autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Виза в Польшу к сестре - как легче?

Достоевский ***
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8374
С нами с 19.04.2006

Виза в Польшу к сестре - как легче?
      11 января 2017 в 12:16 Гілками

Привет всем!
Собираюсь впервые за 10 лет к сестре (!двоюродная) в Польшу. Она там живет с семьей уже более 15 лет!
Хочу поехать с семьей на весенние школьные каникулы. Шенген ни разу не получали.
Вопрос: с чего начать получение визы? Нужно ли просить сестру хоботиться с приглашением или можно поехать через бронировку/последующую отмену отеля на букинге?
Заранее благодарю..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10655
С нами с 30.01.2006

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      11 января 2017 в 12:45 Гілками

возможно, что сделать приглашение от сестры будет много геморрней. не скажу, как сейчас, но раньше надо было заверить приглашение у местного головы, чи как они там называются. показать, что есть куда поселить приглашаемых и финансово за них ответить. причем положить в банк залог исходя их кол-ва людей*кол-во дней*мин. сумма в день для туриста. буду рад, если мои познания устарели и на данный момент ошибочны.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сумы
Сообщения: 12252
С нами с 23.08.2002

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Alex2064]
      11 января 2017 в 16:31 Гілками

Alex2064 11.01.2017 12:45 пишет:

возможно, что сделать приглашение от сестры будет много геморрней. не скажу, как сейчас, но раньше надо было заверить приглашение у местного головы, чи как они там называются. показать, что есть куда поселить приглашаемых и финансово за них ответить. причем положить в банк залог исходя их кол-ва людей*кол-во дней*мин. сумма в день для туриста. буду рад, если мои познания устарели и на данный момент ошибочны.



Мьі у немцев лоханулись. В 2011 г. предоставляли в посольство вот это заверенное в магистратуре на бланке приглашение - без проблем визу дали. А в 2013 г. было "упрощение" и нам этого "заверенного на бланке" не хватило - отказали и потребовали написанное собственноручно и нигде не заверенное.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Днепродзержинск
Сообщения: 2027
С нами с 02.06.2004

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      11 января 2017 в 16:59 Гілками

THOR 11.01.2017 12:16 пишет:

... или можно поехать через бронировку/последующую отмену отеля на букинге?



1. Все уже давно не так романтично. Поляки однозначно требуют к туристической визе письменно подтвержденную бронь из отеля, подтверждение Вашей оплаты и подтверждение отеля о получении денег. Даже если букинг предполагает отмену брони за день до заезда, то все равно надо связываться с отелем и просить списать деньги. Возможны какие-то послабления, но это проходной вариант. Тем более, что Вы претендуете на первый Шенген не просто в паспорте, но и в жизни.
2. Да, с приглашениями тоже могут быть траблы. При получении второго подряд приглашения взамен предыдущего у приглашающей стороны потребовали запросить у нас подтвердить снова уже имевшуюся ранее информацию. А это потеря времени. Однажды, никто не сообщил приглашающей стороне, что приглашение готово и можно прийти получить. Хотя, по предыдущим приглашениям сообщали о готовности по телефону.
3. Не смотря на ожидаемую потерю времени и дополнительные хлопоты для семьи Вашей сестры, я бы выбрал приглашение. Можно ожидать получения визы на более длительный период. По туризму получите очень короткий первый Шенген


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8374
С нами с 19.04.2006

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Шкодник]
      11 января 2017 в 17:39 Гілками

Спасибо всем за советы!!!!
Сегодня поговорю с сестрой по поводу приглашения


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Alex2064]
      11 января 2017 в 18:53 Гілками

Alex2064 11.01.2017 12:45 пишет:

возможно, что сделать приглашение от сестры будет много геморрней. не скажу, как сейчас, но раньше надо было заверить приглашение у местного головы, чи как они там называются. показать, что есть куда поселить приглашаемых и финансово за них ответить. причем положить в банк залог исходя их кол-ва людей*кол-во дней*мин. сумма в день для туриста. буду рад, если мои познания устарели и на данный момент ошибочны.


Воеводское приглашение. Достаточно вроде (с этими визами постоянно что-то меняется или вводится новое) показать налог, достаточный для приема "гостей", ну и там "обязаться"...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Днепродзержинск
Сообщения: 2027
С нами с 02.06.2004

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      12 января 2017 в 00:28 Гілками

THOR 11.01.2017 17:39 пишет:

Спасибо всем за советы!!!!
Сегодня поговорю с сестрой по поводу приглашения



Посмотрите как события с визами развиваться будут. Но, если:
- не появится безвиз;
- не случится визовой либерализации какой-нибудь;
- Вам не понравятся сроки, на которые будут открывать визу по приглашение/надоест часто в визовый цент являться,
то через два года можно будет официалаьно подаваться на двухлетний туристический шенген. Для этого надо трижды за последние 24 месяца в зоне шенгена побывать. И да, имхуется мне, что по "приглашенческой визе" при каждом пересечении границы польским погранцам оригинал самого приглашения надо предъявлять. В первый раз так точно.

И еще учтите, что польские визовые центры всегда перегружены и очереди в них месячные. И паспорта ждать может случиться недели две. Так что, рекомендую Вам озаботиться назначением даты визита в визовый центр месяца за два до желаемой даты поездки. Это чтоб спокойно и без нервов все получить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Шкодник]
      12 января 2017 в 01:15 Гілками

Шкодник 12.01.2017 00:28 пишет:

THOR 11.01.2017 17:39 пишет:

Спасибо всем за советы!!!!
Сегодня поговорю с сестрой по поводу приглашения



Посмотрите как события с визами развиваться будут. Но, если:
- не появится безвиз;




Кажуть, в травні-червні: https://censor.net.ua/news/422845/v_evro...nalist_yiozvyak

Десь я це вже чув, травень-червень... А, минулого року Як почув, так одразу подав на візу
Так що я би не чекав
Можна спробувати туристичну, сестра ж може на місці з якимось готелем домовитись про всі підтвердження, вже простіше.
І туристична віза передбачає більше свободи при переміщенні. Тобто, в Німеччині точно не зададуть питання "а що ви тут робите, якщо у вас запрошення до сестри в Польщу?". Ну, це я гіпотетично, але чув про подібні випадки, правда, на рівні чуток.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Днепродзержинск
Сообщения: 2027
С нами с 02.06.2004

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Рост]
      12 января 2017 в 10:10 Гілками

Рост 12.01.2017 01:15 пишет:


І туристична віза передбачає більше свободи при переміщенні. Тобто, в Німеччині точно не зададуть питання "а що ви тут робите, якщо у вас запрошення до сестри в Польщу?". Ну, це я гіпотетично, але чув про подібні випадки, правда, на рівні чуток.




Это не слухи, мне задавали подобные вопросы.
Но, не пугайте людей! Такие вопросы пограничники обязаны задавать. Но главным является форма ответа и твердость поведения отвечающего. Согласно правилам шенгена, невозможно получить новую визу при имеющейся действующей. Шенгенская виза по приглашению ничем не отличается от туристческой визы и уж точно не запрещает перемещения по странам Шенгена. "Если у меня возникло желание посетить вашу прекрасную Германию и оставить здесь немножко честно заработанных денег, то я не могу этого сделать только потому что у меня польский (прибалтийиский) шенген?"
Таким образом выявлются левые визы и лица, въезжающие с целью иной чем указано в визе. Напоминаю, решение о въезде в страну принимает пограничник. Виза же разрешает, но не гарантирует.

А со всем известным уровнем коррупции в наших двух странах владельцы польских виз рассматриваются под микроскопом. И кстати, туристическая виза тоже никак не отменяет вероятность вопроса немецких пограничников: "А что это пан делает в Германии?"

Кстати, в польских приглашениях в графе "Цель визита" пишут что-то типа "Widziany i turystyki" ("Посещение и туризм")


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8374
С нами с 19.04.2006

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: Шкодник]
      12 января 2017 в 11:12 Гілками

Общался с "визовыми" помощниками:
1) говорят, что по приглашению получить просто польскую визу (не шенген) не получится;
2) для подачи доков в визовый центр нужно в т.ч. предоставить билеты/доки на авто. Вообще, планировал ехать этим новим Интерсити 705 до Перемышля, но билеты за 2 мес купить невозможно.
Кто что думает по этим позициям...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      12 января 2017 в 11:35 Гілками

Такс.. давайте для початку визначатись з деякими речами. Від відповідей на ці питання багато що залежить.

1. Як живе сестра? Легально чи ні?
2. як в неї з доходами?

Це дуже важливо. Якщо в неї все офіційно, має офіційні доходи - тоді наступне питання

3. Вона справді хоче Вас бачити? Сильно?
Не язвлю бо якщо так- попросіть її щоб пішла до воєводи і виписала вам запрошення.
В мене для тата так запрошення брат виписував і тато не дуже любив його турбувати - це трохи незручна процедура якщо є якісь моменти чи з доходами чи з часом і т.д.


Якщо всі ці пункти у Вас в порядку - вона не нелегалка має доходи (може Вас утримати на час перебування) і готова зробити запрошення - просіть хай це робить.
А далі - у візовий центр (або в консульство) і вперед за візою.

Далі вже залежить від консула дадуть вам мульт чи не дадуть. Чи дадуть лише під дату поїздки. І тоді может ене читати мій наступний пост в цю тему


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 11:53 Гілками

Тепер другий варіант - сестра не піде до воєводи або є щось не дуже легального.

Залишається туристична віза.
перший раз туристичну візу Вам дадуть лише під дати поїздки. Хоч у Вас мільйон шенгенів буде (перевірено на собі, і багато досвіду від інших людей останнім часом)
Купувати візу не раджу взагалі.

Далі - не грайтесь (а зараз і нема можливості) з букінгом відміною. По-перше, консульство вимагає тепер оплату готеля 100%
Без зготеля номер не пройде. Не лякайтесь - якщо заздалегідь бронювати - можна знайти недорого готель або квартиру. Знаходите через букінг, списуєтесь з готелем або телефонуєте туди - чи зможуть вони у Вас з картки списати всю суму і вислати підтвердження (достатньо електронкою).

тоді робиться оплата. чекаєете 2-3 дні і крім документів які прислав вам готель йдете в банк і просите виписку з рахунку саме за дату списання коштів. Навіщо це? Так, цього ніхто не просить, але коли у Вас на руках вислані скани з готелю - ця виписка з мокрою печаткою банку - 100% значить що за готель Ви заплатили.

І не переживайте якщо не маєте офіційного місця роботи або мала зарплата. Рахунок в банку у Вас точно ж мусить бути - закиньте туди кошти з розрахунку не менше 50 євро на кожен день поїздки. Наступного дня йдіть в банк і беріть виписку з рахунку.

Все - це основні проблеми з якими стикаються люди при подачі на візу.

І нажаль, тут Вам видадуть лише на дати поїздки візу. 2-й разу було раніше а зараз або 2 або 3й раз дають мульт на рік


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8374
С нами с 19.04.2006

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 12:04 Гілками

DRB 12.01.2017 11:35 пишет:

Такс.. давайте для початку визначатись з деякими речами. Від відповідей на ці питання багато що залежить.

1. Як живе сестра? Легально чи ні?
2. як в неї з доходами?

Це дуже важливо. Якщо в неї все офіційно, має офіційні доходи - тоді наступне питання

3. Вона справді хоче Вас бачити? Сильно?
Не язвлю бо якщо так- попросіть її щоб пішла до воєводи і виписала вам запрошення.
В мене для тата так запрошення брат виписував і тато не дуже любив його турбувати - це трохи незручна процедура якщо є якісь моменти чи з доходами чи з часом і т.д.


Якщо всі ці пункти у Вас в порядку - вона не нелегалка має доходи (може Вас утримати на час перебування) і готова зробити запрошення - просіть хай це робить.
А далі - у візовий центр (або в консульство) і вперед за візою.

Далі вже залежить від консула дадуть вам мульт чи не дадуть. Чи дадуть лише під дату поїздки. І тоді может ене читати мій наступний пост в цю тему




Живе легально. Зараз у декреті по догляду за другою дитиною. Її чоловік (теж українець) - працює на великому підприємстві - легально. Купили 2 роки назад самі собі будинок. Хоче нас бачити вже не перший рік Це ми все ніяк не зберемося з цими візами будь-вони-такі..
І ще - без білетів на руках візу дадуть?

Змінено THOR (12:06 12/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      12 января 2017 в 12:23 Гілками

THOR 12.01.2017 12:04 пишет:


Живе легально. Зараз у декреті по догляду за другою дитиною. Її чоловік (теж українець) - працює на великому підприємстві - легально. Купили 2 роки назад самі собі будинок. Хоче нас бачити вже не перший рік Це ми все ніяк не зберемося з цими візами будь-вони-такі..
І ще - без білетів на руках візу дадуть?




Тоді рекомендую зайнятись запрошенням - є шанс на мульт зразу. Але все це лише шанс.
Але хоч і по запрошенню я бб рекомендував все ж гроші в банк покласти - показати виписку що у Вас все ок з фінансами на дорогу і знаходження там.
Якщо подаєтесь в Києві візу дають. Перевірено на собі. Авто маєте? кажіть що їдете на авто. Берете техпаспорт і права. Робите їх копії.
Зелену карту якщо будуть питати - купувати хочете на кордоні (так вигідніше бо карту замість 14 днів отримаєте на 30 майже за ті ж самі гроші).

І ще одне - якщо вона готова робити запрошення - прямо зараз можна на сайті консульства зареєструвати собі візит на березень 1-7 березня.

Я думаю що за 2 місяці зробите запрошення - тому взнавайте адресу телефон сестри (треба вказати в анкеті) і вперед на сайт консульства до пункту "зареєструвати формуляр) на кожного члена сім"ї.

От лінк.

Тоді не прийдеться платити по 500 грнще за кожну особу в візовий центр

https://secure.e-konsulat.gov.pl/Uslugi/RejestracjaTerminu.aspx?IDUSLUGI=8&IDPlacowki=89


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
41 год, Киев
Сообщения: 279
С нами с 18.11.2008

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 12:28 Гілками

В ответ на:


І не переживайте якщо не маєте офіційного місця роботи або мала зарплата. Рахунок в банку у Вас точно ж мусить бути - закиньте туди кошти з розрахунку не менше 50 євро на кожен день поїздки. Наступного дня йдіть в банк і беріть виписку з рахунку.



проблема в том, что для Польши нужна выписка о движении средств за последние 3 месяца, а какое там движение, если вчера 50 евро закинули
с сайта поланд виза
В ответ на:

довідка з банку про наявність фінансових коштів + виписка про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці;



вообще вот список документов на туристическую визу з метою відвідування родичів
http://www.polandvisa-ukraine.com/family_documents.html
если у вас вопрос по одному из пунктов, звоните в ППВА или пишите в ППВА, по месту подачи желательно, чтобы в случае чего у Вас было подтверждение, что вам не просто сказала девочка по телефону или на автоюа, а подтвердить это
Польша нормально выдает визы, если все документы оформлены правильно

кстати, еще обратите внимание, если Вы почитаете на сайте, то там указано, что надо родство еще доказать, св-во о браке, св-во о рождении и т.д. Если это двоюродная сестра, то как-то до фига документов надо

мне кажется, гораздо легче сделать обычный туристический шенген


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 12:33 Гілками

1. виписку зрозуміло що треба за більший період, але я кажу з власного досвіду - дружині візу робили - просто поклали гроші. Виписку робили за 3 місяці. ГНоловне - залишок. (забув написати - виписку десь краще поближче до дати походу в консульство робити)


2. А Якщо є запрошення - то просто запрошуюча сторона дає офіційне запрошенні з засвідченням у воєводи. Не треба нічого там доводити буде. В мене тато по запрошенню від дядька без всяких свідоцтв три а може й 4 роки вже так робить мульт собі

І звонити не треба в ці дибільні візові центри які тільки гроші гребуть - в консульство краще зайти (до віконця інформація) і все запитати.

Візові центри часто вимагають документи яких ніколи не треба в консульстві.

І от якраз "мне кажется" і тому подібне - це все вже додумані речі. Маєте досвід - діліться. я раджу лише те через що пройшов я сам або родичі знайомі.

Моя порада - зараз поки є відкриті дати щоб зекономити на візових центрах по 500 грн - заповнити анкети забронювати час (це безкоштовно) - навіть якщо будуть помилки анкету можна виправити - головне - час

І далі займатись з сестрою з запрошенням. У воєводстві їй все розкажуть як правильно зробити

Змінено DRB (12:37 12/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 12:45 Гілками

і ще трохи не забув.. уважно з датами поїздки - запрошення має строк дії (не памятаю чи місяць чи три) - щоб сестра теж взнала коли і як то зробити щоб строк дії був потрібний

Зараз якщо будете заповнювати анкету - головне правильно прізвища свої заповніть, дати народження (тобто свої дані). Всі інші дані можна наново заповнити анкету або підредагувати. Підкласти головне останню сторінку де вказана дата візиту і штрихкод.


Змінено DRB (12:48 12/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
41 год, Киев
Сообщения: 279
С нами с 18.11.2008

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: DRB]
      12 января 2017 в 13:24 Гілками

В мене національна Д по карті поляка, навряд чи мій досвід допоможе))
але стикаючись щодня з людьми, які подаються і маюсь проблеми через некомплект документів, або документ не відповідає вимогам, тому по деяким пунктам не погоджуся з Вами
Документи приймає, на жаль, не консульство, а візові центри, якщо, звичайно, не безпосередньо в консульство подаються документи, і людину можуть завернути ще на етапі подачі.
у віконці в консульстві скажуть одне, прийде людина подаватися в ППВА, а в неї вимагатимуть те що, написано на оф. сайті ППВА
і плюс у віконці в консульстві теж сидять різні люди, і часом теж несуть пургу, як і ті з ППВА, що гребуть гроші. консультувала одна людина, а документи прийматиме інша.
тому є перелік документів на оф. сайті, і на підставі цього списку приймають документи.
В ответ на:


виписку зрозуміло що треба за більший період, але я кажу з власного досвіду - дружині візу робили - просто поклали гроші. Виписку робили за 3 місяці. ГНоловне - залишок.



якщо відкрити рахунок вчора і покласти на нього 50 євро, звідки сьогодні візьметься рух коштів за три місяці? просто пустий рахунок в банку навіть з 1000 євро, які були вчора покладені, не має жодного значення для консульства, якщо відсутній рух, це я абсолютно точно знаю, тому що вчора трьох людей завернули з такими довідками (Київ і Львів).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Днепродзержинск
Сообщения: 2027
С нами с 02.06.2004

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      12 января 2017 в 13:34 Гілками

THOR 12.01.2017 11:12 пишет:

Общался с "визовыми" помощниками:
1) говорят, что по приглашению получить просто польскую визу (не шенген) не получится;
2) для подачи доков в визовый центр нужно в т.ч. предоставить билеты/доки на авто. Вообще, планировал ехать этим новим Интерсити 705 до Перемышля, но билеты за 2 мес купить невозможно.
Кто что думает по этим позициям...



1)Про визовых помощников забудьте. Самому все легко сделать. У меня служебный шенген, а жене делаем сами. Два раза под приглашения, и трижды туристическую (из них две крайних - двухлетние как для "часто подорожуючих") Пакет необходимых документов - на сайте polandvisa.
2) для получения Вам нужны:
- или оплаченные билеты (не важно поезд/самолет);
- или доки на авто плюс программа поездки. Получив визу под поездку на авто, Вы можете границу пересечь на поезде. Это не возбраняется.
Если надумаете подаваться на поездку на авто - могу скинуть файл с планом поездки в качестве "козы" для Вашего маршрута


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Виза в Польшу к сестре - как легче? [Re: THOR]
      12 января 2017 в 13:44 Гілками

План поїздки потрібен лише в дибільний візовий центр.

В консульстві жодного разу ніхто про план поїздки не питав. (консульство в Києві)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
5 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5022

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія