені в приклад ставити, благаю Я на момент купівлі Хая катав два екземпляра РХа - і саме завдяки такому експіріенсу не придав значення співучому салону свого Хая

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Ganni]
      2 августа 2017 в 12:58 Гілками

Ganni 02.08.2017 11:25 пишет:

Disnake 02.08.2017 10:08 пишет:


и да, знаю 3 мерседеса 2002, 2005 и 2011 г.в. - все до 70к пробега (то время пока их видел) были без скрипов
лексус RX350 2006 г. - за 86к пробега ни одного сверчка в салоне


Бугага, от тільки РХ350 не треба мені в приклад ставити, благаю Я на момент купівлі Хая катав два екземпляра РХа - і саме завдяки такому експіріенсу не придав значення співучому салону свого Хая



Так і запишемо - ВАГ і Тойота роблять скрипучі салони і їх власників це влаштовує )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Cypriot]
      2 августа 2017 в 13:16 Гілками

Cypriot 02.08.2017 10:13 пишет:

Экспириэнсоводы про сверчки начали писать чуть ли не сразу после покупки своих авто, так что аргумент про маршруты выглядит сильно притянутым за уши.

Просто нужно признать, что хвалебные оды, которые писали этой модели, в реальности разбиваются о посредственное качество сборки и т.п.

От себя могу добавить, что машина на фоне, например, моего Пыжа, не очень комфортная из-за жесткой подвески. Если же ее переключить на комфорт, то подвеску начинает пробивать.




ну так в мене з моменту покупки (і до того) маршрут - сталий і особливо не змінювався.
"цвіркуни" існують в певних, доволі специфічних умовах. їх всього 2 і не чутно, якщо на приклад розмовляєш з пасажиром. Тобто в цьому плані - нічого критичного.

З приводу комфортності підвіски - саме тому, що вона жорстка(пружна скорше) вона є комфортною!
З приводу режимів підвіски - режим комфорт призначений для траси, але аж ніяк не для поганої дороги. Ну і власне, я на ХР маю можливість міняти налаштування демпферів підвіски - це справді корисна річ і реально працює, у відповідних умовах.

З приводу додаткової шумки - після шумки зовнішні шуми потряпляють в салон виключно через вікна. власне цього я і хотів. Якби була опція встановити подвійні склопакети - вже б давно встановив. До того ж шумка покращила утримання тепла взимку та прохолоди влітку (принаймі у менн таке суб'єктивне враження склалось). Також двері сталі ще важчими і звук закривання ще приємніший

Якби я повернувся на рік назад і знову обирав авто - чи вибрав би я знову ХР? Так, авто повністю виправдало всі очікування, в дечому їх перевершивши.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Cypriot]
      2 августа 2017 в 13:40 Гілками

Cypriot 02.08.2017 10:13 пишет:

Экспириэнсоводы про сверчки начали писать чуть ли не сразу после покупки своих авто, так что аргумент про маршруты выглядит сильно притянутым за уши.

Просто нужно признать, что хвалебные оды, которые писали этой модели, в реальности разбиваются о посредственное качество сборки и т.п.

От себя могу добавить, что машина на фоне, например, моего Пыжа, не очень комфортная из-за жесткой подвески. Если же ее переключить на комфорт, то подвеску начинает пробивать.




имхо на самом деле машина очень интересная, очень яркий экстерьер, ПП - для хороших дорог (да и для дорог с грязью и снегом) очень хороший вариант, но ценник и интерьер салона имхо не очень совместимы

и вот только не надо смешные слова о выборе бмв/мерседес/х-пириенс выбрали х-пириенс, ок?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
17 лет за рулем,
Сообщения: 825
С нами с 10.01.2013

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Disnake]
      2 августа 2017 в 17:58 Гілками

Disnake 02.08.2017 13:40 пишет:

и вот только не надо смешные слова о выборе бмв/мерседес/х-пириенс выбрали х-пириенс, ок?


Мерседесы у меня в выборе не участвовали, а так - почему нет? У вас шаблон от этого неприятно трещит, или что?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Ganni]
      4 августа 2017 в 11:29 Гілками

Гівняне какчєство зборкі. Треба залучати експертів з Кореї


http://youtu.be/oq6gyUovEJU


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      4 августа 2017 в 11:45 Гілками

Thumbs_Up_Guy 02.08.2017 13:16 пишет:

Cypriot 02.08.2017 10:13 пишет:

Экспириэнсоводы про сверчки начали писать чуть ли не сразу после покупки своих авто, так что аргумент про маршруты выглядит сильно притянутым за уши.

Просто нужно признать, что хвалебные оды, которые писали этой модели, в реальности разбиваются о посредственное качество сборки и т.п.

От себя могу добавить, что машина на фоне, например, моего Пыжа, не очень комфортная из-за жесткой подвески. Если же ее переключить на комфорт, то подвеску начинает пробивать.




ну так в мене з моменту покупки (і до того) маршрут - сталий і особливо не змінювався.
"цвіркуни" існують в певних, доволі специфічних умовах. їх всього 2 і не чутно, якщо на приклад розмовляєш з пасажиром. Тобто в цьому плані - нічого критичного.

З приводу комфортності підвіски - саме тому, що вона жорстка(пружна скорше) вона є комфортною!
З приводу режимів підвіски - режим комфорт призначений для траси, але аж ніяк не для поганої дороги. Ну і власне, я на ХР маю можливість міняти налаштування демпферів підвіски - це справді корисна річ і реально працює, у відповідних умовах.

З приводу додаткової шумки - після шумки зовнішні шуми потряпляють в салон виключно через вікна. власне цього я і хотів. Якби була опція встановити подвійні склопакети - вже б давно встановив. До того ж шумка покращила утримання тепла взимку та прохолоди влітку (принаймі у менн таке суб'єктивне враження склалось). Також двері сталі ще важчими і звук закривання ще приємніший

Якби я повернувся на рік назад і знову обирав авто - чи вибрав би я знову ХР? Так, авто повністю виправдало всі очікування, в дечому їх перевершивши.




Плюсанусь. У меня один их первых ХР в стране, покупал темную лошадку, инфы никакой не было. Доволен по сей день аки слон, уговаривал жену носок на ХР сменить но она ни в какую чета) Ток факенваген и фсьо)
ЗЫ Скрипы есть только от шторки багажника. Иногда. Когда дорога ваще негодная.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Ganni]
      4 августа 2017 в 15:27 Гілками

Жесть, і жодна сволота не зупинилася, щоб допомогти загасити ((
Я в минулому році по дорозі в Хорватію біля Балатона в подібній ситуації зупинився і своїм 2-л вогнегасником врятував угорцю 211 мерс збивши пожежу під капотом..
Таки ламбо - шарабан


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: vasikk]
      4 августа 2017 в 16:00 Гілками

vasikk 04.08.2017 15:27 пишет:


Таки ламбо - шарабан


І мерс також, з ваших же слів

А взагалі респект Я б теж зупинився, хоча в мене й звичайний вогнегасник

Змінено Ganni (16:00 04/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3971
С нами с 11.11.2005

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Ganni]
      4 августа 2017 в 16:39 Гілками

Ganni 04.08.2017 16:00 пишет:

vasikk 04.08.2017 15:27 пишет:


Таки ламбо - шарабан


І мерс також, з ваших же слів

А взагалі респект Я б теж зупинився, хоча в мене й звичайний вогнегасник



Думаю у нас бы 85% бы остановились. Даже без огнетушителя. Просто сделать селфи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: мелкий-2]
      4 августа 2017 в 18:58 Гілками

мелкий-2 04.08.2017 16:39 пишет:


Думаю у нас бы 85% бы остановились. Даже без огнетушителя. Просто сделать селфи.


Да-да, лише у нас

http://youtu.be/OCinDgHMtwE


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
Сообщения: 41
С нами с 16.02.2016

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Игорь mmo]
      19 августа 2017 в 12:10 Гілками

Тамбовский волк Вам "товарищ". Тишина - это когда ВООБЩЕ нет посторонних звуков (только от шин есть немного) и НИЧЕГО не скрипит в салоне вообще (из технических шумов - иногда только задняя подвеска что-то вякает, особенно зимой - нормально для балки). Ну и очень приятно и культивировано (как говорят немцы) урчит дизель еле слышно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2017-08-21 Предупреждение №0 (1 круг). Устное предупреждение. AVB.

новичок ***
Сообщения: 41
С нами с 16.02.2016

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Ganni]
      19 августа 2017 в 12:11 Гілками

Пробіг зараз біля 110 тис. км.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 17067
С нами с 08.01.2008

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: zors]
      20 августа 2017 в 09:51 Гілками

zors 04.08.2017 11:45 пишет:

Thumbs_Up_Guy 02.08.2017 13:16 пишет:

Cypriot 02.08.2017 10:13 пишет:

Экспириэнсоводы про сверчки начали писать чуть ли не сразу после покупки своих авто, так что аргумент про маршруты выглядит сильно притянутым за уши.

Просто нужно признать, что хвалебные оды, которые писали этой модели, в реальности разбиваются о посредственное качество сборки и т.п.

От себя могу добавить, что машина на фоне, например, моего Пыжа, не очень комфортная из-за жесткой подвески. Если же ее переключить на комфорт, то подвеску начинает пробивать.




ну так в мене з моменту покупки (і до того) маршрут - сталий і особливо не змінювався.
"цвіркуни" існують в певних, доволі специфічних умовах. їх всього 2 і не чутно, якщо на приклад розмовляєш з пасажиром. Тобто в цьому плані - нічого критичного.

З приводу комфортності підвіски - саме тому, що вона жорстка(пружна скорше) вона є комфортною!
З приводу режимів підвіски - режим комфорт призначений для траси, але аж ніяк не для поганої дороги. Ну і власне, я на ХР маю можливість міняти налаштування демпферів підвіски - це справді корисна річ і реально працює, у відповідних умовах.

З приводу додаткової шумки - після шумки зовнішні шуми потряпляють в салон виключно через вікна. власне цього я і хотів. Якби була опція встановити подвійні склопакети - вже б давно встановив. До того ж шумка покращила утримання тепла взимку та прохолоди влітку (принаймі у менн таке суб'єктивне враження склалось). Також двері сталі ще важчими і звук закривання ще приємніший

Якби я повернувся на рік назад і знову обирав авто - чи вибрав би я знову ХР? Так, авто повністю виправдало всі очікування, в дечому їх перевершивши.




Плюсанусь. У меня один их первых ХР в стране, покупал темную лошадку, инфы никакой не было. Доволен по сей день аки слон, уговаривал жену носок на ХР сменить но она ни в какую чета) Ток факенваген и фсьо)
ЗЫ Скрипы есть только от шторки багажника. Иногда. Когда дорога ваще негодная.



При том, эта лажа тянется еще с древних времен - так ничего и не решили со шторкой за последних лет 15


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: хрущ]
      20 августа 2017 в 23:40 Гілками

хрущ 19.08.2017 12:11 пишет:

Пробіг зараз біля 110 тис. км.


Якщо за 110ткм українськими дорогами в салоні вашого пижа тиша як в новому авто, то надсилаю мій щирий комплімент французам

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5295
С нами с 05.12.2012

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: zors]
      26 августа 2017 в 17:55 Гілками

тут зараз у всіх вагофобів стояк на гольф спортваген за 22к уе., але де ж це дешево, якщо хp по акції віддають за 28
я знову хочу...

так як перебрав уже кучу варіантів на роль другого авто в сім'ю (мондео у батьків) в бюджеті до 25к, але все таке в'яле, що страх.

Змінено Скаут (17:57 26/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Скаут]
      26 августа 2017 в 19:49 Гілками

Скаут 26.08.2017 17:55 пишет:

хp по акції віддають за 28


Серйозно? Ого, оце шара в другу половину року підкатила

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: Скаут]
      26 августа 2017 в 22:48 Гілками

уже нету их. по 900000 остались 2 штуки (оригинальной ценой 1 077 126,23 )

гад ты... я уже было загорелся жене купить... не готов ща на 900... ((ых


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5295
С нами с 05.12.2012

Re: А ну ка вброшу. Как вам новый Leon XPerience? [Re: zors]
      27 августа 2017 в 17:51 Гілками

zors 26.08.2017 22:48 пишет:

уже нету их. по 900000 остались 2 штуки (оригинальной ценой 1 077 126,23 )

гад ты... я уже было загорелся жене купить... не готов ща на 900... ((ых




а чого це я гад?
наче я останню акційну взяв чи шо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 63 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 110278

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія