autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? (6/12)

старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Ganni]
      9 ноября 2015 в 00:27 Гілками

Ganni 08.11.2015 22:25 пишет:

SviatS 07.11.2015 23:59 пишет:

а що саме в ньому вибішує? я на ньому проїхав вже більше 34000 і не можу зрозуміти що з ним не так???


Можна я не буду 2846й раз відповідати на це питання, ок?
Ви прекрасно розумієте, що в цьому роботі вибішує багатьох автомобілістів (а якщо дійсно не розумієте, значить ще не доводилось кататись на класичному АКПП чи ДСГ)



Щодо ДСГ то Бог милував, дивлячись на статистику їх поломок
щодо класичного АКПП то катав їх, в т.ч. на потужних двигунах. в той же час я не бачу проблеми в тому що відчуваю коли робот перемикає передачу. і не розумію чого люди роблять з цього трагедію
я к я вже казав за 2 роки та 34 з половинаю тисячі км в нене не було ситуації коли б я сказав що РКПП не дозвзлила мені якись маневр на дорозі чи я відчув дискомфорт чи ще щось подібне
це скоріше ви пербуваєте під впливом стереотипів не розуміючи про що йде мова...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 01:02 Гілками

SviatS 09.11.2015 00:27 пишет:

Щодо ДСГ то Бог милував, дивлячись на статистику їх поломок


Тобто ви визнаєте, що за винятком надійності ДСГ це дійсно кращий і комфортніший агрегат?
І навпаки, цитрамонівський робот дешевший і надійніший, але при цьому в жертву йде комфорт?
Просто цікаво

Насправді, мені набрид цей контраргумент щодо надійності ДСГ, яким тикають в кожній темі по ділу і без діла
Окей, ненадійний.
Але при цьому: 1. Не ламається раптово; 2. При обслуговуванні в офіціалів замінюється без питань і суперечок; 3. Заміна відбувається за часом не довше якогось ТО90. 4. Я знаю людей, котрі "попадали", але не знаю жодного, хто б викладав за нову коробку свої гроші (знов таки за умови пункту 2). На пост-гарантійці лище за роботу.
Муляє око? Ну то розглядайте ДСГ як розхідник, котрий після завершенні гарантії обходиться в +-2000грн кожні 50-100ткм. Як вам такий варіант?

SviatS 09.11.2015 00:27 пишет:

щодо класичного АКПП то катав їх, в т.ч. на потужних двигунах. в той же час я не бачу проблеми в тому що відчуваю коли робот перемикає передачу. і не розумію чого люди роблять з цього трагедію


Я вважаю, раз я не з вашої кишені купую собі авто, то маю право робити трагедію з будь-чого І найцікавіше те, що в даному випаду такого ж вердикту притримуються ледь не всі автожурналісти

SviatS 09.11.2015 00:27 пишет:

я к я вже казав за 2 роки та 34 з половинаю тисячі км в нене не було ситуації коли б я сказав що РКПП не дозвзлила мені якись маневр на дорозі чи я відчув дискомфорт чи ще щось подібне
це скоріше ви пербуваєте під впливом стереотипів не розуміючи про що йде мова...


Мова не про маневр, котрий робот не дає зробити - мова про загальний комфорт коробки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Ganni]
      9 ноября 2015 в 10:56 Гілками

Ні я не визнаю ДСГ одним з найкомфортніших тому що не катав його і не можу робити висновок зі слів третіх осіб.
купувати авто на якому з вірогідністю 90% вам будуть замінювати коробку для мене не припустимо)) до того ж поки є гарантія це одне... а коли її вже не має? та й куланц в Україні не дуже практикують... краще ці гроші витратити на мандрівки ІМХО

щодо загально комфорту коробки то особисто мені більш ніж комфортно. мені комфортніше ніж на старому 4-х ступеневому гідротрансформаторному АКПП і тим більше комфортніше ніж на варіаторі...
якщо подивитись на наприклад пёжо 508 2.2 дизель 204 сили з 6-ст АКПП айзин то він комфортніший... але там і потужність...
для цього дизеля 1.6 112(115) сил цей робот налаштовано ідеально! і я не раджу наосліп вірити журналістам. краще покатати власноруч


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43992
С нами с 14.10.2011

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 10:58 Гілками

SviatS 09.11.2015 10:56 пишет:

Ні я не визнаю ДСГ одним з найкомфортніших тому що не катав його і не можу робити висновок зі слів третіх осіб.
купувати авто на якому з вірогідністю 90% вам будуть замінювати коробку для мене не припустимо)) до того ж поки є гарантія це одне... а коли її вже не має? та й куланц в Україні не дуже практикують... краще ці гроші витратити на мандрівки ІМХО

щодо загально комфорту коробки то особисто мені більш ніж комфортно. мені комфортніше ніж на старому 4-х ступеневому гідротрансформаторному АКПП і тим більше комфортніше ніж на варіаторі...
якщо подивитись на наприклад пёжо 508 2.2 дизель 204 сили з 6-ст АКПП айзин то він комфортніший... але там і потужність...
для цього дизеля 1.6 112(115) сил цей робот налаштовано ідеально! і я не раджу наосліп вірити журналістам. краще покатати власноруч



судя по слухам, нормально все


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 11:08 Гілками

SviatS 09.11.2015 10:56 пишет:

Ні я не визнаю ДСГ одним з найкомфортніших тому що не катав його і не можу робити висновок зі слів третіх осіб.
...
та й куланц в Україні не дуже практикують...



Не пробовал, но осуждаю? С куланцом в случае с ДСГ проблем нет вообще никаких. Меняют даже на откровенно не гарантийных машинах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Yuriy Dakal]
      9 ноября 2015 в 11:30 Гілками

я не говорил что осуждаю я говорю что есть официальная статистика поломок... есть профильные автомобильные форумы (шкода, фольц...) где описаны случаи поломок. замен. есть случаи когда и по гарантии отказывают и люди через суд добиваются) не все так однозначно
еще раз. я не говорю что ДСГ плохо едет. не катал. по отзывам хорошо. просто стремно что в любой момент ты поедешь не кататься, а на сервис
и с куланцом тоже все не однозначно. знаю многих людей с отказами...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 11:57 Гілками

SviatS 09.11.2015 11:30 пишет:

и с куланцом тоже все не однозначно. знаю многих людей с отказами...



Расскажи, интересно.
Я знаю дизельного гольфа с пробегом за 200 на котором было уже 2 замены. Знаю 1.4 с 1 заменой. Знаю 6 ГТИ на к04 с заменой. И Пассат СС на чипе. Везде без проблем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Yuriy Dakal]
      9 ноября 2015 в 12:18 Гілками

точно так же знаю случаи отказа на атлант м на 2-х пассатах и гольфе. ряд отказов на прага авто и 1-й автоцентр...
при чем у владельцев шкоды с этим все несколько грустнее...

да и не в количестве отказов дело.. сам факт что такое может случиться уже, как по мне, основание задуматься, а стоит ли брать авто этого производителя? сейчас на политику компании еще может и дизельгейт повлиять сильно

и кста на счет ДСГ был даже момент когда шкоды в Украину везли на старом 6-и ступ гидротрансформаторе, временно приостановив продажи ДСГ у нас ) наверное от того что коробка такая классная)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43992
С нами с 14.10.2011

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 12:25 Гілками

SviatS 09.11.2015 12:18 пишет:

точно так же знаю случаи отказа на атлант м на 2-х пассатах и гольфе. ряд отказов на прага авто и 1-й автоцентр...
при чем у владельцев шкоды с этим все несколько грустнее...

да и не в количестве отказов дело.. сам факт что такое может случиться уже, как по мне, основание задуматься, а стоит ли брать авто этого производителя? сейчас на политику компании еще может и дизельгейт повлиять сильно

и кста на счет ДСГ был даже момент когда шкоды в Украину везли на старом 6-и ступ гидротрансформаторе, временно приостановив продажи ДСГ у нас ) наверное от того что коробка такая классная)))



наверное потому что не хватало тогда коробок + проблемы с японией


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 12:47 Гілками

SviatS 09.11.2015 10:56 пишет:

Ні я не визнаю ДСГ одним з найкомфортніших тому що не катав його і не можу робити висновок зі слів третіх осіб.
купувати авто на якому з вірогідністю 90% вам будуть замінювати коробку для мене не припустимо)) до того ж поки є гарантія це одне... а коли її вже не має? та й куланц в Україні не дуже практикують... краще ці гроші витратити на мандрівки ІМХО


По-перше, давайте без ось цих ОБС(одна баба сказала) Куланц реально працює. Так, він вимагає своєчасного обслуговування винятково в оф.дилерів. Але працює.

А про мандрівки це взагалі трололо - можна було б замісь С4 купити б/у ланос на газу і на залишок грошей пів-земної кулі об"їздити
Тому цей аргумент я взагалі не приймаю ні від кого і за жодних умов


SviatS 09.11.2015 10:56 пишет:

щодо загально комфорту коробки то особисто мені більш ніж комфортно. мені комфортніше ніж на старому 4-х ступеневому гідротрансформаторному АКПП і тим більше комфортніше ніж на варіаторі...
якщо подивитись на наприклад пёжо 508 2.2 дизель 204 сили з 6-ст АКПП айзин то він комфортніший... але там і потужність...



Ну так це прекрасно і я щиро за вас радий. Прекрасно, коли кожен автомобіль знаходить свого покупця.


SviatS 09.11.2015 10:56 пишет:

для цього дизеля 1.6 112(115) сил цей робот налаштовано ідеально! і я не раджу наосліп вірити журналістам. краще покатати власноруч


Пардон, а ви весь час думали, що я цей робот поливаю винятково з автожурнальних заміток?
Два тест-драйви плюс дводенна оренда С4 у Франції. Для формування враження - достатньо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 12:57 Гілками

SviatS 09.11.2015 11:30 пишет:

я не говорил что осуждаю я говорю что есть официальная статистика поломок... есть профильные автомобильные форумы (шкода, фольц...) где описаны случаи поломок. замен. есть случаи когда и по гарантии отказывают и люди через суд добиваются) не все так однозначно




Та знаю я ці негативні відгуки - угу, зрада! несправедливість! А почнеш читати ті всі опуси, то в одного чіп-тюнінг запасли, в іншого ще якісь втручання в начинку, третій якесь планове ТО прогавив і т.д.
Ну і тут ще один важливий момент - відгуки українські чи нашого найтеплішого-найріднішого-найдобрішого сусіда-брата? Бо It matters



SviatS 09.11.2015 11:30 пишет:

еще раз. я не говорю что ДСГ плохо едет. не катал. по отзывам хорошо. просто стремно что в любой момент ты поедешь не кататься, а на сервис
и с куланцом тоже все не однозначно. знаю многих людей с отказами...


Тю, а всі кажуть, "ВАГ оверпрайс!", "хто його в нас купує!", "це ж ломуче гівно!"
А тут почитай фтуа, так у кожного "знаю многих людей" та ще й "с отказами"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: SviatS]
      9 ноября 2015 в 13:04 Гілками

SviatS 09.11.2015 12:18 пишет:

точно так же знаю случаи отказа на атлант м на 2-х пассатах и гольфе. ряд отказов на прага авто и 1-й автоцентр...
при чем у владельцев шкоды с этим все несколько грустнее...

да и не в количестве отказов дело.. сам факт что такое может случиться уже, как по мне, основание задуматься, а стоит ли брать авто этого производителя? сейчас на политику компании еще может и дизельгейт повлиять сильно

и кста на счет ДСГ был даже момент когда шкоды в Украину везли на старом 6-и ступ гидротрансформаторе, временно приостановив продажи ДСГ у нас ) наверное от того что коробка такая классная)))


Я погоджусь лише з тим, що факт что такое может случиться відганяє думки сходити з гарантії і економити на лівих сервісах в гаражах. Ось це факт. Все інше - від лукавого

До речі, тут є камради, прямо причасні до ВАГ-сервісу - думаю, якщо дасте ввідні дані по відмовниках (оті два пассати, гольф, і шкоди), то можливо вам викладуть істинні причини відмов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Сообщения: 964
С нами с 19.05.2008

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Yuriy Dakal]
      9 ноября 2015 в 13:15 Гілками

Yuriy Dakal 07.11.2015 16:47 пишет:

Покатался сегодня на одном в топе, особого негатива не нашёл, но я не гонял, робот забавный но ничего криминального, сейчас ещё поеду покатаюсь на средней комплектации, попробую погонять. На втором ряду места мало и дизель таки слышно. А так вроде бы норм. Мотор приятный как на 1,6. Все владельцы как один говорят что ничего не ломалось на этот момент.




У "эксклюзива" лучшая шумка по сравнению с низшими комплектациями. Причем очень хорошая шумка, при закрытых окнах, того дизеля практически и не слышно.
Да и всяких фишек-заморочек в "эксклюзиве" приятных много. Датчик мертвых зон, электроручник (правильно про него писали, о его присутствии просто забываешь, очень удобная штука - заглушил двигатель, он сам затянулся, тронулся - сам снялся) , датчики света и дождя (вполне себе адекватно работают), массажер на передних сидениях (где еще в этом классе такое есть?!)
По эксплуатации вроде все радует. Но машинка у меня еще чуть больше года, пробег 25000. Только ТО, задняя балка гупает только при загрузке второго ряда сидений и багажника, у меня это редко, так что заменой сайлента пока не заморачиваюсь.К роботу надо привыкнуть, но когда привыкаешь, то замечаешь очень редко. Чуть может тупить при резком ускорении с 1-й на 2-ю передачу (но очень редко!). Расход по Киеву 6,0-6,5, за городом 4,5-5,0.
Летняя резина на 17 дисках, зимняя на 16. Зимняя комфортнее существенно, но летняя красивше да и особого дискомфорта на хорошей дороге не доставляет.
В целом все очень нравится и устраивает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25110
С нами с 22.10.2007

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Mookker]
      9 ноября 2015 в 13:43 Гілками

Mookker 09.11.2015 12:25 пишет:

В ответ на:


и кста на счет ДСГ был даже момент когда шкоды в Украину везли на старом 6-и ступ гидротрансформаторе, временно приостановив продажи ДСГ у нас ) наверное от того что коробка такая классная)))



наверное потому что не хватало тогда коробок + проблемы с японией


При чем тут проблемы с Японией?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43992
С нами с 14.10.2011

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Vindsor]
      9 ноября 2015 в 13:47 Гілками

Vindsor 09.11.2015 13:43 пишет:

Mookker 09.11.2015 12:25 пишет:

В ответ на:


и кста на счет ДСГ был даже момент когда шкоды в Украину везли на старом 6-и ступ гидротрансформаторе, временно приостановив продажи ДСГ у нас ) наверное от того что коробка такая классная)))



наверное потому что не хватало тогда коробок + проблемы с японией


При чем тут проблемы с Японией?



та вроде какие-то комплектующие оттуда тащили, не? Тогда такое слышал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25110
С нами с 22.10.2007

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Mookker]
      9 ноября 2015 в 14:00 Гілками

Mookker 09.11.2015 13:47 пишет:


та вроде какие-то комплектующие оттуда тащили, не? Тогда такое слышал


Не говори такое больше никогда. ДСГ производятся на двух заводах - Borg-Warner и LUK, оба - в Хермании. Япония к ДСГ не имеет ни малейшего отношения.
Это как раз 6-ст. типтроник, используемый на ВАГах, - из Японии, Айсин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43992
С нами с 14.10.2011

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Vindsor]
      9 ноября 2015 в 14:06 Гілками

Vindsor 09.11.2015 14:00 пишет:

Mookker 09.11.2015 13:47 пишет:


та вроде какие-то комплектующие оттуда тащили, не? Тогда такое слышал


Не говори такое больше никогда. ДСГ производятся на двух заводах - Borg-Warner и LUK, оба - в Хермании. Япония к ДСГ не имеет ни малейшего отношения.
Это как раз 6-ст. типтроник, используемый на ВАГах, - из Японии, Айсин.



ок но в то же время ФВ продавался с ДСГ-7, так что не думаю, что дело в том, что коробки не брали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25110
С нами с 22.10.2007

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Mookker]
      9 ноября 2015 в 14:09 Гілками

Mookker 09.11.2015 14:06 пишет:


ок но в то же время ФВ продавался с ДСГ-7, так что не думаю, что дело в том, что коробки не брали


Конечно, не в этом. Просто мощностей заводов не хватало, чтоб обеспечить спрос.
Ну, и кроме того, менталитет-с... Так сказать, особенности отечественного рынка!
Сейчас Шкода продается и с ДСГ, и с тип-троником - на выбор. Правда, выбора двигателей нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1506
С нами с 21.03.2015

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Vindsor]
      9 ноября 2015 в 14:12 Гілками

Vindsor 09.11.2015 14:00 пишет:

Mookker 09.11.2015 13:47 пишет:


та вроде какие-то комплектующие оттуда тащили, не? Тогда такое слышал


Не говори такое больше никогда. ДСГ производятся на двух заводах - Borg-Warner и LUK, оба - в Хермании. Япония к ДСГ не имеет ни малейшего отношения.
Это как раз 6-ст. типтроник, используемый на ВАГах, - из Японии, Айсин.



Кстати, мне вот тоже запомнилось, что были проблемы с комплектующими для ДСГ из Японии. Правда подробностей уже не помню.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25110
С нами с 22.10.2007

Re: Citroen C4 e-hdi ЗА/ПРОТИВ? [Re: Tony Stark]
      9 ноября 2015 в 14:13 Гілками

Tony Stark 09.11.2015 14:12 пишет:


Кстати, мне вот тоже запомнилось, что были проблемы с комплектующими для ДСГ из Японии. Правда подробностей уже не помню.


Ну, да. Петрович из гаражей говорил - и все запомнили...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 61 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 15562

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія