autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Вопрос по техпаспорту

читатель
8 лет, Запорожье
Сообщения: 3
С нами с 12.11.2015

Вопрос по техпаспорту
      12 ноября 2015 в 08:49 Гілками

Добрый день товарищи !
1. Мотоцикл 2009 году выехал с салона, эта модель выпускалась только 2006 году, но вот то что меня смутило - это дата выпуска в тех паспорте 2004 год.
Может ли такое быть ?
Боюсь двойника взять, сказали, что если снимут с учета в мрэо, то все ок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: Вопрос по техпаспорту [Re: Perekrestv]
      18 августа 2018 в 22:03 Гілками

Perekrestv 12.11.2015 08:49 пишет:

Добрый день товарищи !
1. Мотоцикл 2009 году выехал с салона, эта модель выпускалась только 2006 году, но вот то что меня смутило - это дата выпуска в тех паспорте 2004 год.
Может ли такое быть ?



Всё может быть, могли допустить ошибку при регистрации мотоцикла. Можно попробовать пробить сам вин-код, в нём зашифрована дата изготовления.

Perekrestv 12.11.2015 08:49 пишет:

Боюсь двойника взять, сказали, что если снимут с учета в мрэо, то все ок.



С учёта давным-давно уже не снимают без особой необходимости. При любой перерегистрации на нового собственника транспортное средства осматривает эксперт-криминалист и пробивает по базам на чистоту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Донецк
Сообщения: 1534
С нами с 12.03.2009

Re: Вопрос по техпаспорту [Re: Perekrestv]
      19 августа 2018 в 01:05 Гілками

Perekrestv 12.11.2015 08:49 пишет:

Добрый день товарищи !
1. Мотоцикл 2009 году выехал с салона, эта модель выпускалась только 2006 году, но вот то что меня смутило - это дата выпуска в тех паспорте 2004 год.
Может ли такое быть ?
Боюсь двойника взять, сказали, что если снимут с учета в мрэо, то все ок.



Едишь в СЦ Мрэо с продавцом, прямая перерегистрация как писали выше,и только после экспертизы отдаешь деньги.Рисков нет при этих условиях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Вопрос по техпаспорту [Re: Perekrestv]
      23 августа 2018 в 12:22 Гілками

Perekrestv 12.11.2015 08:49 пишет:

Добрый день товарищи !
1. Мотоцикл 2009 году выехал с салона, эта модель выпускалась только 2006 году, но вот то что меня смутило - это дата выпуска в тех паспорте 2004 год.
Может ли такое быть ?
Боюсь двойника взять, сказали, что если снимут с учета в мрэо, то все ок.




Не знаю коріння проблеми, але подібна ситуація була з усіма 3-ма китайськими скутерами. Останній виїхав з мотосалону у 2012 році, дата випуску в тех.паспорті стояла 2007 р.в., попередні були 50-ки, але теж один 2003 р.в. інший 2005, купувались в салонах у 2007 та 2009 роках.
Історія далі, той останній скутер рік поїздив, а далі просто мучив (потрібно було щоденно Києвом їздити, а він не хотів). Відремонтував та виставив на продаж зі зняттям з обліку. Знайшовся таки покупець за демпінгову ціну, людина приїхала з області, поїхали в Центр, а тут сюрприз, ані номера рами, ні номера двигуна, нанесеного на металопластик, фарба з якого відлущилася від температури, а номер якось розлізся, експерт прочитати не зміг, не захотів і це був 2015 рік, ставив на облік в 12-му, все було видно. На лапу давати було ні за що, тому з обліку не зняв, відповідно продати 2-колісника по дорученню не ризикнув. Тому відвіз до батька в гараж, там і лишив, той в свою чергу розібрав мотора та вже 2-й рік збирає . В кінці кінців потім здам в Центр документи, а мотлох - за належністю.

Тому, у вашому випадку, від ситуації, чи мот саме цей потрібен, чи дослідження його легальності. Бо в своєму випадку мав та і маю неприємності з реєстрацією, а потім перереєстрацією рухомості/нерухомості то мото чи б/в 15-20 річне авто брав би по дорученню. По великому рахунку це цивільно-правовий акт, котрий підтверджує мою вину раптом що, а не власника і мою відповідальність, страхую я, тому...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
1 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2145

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія