autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Вітряки на Боржаві

СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Вітряки на Боржаві
      8 февраля 2018 в 16:56 Гілками

А хто в темі - в чому "зрада" зелених тарифів, вітряків і іншого екологічного двіжу?
Тут от майже півроку йде майдан http://paragliding.in.ua/index.php?topic=4982.1965
Вітряки на Боржаві. Є схеми, є звернення до багатьох посадовців, власників і тд і тп


Я сам визначитись не можу - з одного боку турецькі гроші, розвиток якийсь регіону, дороги, а з іншого наскільки воно взагалі прибутково і не шкідливо? Те що траншеї під кабелі, ями під фундаменти копати будуть то зрозуміло. Обіцяють що потім помітно не буде.

Ну тобто для нас, літаючих екстремалів, воно однозначно зло.
І цікавить думка пересічних - чи стане менш привабливим місце для вас? Нагадаю , що можливо наверх нормальна дорога з'явиться. За совєтів туди наверх асфальт лежав і кажуть на жигулях можна було дістатися метеостанції.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 17:06 Гілками

чому про "зраду" питаю - мені вже в фейсбуці (раніше і не поцій теемі) сказали що всі закордонні інвестори з сонячною енергетикою то тупо розводняк на гроші. Не пам'ятаю деталей, але начебто ці альтернативні електростанції тягнуть гроші з бюджету і ніфіга не дають електрики. От я подумав що може дійсно десь якась корупція чи разводняк маленьких гуцулів.

Хто розкаже як воно насправді?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 17:26 Гілками

Мені особисто в принципі однаково, чи є на горі, куди я хочу вийти/виїхати вітряк, чи ні.
Але точно знаю, чим доступніше місце - тим більше там срачу. То я про дорогу нормальну
А траншеї під кабелі... Ну он вся Чорногора зрита столітніми траншеями, з бребенескула мало що не в сам Бистрець іде півметрова кабельна траншея, і нічо...
До речі, а чо проти витягів лижних люди не протестують? Чим станції витягів менш чужорідні для гір, ніж вітряки?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25518
С нами с 17.04.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 17:27 Гілками

Катаю на дачу через село під Переяславом - в тому селі на стовбах почепили сонячні батареї, тепер вдень вони заряджають аккумулятори а вночі лампи освітлення на тих стовбах світяться від накопиченої енергії. Напевно якась вигода є якщо поставили таку систему.

Змінено Storag (17:52 08/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Khimik]
      8 февраля 2018 в 17:29 Гілками

витяги то туристи і гроші, це єдине з чого живе те село. поруч в Гукливому витяги не поставили і там реально "анальний прохід" а не життя

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Storag]
      8 февраля 2018 в 17:31 Гілками

Storag 08.02.2018 17:27 пишет:

Катаю на дачу через село під Переяславом - в тому селі на стовбах почепили сонячні батареї, тепер вдень вони заряджають аккумулятори а вночі лапи освітлення на тих стовбах світяться від накопиченої енергії. Напевно якась вигода є


зі стовпами зрозуміло, вони не продають енергію. А тут кажуть що будуть продавати, але "зелений тариф"...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8493
С нами с 01.03.2013

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 18:26 Гілками

rival28 08.02.2018 17:06 пишет:

чому про "зраду" питаю - мені вже в фейсбуці (раніше і не поцій теемі) сказали що всі закордонні інвестори з сонячною енергетикою то тупо розводняк на гроші. Не пам'ятаю деталей, але начебто ці альтернативні електростанції тягнуть гроші з бюджету і ніфіга не дають електрики. От я подумав що може дійсно десь якась корупція чи разводняк маленьких гуцулів.

Хто розкаже як воно насправді?



Я недавно з Нідерландів їхав до Німеччини. Вздовж траси всюди є вітряки. І там, і там. Думаю, і ті, і інші гроші рахувати вміють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 18:36 Гілками

rival28 08.02.2018 17:06 пишет:

чому про "зраду" питаю - мені вже в фейсбуці (раніше і не поцій теемі) сказали що всі закордонні інвестори з сонячною енергетикою то тупо розводняк на гроші. Не пам'ятаю деталей, але начебто ці альтернативні електростанції тягнуть гроші з бюджету і ніфіга не дають електрики. От я подумав що може дійсно десь якась корупція чи разводняк маленьких гуцулів.

Хто розкаже як воно насправді?



багато видань та "експертів" форсить цю тему, мовляв альтернативна енергетика це фє, разводняк, зрада, треба мораторій, заборона і тд. Дуже здивувався свого часу як вперше зіштовхнувся з такими "експертами" яких активно піарять ЗМІ. Я чесно кажучи їхню ущербну логіку навіть не пригадую, але ситуація нагадує з фотоапаратом на островах з аборигенами, які на повному серйозі вважали, що фото краде душу. Поки Європа, США, Азія, арабські країни інвестують мільярди грошей в альтернативну енергетику, у них нема такої залежності від обставин, як у нас з вугіллям та газом, але вони все одно думають наперед. Але ж то дурні, загниваючі буржуї, а от ми, папуаси, точно знаємо, що альтернативи вугіллю та атомним станціям нема! Потрійний фейспалм.
Корупційна складова може бути, але у великих і далеко не у всіх проектах, але наприклад корупція є на ринку харчових продуктів, давайте заборонимо їсти, корупція у земельних відносинах страшенна, давайте вилучимо земельні ділянки всіх громадян на користь держави і повернемо колгоспи, у школах і дитсадках що робиться, може і їх закрити, а про ВУЗи і говорити нічого.
Альтернативна енергетика це майбутнє, і підтримувати її потрібно максимально, особливо у наших умовах залежності від такого доброго "сусіда"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 19:29 Гілками

rival28 08.02.2018 17:29 пишет:

витяги то туристи і гроші, це єдине з чого живе те село. поруч в Гукливому витяги не поставили і там реально "анальний прохід" а не життя




Ага...
Спочатку йшлося про проблему з точки зору "шкідливо, вібрації і траншеї".
Але якшо мєсний буде з того щось мати - то, виявляється, вже не так і шкідливо?
І ліс мож нищити в угоду лижників, і річки забруднювати продуктами жіттєдіяльності....

Нє, я розумію, що краще най лижники тратять гроші тут, ніж везуть за кордон. Факт.
Але не тра роздувати трагедії з аналогічного нищення природи (або навіть значно меншому, ніж витяги), коли копійка капне в кишеню комусь іншому.

Змінено Khimik (19:31 08/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Khimik]
      8 февраля 2018 в 19:36 Гілками

Khimik 08.02.2018 19:29 пишет:

rival28 08.02.2018 17:29 пишет:

витяги то туристи і гроші, це єдине з чого живе те село. поруч в Гукливому витяги не поставили і там реально "анальний прохід" а не життя




Ага...
Спочатку йшлося про проблему з точки зору "шкідливо, вібрації і траншеї".
Але якшо мєсний буде з того щось мати - то, виявляється, вже не так і шкідливо?
І ліс мож нищити в угоду лижників, і річки забруднювати продуктами жіттєдіяльності....

Нє, я розумію, що краще най лижники тратять гроші тут, ніж везуть за кордон. Факт.
Але не тра роздувати трагедії з аналогічного нищення природи (або навіть значно меншому, ніж витяги), коли копійка капне в кишеню комусь іншому.




я не стільки за шкідливість скільки за "схеми" з продажем - чи все там чисто?

екологія то завжди компроміс, краще звичайно щоб там взагалі людей не було, але маємо те, що маємо. В тій же темі є фото як з неба виглядає той самий Гукливий. Я ще пам'ятаю коли там були дерева, але вже вирубка йщла повним ходом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 19:43 Гілками

rival28 08.02.2018 19:36 пишет:


я не стільки за шкідливість скільки за "схеми" з продажем - чи все там чисто?





от це вже зовсім інше питання.
Краєм вуха в якомусь барі чув від сусідньої самбірської, очевидно, компанії, що місто від тих вітраків має іно оренду за тих пару кв. метрів землі, що вони займають.
Вся енергія валить за кордон, і мєсним від того ні тепло ні холодно.
Але то всьо я почув випадково від незнайомих людей, тому не знаю, наскільки то правда.
Але знову ж таки - забороняти будувати бо "мені здається, шо там корупція"?
Без фактів?

Змінено Khimik (19:44 08/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 4179
С нами с 22.01.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Khimik]
      8 февраля 2018 в 20:29 Гілками

Khimik 08.02.2018 19:43 пишет:

rival28 08.02.2018 19:36 пишет:


я не стільки за шкідливість скільки за "схеми" з продажем - чи все там чисто?





от це вже зовсім інше питання.
Краєм вуха в якомусь барі чув від сусідньої самбірської, очевидно, компанії, що місто від тих вітраків має іно оренду за тих пару кв. метрів землі, що вони займають.
Вся енергія валить за кордон, і мєсним від того ні тепло ні холодно.
Але то всьо я почув випадково від незнайомих людей, тому не знаю, наскільки то правда.
Але знову ж таки - забороняти будувати бо "мені здається, шо там корупція"?
Без фактів?



ну це все, навіть з конкретними цифрами, є в тій темі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год (23 года за рулем), Львів
Сообщения: 2978
С нами с 26.01.2012

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 20:36 Гілками

136 сторінок?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2517
С нами с 14.04.2010

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 21:24 Гілками

rival28 08.02.2018 16:56 пишет:


Я сам визначитись не можу - з одного боку турецькі гроші, розвиток якийсь регіону, дороги, а з іншого наскільки воно взагалі прибутково і не шкідливо? Те що траншеї під кабелі, ями під фундаменти копати будуть то зрозуміло. Обіцяють що потім помітно не буде.

Ну тобто для нас, літаючих екстремалів, воно однозначно зло.
І цікавить думка пересічних - чи стане менш привабливим місце для вас? Нагадаю , що можливо наверх нормальна дорога з'явиться. За совєтів туди наверх асфальт лежав і кажуть на жигулях можна було дістатися метеостанції.




І краєвиди Боржави з вітряками стануть точно "незабутніми" Стоїш собі на В.Верху і милуєшся - направо глянеш вітряк, наліво глянеш вітряк Зато альтернативно-енергетично!

От нащо туди асфальтована дорога? Джиперів уже одних вистачає, всі стежки розмішані, пішки - по коліно багна. На метеостанції зміна 2 тижні, з листопада/грудня і до квітня все рівно туди нічого нормально не доїде, крім ратрака або чогось подібного.
Про асфальт за часів СРСР щось слабо віриться, ніде навіть слідів не бачив, хоча Боржаву обходив туди-сюди немало. Хіба що на Стій, де військова частина з РЛС була, з Березників дорога була, бо РЛС на Зілах - але не до метеостанції ж.

Не треба там дороги. От чесно - загадять пікніками хребет так, що соромно буде пройти...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 21:32 Гілками

rival28 08.02.2018 17:06 пишет:

чому про "зраду" питаю - мені вже в фейсбуці (раніше і не поцій теемі) сказали що всі закордонні інвестори з сонячною енергетикою то тупо розводняк на гроші. Не пам'ятаю деталей, але начебто ці альтернативні електростанції тягнуть гроші з бюджету і ніфіга не дають електрики.



Зелені електростанції, звісно, дають електрику, як і звичайні. Зелений тариф прив'язаний до євро, точно не памятаю - легко гуглиться.
Тільки різниця в тому, що традиційні електростанції продають електрику на ринок, зараз, грубо, десь біля 1 грн/кВт (там є певна диференціація - АЕС, гідро-, тепло- +-50%). По чому обходиться квт/год кінцевому споживачу - усі знають (умовно, 1.5 грн/кВт.год).
А зелений тариф - це десь 6-7 грн/кВт.год.
Тобто зелена енергетика, будь-яка, зараз коштує державі біля 5-6 грн/кВт.год (чистий збиток).

Змінено VovkZ (21:33 08/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: rival28]
      8 февраля 2018 в 21:42 Гілками

rival28 08.02.2018 17:06 пишет:

чому про "зраду" питаю - мені вже в фейсбуці (раніше і не поцій теемі) сказали що всі закордонні інвестори з сонячною енергетикою то тупо розводняк на гроші. Не пам'ятаю деталей, але начебто ці альтернативні електростанції тягнуть гроші з бюджету і ніфіга не дають електрики. От я подумав що може дійсно десь якась корупція чи разводняк маленьких гуцулів.

Хто розкаже як воно насправді?




оно зрада для всех кто нефтью-газом-углем живет. увы прогресс наступает на пятки и они пытаются не давать даже по мелочам.
солнечную себе хочу ставить домой. она имеет смысл когда есть хорошая накопительная батарея. моя подруга в в нью мехико имеет дома солнечную в итоге 10 мес электрокомпания платит им за сверх электричество которое они отбирают неиспользуемое, а два месяца они платят ей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Khimik]
      8 февраля 2018 в 21:47 Гілками

Khimik 08.02.2018 17:26 пишет:

Мені особисто в принципі однаково, чи є на горі, куди я хочу вийти/виїхати вітряк, чи ні.
Але точно знаю, чим доступніше місце - тим більше там срачу. То я про дорогу нормальну
А траншеї під кабелі... Ну он вся Чорногора зрита столітніми траншеями, з бребенескула мало що не в сам Бистрець іде півметрова кабельна траншея, і нічо...
До речі, а чо проти витягів лижних люди не протестують? Чим станції витягів менш чужорідні для гір, ніж вітряки?






весь израиль и греция с археологических раскопках и не жужат


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Khimik]
      8 февраля 2018 в 21:56 Гілками

Khimik 08.02.2018 19:43 пишет:

rival28 08.02.2018 19:36 пишет:


я не стільки за шкідливість скільки за "схеми" з продажем - чи все там чисто?





от це вже зовсім інше питання.
Краєм вуха в якомусь барі чув від сусідньої самбірської, очевидно, компанії, що місто від тих вітраків має іно оренду за тих пару кв. метрів землі, що вони займають.
Вся енергія валить за кордон, і мєсним від того ні тепло ні холодно.
Але то всьо я почув випадково від незнайомих людей, тому не знаю, наскільки то правда.
Але знову ж таки - забороняти будувати бо "мені здається, шо там корупція"?
Без фактів?




я вообще не верю про "вся энергия валит закордон".
покупаем ветряк - за границей, так? стоит он к примеру 10000 евро. после этого тянем кабло за границу - медь, наверняка нужны посередине станции какието поддерживающие, мониторинг там и вот это все обслуживание. Ну и в итоге имеем на выходе некую цену себестоимость+заработок+налоги. А теперь кто-то из буржуев он же тоже может купить тот же ветряк. за те же к деньги, возможно дешевле изза доставки-растаможки или что там есть. и он получает цену в которой нет вложений на сотни км кабелей, обслуживания и тп . В итоге оно из украины будет не конкурентноспособно ни разу. Так что думаю что продают атомную скорее.


про экологичность, сколько места занимает гидроэлектростанция? какой вред она наносит экологии?
а сколько занимает места атомная? вред экологии?

и ветряк. место , вред экологии? Вот и сравнивайте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: Вітряки на Боржаві [Re: Offspring]
      8 февраля 2018 в 21:57 Гілками

Offspring 08.02.2018 21:24 пишет:

rival28 08.02.2018 16:56 пишет:


Я сам визначитись не можу - з одного боку турецькі гроші, розвиток якийсь регіону, дороги, а з іншого наскільки воно взагалі прибутково і не шкідливо? Те що траншеї під кабелі, ями під фундаменти копати будуть то зрозуміло. Обіцяють що потім помітно не буде.

Ну тобто для нас, літаючих екстремалів, воно однозначно зло.
І цікавить думка пересічних - чи стане менш привабливим місце для вас? Нагадаю , що можливо наверх нормальна дорога з'явиться. За совєтів туди наверх асфальт лежав і кажуть на жигулях можна було дістатися метеостанції.




І краєвиди Боржави з вітряками стануть точно "незабутніми" Стоїш собі на В.Верху і милуєшся - направо глянеш вітряк, наліво глянеш вітряк Зато альтернативно-енергетично!

.





странно это слышать от жителя страны в которой был чернобыль если честно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11749
С нами с 08.06.2015

Re: Вітряки на Боржаві [Re: RF178]
      8 февраля 2018 в 22:11 Гілками

- при нормальній роботі - атомна енергетика - сама зелена з усіх .
Крупні катастрофи на АЕС - це швидше винятки з цього правила.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 18 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3659

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія