autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Болгария 2016 (65/120)

важничающий писатель ****
51 год (31 год за рулем), Днепр
Сообщения: 1795
С нами с 26.12.2013

Re: Болгария 2016 [Re: Silver_bmw]
      27 июня 2016 в 17:06 Гілками

Silver_bmw 27.06.2016 16:49 пишет:

читаю,читаю и с каждым разом всё сложнее выбрать маршрут(((
у меня машина-пузотерка, акоорд 8, не хочется ямы ловить...и ехать долго тоже не хочу))
хочу ехать с Киева через Одессу, чтобы там погулять,переночевать и на Рени, так когда читаю что это расстояние за 6 часов проезжают, то кровь с глаз течь начинает...((((
вообще не понимаю как ехать лучше....люди опытные,подскажите,а то с ума сойду скоро)как с Киева в Тополу доехать))
что скажите про такой маршрут




Я твою простыню с планшета не открою, но с маленьким клиренсом вариант один: Одесса-Паланка-Каушаны-Кишинев-Чимишлия-Комрат-Конгаз-Кагул-Оанча-Браила. А дальше сам решай


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Бровары
Сообщения: 372
С нами с 05.12.2008

Re: Болгария 2016 [Re: Silver_bmw]
      27 июня 2016 в 17:49 Гілками

Завтра утром стартую из Броваров по южному маршруту (правда в Албанию), первая ночевка в Бухаресте. По отрезку Маяки-Татарбунары-Болград отпишусь или тут или в албанской ветке.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 25
С нами с 18.06.2016

Re: Болгария 2016 [Re: *Senator*]
      27 июня 2016 в 17:51 Гілками

*Senator* 27.06.2016 17:06 пишет:

Silver_bmw 27.06.2016 16:49 пишет:

читаю,читаю и с каждым разом всё сложнее выбрать маршрут(((
у меня машина-пузотерка, акоорд 8, не хочется ямы ловить...и ехать долго тоже не хочу))
хочу ехать с Киева через Одессу, чтобы там погулять,переночевать и на Рени, так когда читаю что это расстояние за 6 часов проезжают, то кровь с глаз течь начинает...((((
вообще не понимаю как ехать лучше....люди опытные,подскажите,а то с ума сойду скоро)как с Киева в Тополу доехать))
что скажите про такой маршрут




Я твою простыню с планшета не открою, но с маленьким клиренсом вариант один: Одесса-Паланка-Каушаны-Кишинев-Чимишлия-Комрат-Конгаз-Кагул-Оанча-Браила. А дальше сам решай




а на паркетнике Kia Sportage 4 норм будет на Болград через Татарбунары?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
49 лет (24 года за рулем), Львов
Сообщения: 48
С нами с 05.08.2010

Re: Болгария 2016 [Re: andy-2009]
      27 июня 2016 в 18:24 Гілками

Хто їхатиме зі Львова чи Ів-Франківська на Чернівці - об'їзна дорога біля Коломиї у жахливому стані, їхати тільки через м. Коломию напряму.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Болгария 2016 [Re: Barsic]
      27 июня 2016 в 21:34 Гілками

Barsic 27.06.2016 15:31 пишет:

parinte/ua 27.06.2016 10:16 пишет:

Barsic 27.06.2016 08:35 пишет:

Подъехал на таможню в 16-10.




Уже 10-14 Вы ещё там?




Ранее написал, что переход границы занял 3 часа, комрады сказали уточнить время, я и уточнил когда подъехал на таможню.




Звиняйте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Болгария 2016 [Re: stepan_p]
      27 июня 2016 в 21:39 Гілками

stepan_p 27.06.2016 18:24 пишет:

Хто їхатиме зі Львова чи Ів-Франківська на Чернівці - об'їзна дорога біля Коломиї у жахливому стані, їхати тільки через м. Коломию напряму.




В жахливому, це ще нічого не сказано. Позавчора бачив, як у трактора на ямі колесо відвалилося.
А через Коломию без проблем і км-ж. чуть менший


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
32 года за рулем, Львів
Сообщения: 67
С нами с 27.06.2013

Re: Болгария 2016 [Re: parinte/ua]
      27 июня 2016 в 22:27 Гілками

parinte/ua 27.06.2016 11:36 пишет:

stepan_p 27.06.2016 10:42 пишет:

AndrDer 26.06.2016 20:41 пишет:

Доброго дня. Прошу підказати, де по такому маршруту можна в нормальному готеліку зупинитися на ніч. При чому цікавить маршрут в Болгарію, так потім і в зворотньому напрямку. Може хтось їздив такими манівцями і знає нормальні місця. Бо раніше їздив без ночівлі, але минулого року було дуже важко їхати (мабуть рочки вже беруть своє). Та й дітлахи вже повиростали, не можуть нормально розміститися в машині на ніч. Буду дуже вдячний за інформацію.




я би рекомендував ось такий маршрут: Через Чернівці та Сілістру
І без ночівлі, достатньо перекімарити перед або на паромі. Катався так не 1 раз.
Виїзд зі Львова десь о 16 год, найкраще в суботу, десь о 21 год на кордоні (купити треба румунські леї на заправці WOG на паром, 35 лей в 1 сторону).
Зранку десь о ~6 год. на паромі, приблизно в обід чи після обіду - у Помор'є.




Я такої ж думки. Не знаю, що вас веде через Закарпаття і двічі перетинати гори, раз у нас, раз у Румунії. Якщо б у вас була мета Трансфагараш чи Трансальпіна тоді маршрут зрозумілий, але ви проїзжате поміж цими по-своєму привабливими дорогами.
ІМХО. Я згідний з камрадом за інший маршрут ч\з Чернівці, чи то ч\з Сілістру(пором) https://goo.gl/maps/j8WFnEm2xtC2 , чи ч\з Бухарест і на Русе https://goo.gl/maps/GCivJFfqQ6v , можна і узбережжям https://goo.gl/maps/3uQv1AySQL62 І ближче, і швидше, і по пальному економніше. По горах, чи після гір без повноцінного нічного відпочинку не обійтися. Через Чернівці без ночівель або обходились в кращому випадку пару годин подрімати. Раніше їхало нас 5. Зараз 4 (cтаршому 21 рік і він вже воліє відпочивати без нас). Навіть ніби-то на перший погляд передрімати кілька годин в машині не зовсім зручно, але для наших дітей не складно, навіть подобається. Дорога ч\з Чернівці 16-18год. загального часу (без форс мажорів таможні). Зараз активно не ремонтують, а стелять новий асфальт від Івано-Франківська до Снятина. Є місцями реверсний рух, але затримка 3-5хв. По Чернівецькій обл., як і по Львівській (ч\з Рогатин) дорога цілком пристойна. Якщо таким темпом і дальше піде, то через якийсь місяць зі Львова до Чернівців дорога буде не гірше румуно-болгарських.



Дякую, камради, за відповідь.
Але я їзжу через Закарпаття вже не перший рік. І в цілому гарний маршрут виходить (красоти там такі). Та й дороги все таки кращі ніж на Чернівці (правда давно вже туди не їздив, може щось помінялося в кращу сторону). Немає так багато сіл як через Порубне (на Румунській стороні). А через міста взагалі дозволена швидкість для легковиків 80 км/год. Та й за містом дозволено 100 км/год а не 90 як по східному маршруту. Але все це нічого в порівнянні з кордоном (погранпереходом в Порубному). Мене просто вбивають ті черги. А через Дяково я єдина легкова машина, перехід відбувається протягом 15 хв на обидва кордони. І потім газу. І той час, що я маю стояти в Порубному, я вже в дорозі. Просто минулого року вже не зміг, з перекімаркою в авто, нормально доїхати (нічого не вдієш, напевне вже "СКС"). Та й дітяки вже повиростали, не можуть спати в машині. Тому я й питаю про готеліки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Болгария 2016 [Re: AndrDer]
      27 июня 2016 в 23:29 Гілками

AndrDer 27.06.2016 22:27 пишет:

parinte/ua 27.06.2016 11:36 пишет:

stepan_p 27.06.2016 10:42 пишет:


В ответ на:

...





я би рекомендував ось такий маршрут: Через Чернівці та Сілістру
І без ночівлі, достатньо перекімарити перед або на паромі. Катався так не 1 раз.
Виїзд зі Львова десь о 16 год, найкраще в суботу, десь о 21 год на кордоні (купити треба румунські леї на заправці WOG на паром, 35 лей в 1 сторону).
Зранку десь о ~6 год. на паромі, приблизно в обід чи після обіду - у Помор'є.




Я такої ж думки. Не знаю, що вас веде через Закарпаття і двічі перетинати гори, раз у нас, раз у Румунії. Якщо б у вас була мета Трансфагараш чи Трансальпіна тоді маршрут зрозумілий, але ви проїзжате поміж цими по-своєму привабливими дорогами.
ІМХО. Я згідний з камрадом за інший маршрут ч\з Чернівці, чи то ч\з Сілістру(пором) https://goo.gl/maps/j8WFnEm2xtC2 , чи ч\з Бухарест і на Русе https://goo.gl/maps/GCivJFfqQ6v , можна і узбережжям https://goo.gl/maps/3uQv1AySQL62 І ближче, і швидше, і по пальному економніше. По горах, чи після гір без повноцінного нічного відпочинку не обійтися. Через Чернівці без ночівель або обходились в кращому випадку пару годин подрімати. Раніше їхало нас 5. Зараз 4 (cтаршому 21 рік і він вже воліє відпочивати без нас). Навіть ніби-то на перший погляд передрімати кілька годин в машині не зовсім зручно, але для наших дітей не складно, навіть подобається. Дорога ч\з Чернівці 16-18год. загального часу (без форс мажорів таможні). Зараз активно не ремонтують, а стелять новий асфальт від Івано-Франківська до Снятина. Є місцями реверсний рух, але затримка 3-5хв. По Чернівецькій обл., як і по Львівській (ч\з Рогатин) дорога цілком пристойна. Якщо таким темпом і дальше піде, то через якийсь місяць зі Львова до Чернівців дорога буде не гірше румуно-болгарських.



Дякую, камради, за відповідь.
Але я їзжу через Закарпаття вже не перший рік. І в цілому гарний маршрут виходить (красоти там такі). Та й дороги все таки кращі ніж на Чернівці (правда давно вже туди не їздив, може щось помінялося в кращу сторону). Немає так багато сіл як через Порубне (на Румунській стороні). А через міста взагалі дозволена швидкість для легковиків 80 км/год. Та й за містом дозволено 100 км/год а не 90 як по східному маршруту. Але все це нічого в порівнянні з кордоном (погранпереходом в Порубному). Мене просто вбивають ті черги. А через Дяково я єдина легкова машина, перехід відбувається протягом 15 хв на обидва кордони. І потім газу. І той час, що я маю стояти в Порубному, я вже в дорозі. Просто минулого року вже не зміг, з перекімаркою в авто, нормально доїхати (нічого не вдієш, напевне вже "СКС"). Та й дітяки вже повиростали, не можуть спати в машині. Тому я й питаю про готеліки.




Гаразд. Беру частину вашого маршруту https://goo.gl/maps/bJ24nJY8J8q по дорозі на Албанію. Подивимося на красоти. Це завжди цікавіше, чим їхати заїздженою роками дорогою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
49 лет (24 года за рулем), Львов
Сообщения: 48
С нами с 05.08.2010

Re: Болгария 2016 [Re: AndrDer]
      28 июня 2016 в 11:00 Гілками

...




Дякую, камради, за відповідь.
Але я їзжу через Закарпаття вже не перший рік. І в цілому гарний маршрут виходить (красоти там такі). Та й дороги все таки кращі ніж на Чернівці (правда давно вже туди не їздив, може щось помінялося в кращу сторону). Немає так багато сіл як через Порубне (на Румунській стороні). А через міста взагалі дозволена швидкість для легковиків 80 км/год. Та й за містом дозволено 100 км/год а не 90 як по східному маршруту. Але все це нічого в порівнянні з кордоном (погранпереходом в Порубному). Мене просто вбивають ті черги. А через Дяково я єдина легкова машина, перехід відбувається протягом 15 хв на обидва кордони. І потім газу. І той час, що я маю стояти в Порубному, я вже в дорозі. Просто минулого року вже не зміг, з перекімаркою в авто, нормально доїхати (нічого не вдієш, напевне вже "СКС"). Та й дітяки вже повиростали, не можуть спати в машині. Тому я й питаю про готеліки.




Можете по свому маршруту вибрати населений пункт де хочете переночувати, а тоді на booking.com пробувати знайти готель чи мотель на 1 ніч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Несебр-Киев
Сообщения: 3961
С нами с 19.08.2009

Re: Болгария 2016 [Re: andy-2009]
      28 июня 2016 в 13:12 Гілками

Предлагаю немного отвлечься от очередей на границах и ям на дорогах
Возможно кому то пригодиться информация об эко отеле в 10 км от Сандански .
Теоретически можно использовать как транзитный отель при поездках в Грецию /Албанию/Македонию , да и просто может кто в сторону Сандански с экскурсией ....

http://forum.aboutbalkan.com/threads/2944/

Всем хорошего отдыха .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 3872
С нами с 12.01.2011

Re: Болгария 2016 [Re: andy-2009]
      28 июня 2016 в 16:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Порубное ща

Порубное ща


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 3872
С нами с 12.01.2011

Re: Болгария 2016 [Re: Алек$]
      28 июня 2016 в 16:45 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Дяково

Дяково

Змінено Алек$ (16:54 28/06/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 3872
С нами с 12.01.2011

Re: Болгария 2016 [Re: andy-2009]
      28 июня 2016 в 18:55 Гілками

Какое количество жилетов должно быть?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
51 год (31 год за рулем), Днепр
Сообщения: 1795
С нами с 26.12.2013

Re: Болгария 2016 [Re: Алек$]
      28 июня 2016 в 19:05 Гілками

Алек$ 28.06.2016 18:55 пишет:

Какое количество жилетов должно быть?



По количеству пассажиров


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (28 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2904
С нами с 11.12.2005

Re: Болгария 2016 [Re: Алек$]
      28 июня 2016 в 19:35 Гілками

Лично я из фото нифига не понял-там пусто что ли ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1468
С нами с 01.08.2012

Re: Болгария 2016 [Re: Rack]
      28 июня 2016 в 20:44 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Сегодня ветер подул в море!
Наконец-то! Волн нет, правда какие-то пиявки на входе.

Сегодня ветер подул в море.Наконец-то


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
49 лет (24 года за рулем), Львов
Сообщения: 48
С нами с 05.08.2010

Re: Болгария 2016 [Re: rostok]
      28 июня 2016 в 20:49 Гілками

rostok, де саме піявки? Болгарія має велике узбережжя...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1468
С нами с 01.08.2012

Re: Болгария 2016 [Re: Алек$]
      28 июня 2016 в 20:49 Гілками

Алек$ 28.06.2016 16:43 пишет:

Порубное ща




Шото такого не припомню там.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1468
С нами с 01.08.2012

Re: Болгария 2016 [Re: stepan_p]
      28 июня 2016 в 20:55 Гілками

stepan_p 28.06.2016 20:49 пишет:

rostok, де саме піявки? Болгарія має велике узбережжя...




Мы в Кранево, Албена.
Но это первый день такое.
Вчера не знаю - позавчера был др у старшенькой, меня токо до бассейна хватило.
А сегодня пошли на пляж. Красота. Волн нет, но сильный ветер в стороноу моря. И какая-то хрень с кучей лапок в первых метрах волнуется. Через 5 метров чисто и прозрачно.

Жена купаться отказалась.
Сказала, что в Одессе такая хрень залезает в купальники и плавки.
Хз. Ничего не нашел, когда вылез. Фоту выложу позже. У меня фоток нету - у жены.

Но реально, с 18-го на море постоянно волны были.

Змінено rostok (20:57 28/06/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
25 лет за рулем, Черновцы
Сообщения: 1419
С нами с 23.03.2009

Re: Болгария 2016 [Re: Rack]
      28 июня 2016 в 20:57 Гілками

Rack 28.06.2016 19:35 пишет:

Лично я из фото нифига не понял-там пусто что ли ?



Камеры на всех границах показывают дорогу до первого шлагбаума, т.е. пользы от них мало, т.к. территория до навеса с окнами плюс нейтралка вмещают дохера машин.
Когда видишь очередь на камерах, то это совсем *опа, от 5 часов и более.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
1 користувачів і 195 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 166089

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія