autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Київ - Східниця, 1550 км

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Київ - Східниця, 1550 км
      3 ноября 2020 в 15:31 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Так як другий раз на рік накрилась Швейцарія, то замість Альм ми поїхали в Карпати, і на повернуті гроші букінгом ми забукали у Східніці готель Kyiv . Мій відгук про нього на гугл мапі

Бегемот був вже на зімній резині, такий собі тест драйв особливо витрати пального в не зимню погоду, та і як по горах та грязучке.

Так от поки дурник зеленський витрачає гроші на дороги за мість епідемії, проїхались по новенькому асфальту, не питання, дуже гарно, їхати одне задоволення, дорога як для водія не напрягає, я особисто втоми не відчув.

Східниця дуже порадувала, коли я там був в останне то не було бюветів, а зараз. Круто що поруч ліс, контакт з людьми мінімальний , ліс і джерела круті, а Сколіські Бескиди це неймовірно, ми давно мріяли до них повернутися.

Так як другий раз на рік накрилась Швейцарія, то замість Альм ми поїхали в Карпати, і на повернуті гроші букінгом ми забукали у Східніці  готель Kyiv . Мій відгук про нього на  гугл мапі Бегемот був вже на зімній резині, такий собі тест драйв особливо витрати пального в не зимню погоду, та і як по горах та грязучке

Змінено Vladya (15:33 03/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 15:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Тустань, були тут не раз, але це місце варто щоб повернутись, дотого до неї зробили круту дорогу з Східниці. Що сподобалось що дорога все як у Туреччині, з стоками укрипленіми схилами, серьезно так.

В Тустані позначка тут теж зміни, поруч будують наперно готель чи щось, зробили альтанки, можно пообідать, ціни низьки.
З ранку людей не багато, к обіду з*явились, тому плануйте. Вхід 60 грн дорослий, але буває немає касіра і можно зайти бескоштовно, зробили паркінг 20 грн. Є туалет, рукомійники з милом, це в загалі нарешті починає доходити якась цивілізація та сервіс.
Також зробили круту приложуху, назад у майбутьне, скачуєш і наводишь на гори і на телефоні відображається як воно було колись. круто.

Тустань, були тут не раз, але це місце варто щоб повернутись, дотого до неї зробили круту дорогу з Східниці. Що сподобалось що дорога все як у Туреччині, з стоками укрипленіми схилами, серьезно так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12567
С нами с 23.05.2006

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 15:49 Гілками

Привет, Весной имеет смысл туда ехать? Какой то там дочки сыночки санаторий рекомендуют

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Makovsky]
      3 ноября 2020 в 16:18 Гілками

Makovsky 03.11.2020 15:49 пишет:

Привет, Весной имеет смысл туда ехать? Какой то там дочки сыночки санаторий рекомендуют



привет. туда стоит ехать круглый год, Три сына и дочка, да он крутой, но он не единственный есть еще например такого же уровня Ди Анна не далеко от него кстати.
но расположенеи сыны дочки )) мне не понравилось, оно стоят прямо на базарной улице, хотя есть рядом два источника, воды, но как по мне слабоваты они не облагорожены.
Но есть там где аквапарк, я так и не понял это один отель и разные корпуса, что ли ))

Та круто, это факт, для тебя там есть один аттракцион полет на воздушном шаре, в Сходнице вылетают, правда только утром или вечером. стоит 7-10 тыс грн час полета или половина за з0 мин.

Змінено Vladya (16:26 03/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 16:25 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

мета нашої подорожі це були Сколівські Бескиди, водоспади, ліс, природа.

до водоспадів, дороги немає, їхали по максімум а потім треба пішки, і 5 км і 1 км і в гору, і з гори. Прогулили 5 днів фантастично.

найвищий водоспад Сколівськіх Бескидів Водоспад Лазний 10,5 метрів, дорога до нього мрак повний, а потім в гору треба годину їти, але коли ми на нього приїхали майже не було часу, то я добіг до нього за 20 хв )) з гори трішки швидше, але як що б був дощ, то до нього потрапити проблематично. Але він красивий трьох скадний, жалкую що було мало часу на нього (((

мета нашої подорожі це були Сколівські Бескиди, водоспади, ліс, природа. до водоспадів, дороги немає, їхали по максімум а потім треба пішки, і 5 км і 1 км і в гору, і з гори

Змінено Vladya (16:25 03/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
49 лет, Киев
Сообщения: 58
С нами с 18.07.2018

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Makovsky]
      3 ноября 2020 в 16:26 Гілками

Тоже заезжал в Тустань недавно. Внезапно очень понравилось, гармонично вписали фудкорты и прочие современные сооружения, все конструкции из дерева, толковая навигация, ничто не отвлекает и не раздражает (пока что), опять таки апка для смартфонов. Доделают в том же духе - будет бомба. Дорога туда кстати уже практически готова, как из Сходницы так и с M-06.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: maket]
      3 ноября 2020 в 16:30 Гілками

maket 03.11.2020 16:26 пишет:

Тоже заезжал в Тустань недавно. Внезапно очень понравилось, гармонично вписали фудкорты и прочие современные сооружения, все конструкции из дерева, толковая навигация, ничто не отвлекает и не раздражает (пока что), опять таки апка для смартфонов. Доделают в том же духе - будет бомба. Дорога туда кстати уже практически готова, как из Сходницы так и с M-06.



мі 2 дня назад вернулись, там не готов только один участок, но там им нужно повозиться, где водоотвод делают с одной стороны дороги на другой. А ну и что то делали уже за пределами дороги и пока напряжно что бывает стоить техника на двухполосной дороге.

Я там был первый раз 10 лет назад, ни дороги, ни навигации ничего, но было круто, а сейчас с удовольствием прокатились, пообедали , прикупили наливочку и мед как всегда

Змінено Vladya (16:30 03/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 16:39 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

водоспад Сопіт, дістатись нетрудно прогулятися не далеко, він чудово спадає і до нього можна легко спуститись. Навідь є зверху альтанки та щось схоже на кафе, правда при нас вони не працювали.

водоспад Сопіт, дістатись нетрудно прогулятися не далеко, він чудово спадає і до нього можна легко спуститись. Навідь є зверху альтанки та щось схоже на кафе, правда при нас вони не працювали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 18:17 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Водоспад Гуркало , тут треба планунувати пройтись десь 5 км. Як що не шкода машини то можна трішки скоротити, але все одно треба проїхати 2 броду, ну і гірське каміння, круті підьоми, ну таке, я не ризикував, то ми гарно прогулялися по лісу.

Водоспад Гуркало , тут треба планунувати пройтись десь 5 км. Як що не шкода машини то можна трішки скоротити, але все одно треба проїхати 2 броду, ну і гірське каміння, круті підьоми, ну таке, я не ризикував, то ми гарно прогулялися по лісу

Змінено Vladya (18:19 03/11/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 20:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

найпопулярніший водоспад Сколівськіх Бескидів, Водоспад Кам'янка. До нього добратися легше за все і тут купа туристів, традиційно хто рано встає тому Бог дає )))

дорога стала гірше як на мене, якось раніше було не так драматично.

найпопулярніший водоспад Сколівськіх Бескидів, Водоспад Кам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 20:55 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

також тут можна смачно пообідати, ціни всюди доволі демократичні. Ще тут можна купити варення з шишок, медовушку, бринзу, гриби

також тут можна смачно пообідати, ціни всюди доволі демократичні. Ще тут можна купити варення з шишок, медовушку, бринзу, гриби


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 20:58 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

далі можна йти пішки, але як що до джерела жива вода йти не далеко до наприклад до озера, хтось може засмутитись. Ми поїхали на машині, так як у нас були плани їхати далі на інші водоспади, а не тільки Кам'янка

далі можна йти пішки, але як що до джерела жива вода йти не далеко до наприклад до озера, хтось може засмутитись. Ми поїхали на машині, так як у нас були плани їхати далі на інші водоспади, а не тільки Кам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
41 год (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 379
С нами с 08.07.2008

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 21:25 Гілками

Vladya 03.11.2020 16:25 пишет:

мета нашої подорожі це були Сколівські Бескиди, водоспади, ліс, природа.

до водоспадів, дороги немає, їхали по максімум а потім треба пішки, і 5 км і 1 км і в гору, і з гори. Прогулили 5 днів фантастично.

найвищий водоспад Сколівськіх Бескидів Водоспад Лазний 10,5 метрів, дорога до нього мрак повний, а потім в гору треба годину їти, але коли ми на нього приїхали майже не було часу, то я добіг до нього за 20 хв )) з гори трішки швидше, але як що б був дощ, то до нього потрапити проблематично. Але він красивий трьох скадний, жалкую що було мало часу на нього (((




До лазного я майже доїхав минулої середи, був такий собі тест-драйв дастера, зупинила тільки півметрова лісовозна колія.
P.S.Зупинялися в "Поезії мандрів" поруч з бюветом 2с, звісно простіше ніж та сама ДіАнна, але значно бюджетніше і взагалі досить непогано і душевно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12567
С нами с 23.05.2006

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      3 ноября 2020 в 22:20 Гілками

Vladya 03.11.2020 16:18 пишет:

Ди Анна не далеко от него кстати.

для тебя там есть один аттракцион полет на воздушном шаре



На весну еще бронирование не открылось - но уже понимаю что еду )))
Ди Анна понравилась на вид ) спасибо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Иду на Вы!!!]
      4 ноября 2020 в 10:22 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Иду на Вы!!! 03.11.2020 21:25 пишет:

Vladya 03.11.2020 16:25 пишет:

мета нашої подорожі це були Сколівські Бескиди, водоспади, ліс, природа.

до водоспадів, дороги немає, їхали по максімум а потім треба пішки, і 5 км і 1 км і в гору, і з гори. Прогулили 5 днів фантастично.

найвищий водоспад Сколівськіх Бескидів Водоспад Лазний 10,5 метрів, дорога до нього мрак повний, а потім в гору треба годину їти, але коли ми на нього приїхали майже не було часу, то я добіг до нього за 20 хв )) з гори трішки швидше, але як що б був дощ, то до нього потрапити проблематично. Але він красивий трьох скадний, жалкую що було мало часу на нього (((




До лазного я майже доїхав минулої середи, був такий собі тест-драйв дастера, зупинила тільки півметрова лісовозна колія.
P.S.Зупинялися в "Поезії мандрів" поруч з бюветом 2с, звісно простіше ніж та сама ДіАнна, але значно бюджетніше і взагалі досить непогано і душевно.




мені стало шкода мого бегемота, та і як писав вже темніло і поспішали в інше місце то не випробовував вдачу. А так пробігся по лісу )))
А біля самого водоспада, було мокро та слищько, як щоб дощ то і не знаю ...

Ця колія

мені стало шкода мого бегемота, та і як писав вже темніло і поспішали в інше місце то не випробовував вдачу. А так пробігся по лісу ))) А біля самого водоспада, було мокро та слищько, як щоб дощ то і не знаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Makovsky]
      4 ноября 2020 в 10:30 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Makovsky 03.11.2020 22:20 пишет:

Vladya 03.11.2020 16:18 пишет:

Ди Анна не далеко от него кстати.

для тебя там есть один аттракцион полет на воздушном шаре



На весну еще бронирование не открылось - но уже понимаю что еду )))
Ди Анна понравилась на вид ) спасибо






ехать точно нужно, там круто и можно найти чем заняться и семье и тебе

на територии ДиАнньі есть площадка и ресторан Джамбо нам понравился, вкусно и медовушка хороша. А и грибную юшку надо брать, реально самая вкусная бьіла за всю нашу поездку, я каждьій день в разньіх местах заказьівал.

ехать точно нужно, там круто и можно найти чем заняться и семье и тебе  на територии ДиАнньі есть площадка и ресторан Джамбо нам понравился, вкусно и медовушка хороша. А и грибную юшку надо брать, реально самая вкусная бьіла за всю нашу поездку, я каждьій день в разньіх местах заказьівал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      4 ноября 2020 в 10:33 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

не далеко від водоспада і джерала живох води є є ще водоспад Верхньокам'янський як що до нього спуститись, він прям під вздовш дороги. То можна бути серед каміння, круте відчуття ...

не далеко від водоспада і джерала живох води є є ще водоспад Верхньокам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      4 ноября 2020 в 11:08 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Журавлине озеро, яке всі називають мертвим, та і раніше я знав його як мертве. а не Журавлине. Мертве тому що там велика насиченість сірководнем і у ньому відсутні вищі живі організми.
А Журавлине тому що на берегах зростає рідкісна рослина: журавлина болотна
Перший раз тут був 10 років тому, з тих пір тут де що змінилось, зробили деревьяні сходи на гору, раніше треба було йти по камінням. Очистили озеро від дерев. Все так культурно зробили.

Місце неймовірне, починаючи лісом та болотов навколо озера де росте сфагновий мох.

Журавлине озеро, яке всі називають мертвим, та і раніше я знав його як мертве. а не Журавлине


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      4 ноября 2020 в 11:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

а ліс це окрема тема, це як ліс тролів. для дитей тут можна такий зачес зробити, і не обмежуйтесь просто дойти до озера, прогуляйтесь по кругу, але обережно всюди земля рухається як плавні, траба ставати на коріння дерев, а подорозі до ожера в лісі лежать різної велечини каміння на якому росте мох. Як що пощастить і буде падати промені сонця то буде дуже красиво.

а ліс це окрема тема, це як ліс тролів. для дитей тут можна такий зачес зробити, і не обмежуйтесь просто дойти до озера, прогуляйтесь по кругу, але обережно всюди земля рухається як плавні,  траба ставати на коріння дерев, а подорозі до ожера в лісі лежать різної велечини каміння на якому росте мох


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Київ - Східниця, 1550 км [Re: Vladya]
      4 ноября 2020 в 11:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ліс

ліс


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури по Україні
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 50509

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія