autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Спеціальна програма Канади для українців

V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Спеціальна програма Канади для українців
      18 марта 2022 в 05:12 Гілками

Для всіх українців уряд Канади запустив спеціальну програму:
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...e-measures.html
TLDR:
- процесінг весь безкоштовний
- віза на 10 років, безперервно можна знаходитись до 3 років
- опціонально можна отримати open work permit (авторизація на працю, без прив’язки до роботодавця), або study permit (дозвіл на навчання)
- для тих в кого нема паспортів можна запросити щось по типу Emergency Travel Authorization

готовий допомогти чим зможу, поділитись всіма нюансами життя тут і зв’язати із українським комьюніті, воно тут дуже велике


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      18 марта 2022 в 09:11 Гілками

Сестра с двумя детьми сегодня будет подаваться.

Посмотрим как все пройдёт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: serg198]
      18 марта 2022 в 16:51 Гілками

serg198 18.03.2022 09:11 пишет:

Сестра с двумя детьми сегодня будет подаваться.

Посмотрим как все пройдёт.


ми батькам дружини у Варшаві зробили стандартну візітор візу, на нову програму будемо вже тут переводити. кажуть що навіть тим хто по візітор прилітає в аеропорту пропонують відразц зробити open work permit. до речі, дуже важливий фактор: згідно правил провінції British Columbia, open work permit дає можливіть отримати медицину (Medical Service Plan), вона в Канаді безкоштовна, але у кожної провінції свої правила

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Madagascar
Сообщения: 3621
С нами с 22.10.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      18 марта 2022 в 18:54 Гілками

А що можна робити в Канаді, якщо ти не з ай-ті, "старий та хворий"?
Ну тобто вантажником чи лісорубом вже не візьмуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      18 марта 2022 в 19:24 Гілками

Vovius 18.03.2022 16:51 пишет:

serg198 18.03.2022 09:11 пишет:

Сестра с двумя детьми сегодня будет подаваться.

Посмотрим как все пройдёт.


ми батькам дружини у Варшаві зробили стандартну візітор візу, на нову програму будемо вже тут переводити. кажуть що навіть тим хто по візітор прилітає в аеропорту пропонують відразц зробити open work permit. до речі, дуже важливий фактор: згідно правил провінції British Columbia, open work permit дає можливіть отримати медицину (Medical Service Plan), вона в Канаді безкоштовна, але у кожної провінції свої правила




Дякую за інфо
Честно кажучи, я нічого не знаю про життя в Канаді, тому сестрі придеться розбираться самій як кажуть з нуля)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Mitchell]
      18 марта 2022 в 20:18 Гілками

Mitchell 18.03.2022 18:54 пишет:

А що можна робити в Канаді, якщо ти не з ай-ті, "старий та хворий"?
Ну тобто вантажником чи лісорубом вже не візьмуть


в Канаді насправді дофігіща роботи і нестача робочіх рук (ознака здорової економіки). на деякі професії потрібно підтвердження кваліфікації або вхідні умови типу спеціалізованої вишчої освіти за фахом, але багато яких не вимагають такого. ще, що зручно, тут є державний job bank, де можна подивитись вакансії по провінціях. є просто багато компаній, які наймаюсь і навчають - насправді, open work permit це дуже потужна річ, яка сильно все спрощує. тут, в Канаді, якщо в тебе є робота - значить, в тебе є все, і дуже багато соціалки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: serg198]
      18 марта 2022 в 20:19 Гілками

serg198 18.03.2022 19:24 пишет:

Vovius 18.03.2022 16:51 пишет:

serg198 18.03.2022 09:11 пишет:

Сестра с двумя детьми сегодня будет подаваться.

Посмотрим как все пройдёт.


ми батькам дружини у Варшаві зробили стандартну візітор візу, на нову програму будемо вже тут переводити. кажуть що навіть тим хто по візітор прилітає в аеропорту пропонують відразц зробити open work permit. до речі, дуже важливий фактор: згідно правил провінції British Columbia, open work permit дає можливіть отримати медицину (Medical Service Plan), вона в Канаді безкоштовна, але у кожної провінції свої правила




Дякую за інфо
Честно кажучи, я нічого не знаю про життя в Канаді, тому сестрі придеться розбираться самій як кажуть з нуля)


звертайся якщо треба, я поділюсь чим зможу!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
26 лет за рулем, Западный Бендерстан
Сообщения: 650
С нами с 24.10.2014

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      18 марта 2022 в 22:59 Гілками

Vovius 18.03.2022 05:12 пишет:

Для всіх українців уряд Канади запустив спеціальну програму:
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...e-measures.html
TLDR:
- процесінг весь безкоштовний
- віза на 10 років, безперервно можна знаходитись до 3 років
- опціонально можна отримати open work permit (авторизація на працю, без прив’язки до роботодавця), або study permit (дозвіл на навчання)
- для тих в кого нема паспортів можна запросити щось по типу Emergency Travel Authorization

готовий допомогти чим зможу, поділитись всіма нюансами життя тут і зв’язати із українським комьюніті, воно тут дуже велике




Віза робиться через інтернет або потрібно особиста присутність в консульстві?
Візу вклеюють в паспорт чи просто присвоюється код?
Які вимоги до апліканта?

Вже потрохи розібрався на сайті==Ще можливо хтось знає- якщо все добре і віза отримана то протягом якого часу потрібно прилетіти в Канаду? і де здавати біометрію?

Змінено Puertos (01:27 19/03/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Puertos]
      19 марта 2022 в 06:05 Гілками

Puertos 18.03.2022 22:59 пишет:

Vovius 18.03.2022 05:12 пишет:

Для всіх українців уряд Канади запустив спеціальну програму:
https://www.canada.ca/en/immigration-ref...e-measures.html
TLDR:
- процесінг весь безкоштовний
- віза на 10 років, безперервно можна знаходитись до 3 років
- опціонально можна отримати open work permit (авторизація на працю, без прив’язки до роботодавця), або study permit (дозвіл на навчання)
- для тих в кого нема паспортів можна запросити щось по типу Emergency Travel Authorization

готовий допомогти чим зможу, поділитись всіма нюансами життя тут і зв’язати із українським комьюніті, воно тут дуже велике




Віза робиться через інтернет або потрібно особиста присутність в консульстві?
Візу вклеюють в паспорт чи просто присвоюється код?
Які вимоги до апліканта?

Вже потрохи розібрався на сайті==Ще можливо хтось знає- якщо все добре і віза отримана то протягом якого часу потрібно прилетіти в Канаду? і де здавати біометрію?



- аплікація онлайн, біометрика в офісі VFS (таких зараз, якщо я не помиляюсь, в Європі 3: Варшава, Відень та Берлін) і ще ось дружина сказала що в посольстві відкрили можливість.паспорт здавати і забирати особисто. зрозуміло, що зараз всюди черги, треба потерпіти
- не знаю, думаю що вклеюють. якщо нема паспорта, там є якась процедура, думаю деталі можна знайти за посиланням яке я дав
- зараз вже ніяких вимог (ну крім того, що українець ). здається, треба буде пройти medical exam по приїзду, але я ще не уточняв. прилетіти і залендитись (так в Канаді називається процедура отримання резидентства) можна за умови наявності візи

Змінено Vovius (06:06 19/03/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      19 марта 2022 в 06:53 Гілками

Vovius 18.03.2022 20:19 пишет:

serg198 18.03.2022 19:24 пишет:

Vovius 18.03.2022 16:51 пишет:


В ответ на:

...



ми батькам дружини у Варшаві зробили стандартну візітор візу, на нову програму будемо вже тут переводити. кажуть що навіть тим хто по візітор прилітає в аеропорту пропонують відразц зробити open work permit. до речі, дуже важливий фактор: згідно правил провінції British Columbia, open work permit дає можливіть отримати медицину (Medical Service Plan), вона в Канаді безкоштовна, але у кожної провінції свої правила




Дякую за інфо
Честно кажучи, я нічого не знаю про життя в Канаді, тому сестрі придеться розбираться самій як кажуть з нуля)


звертайся якщо треба, я поділюсь чим зможу!




Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
рядом с верблюдами
Сообщения: 4489
С нами с 28.01.2003

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      21 марта 2022 в 13:12 Гілками

Vovius 18.03.2022 20:18 пишет:

Mitchell 18.03.2022 18:54 пишет:

А що можна робити в Канаді, якщо ти не з ай-ті, "старий та хворий"?
Ну тобто вантажником чи лісорубом вже не візьмуть


в Канаді насправді дофігіща роботи і нестача робочіх рук (ознака здорової економіки). на деякі професії потрібно підтвердження кваліфікації або вхідні умови типу спеціалізованої вишчої освіти за фахом, але багато яких не вимагають такого. ще, що зручно, тут є державний job bank, де можна подивитись вакансії по провінціях. є просто багато компаній, які наймаюсь і навчають - насправді, open work permit це дуже потужна річ, яка сильно все спрощує. тут, в Канаді, якщо в тебе є робота - значить, в тебе є все, і дуже багато соціалки.



А что с областями маркетинг, финтех? Реально ли человеку в 40 лет найти норм работу (опять таки проще в Торонто или Ванкувере?)? Я так понимаю основной канал поиска - это Linkedin? И для семьи из 3 чел (из которых 2 разнополых ребенка) надо снимать 3-bedroom? Знаю, что во многих странах по закону разнополые дети старше 11-12 лет должны жить в разных комнатах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
46 лет, Киев
Сообщения: 1108
С нами с 20.10.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: orange]
      21 марта 2022 в 14:27 Гілками

orange 21.03.2022 13:12 пишет:

А что с областями маркетинг, финтех? Реально ли человеку в 40 лет найти норм работу (опять таки проще в Торонто или Ванкувере?)?


Раніше переїзд в Канаду на постійне проживання просто не дозволяли після 35. Бо якщо почати працювати після 35 - не заробите на пенсію. Хіба зараз відмінили?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: orange]
      21 марта 2022 в 22:38 Гілками

orange 21.03.2022 13:12 пишет:

Vovius 18.03.2022 20:18 пишет:

Mitchell 18.03.2022 18:54 пишет:

А що можна робити в Канаді, якщо ти не з ай-ті, "старий та хворий"?
Ну тобто вантажником чи лісорубом вже не візьмуть


в Канаді насправді дофігіща роботи і нестача робочіх рук (ознака здорової економіки). на деякі професії потрібно підтвердження кваліфікації або вхідні умови типу спеціалізованої вишчої освіти за фахом, але багато яких не вимагають такого. ще, що зручно, тут є державний job bank, де можна подивитись вакансії по провінціях. є просто багато компаній, які наймаюсь і навчають - насправді, open work permit це дуже потужна річ, яка сильно все спрощує. тут, в Канаді, якщо в тебе є робота - значить, в тебе є все, і дуже багато соціалки.



А что с областями маркетинг, финтех? Реально ли человеку в 40 лет найти норм работу (опять таки проще в Торонто или Ванкувере?)? Я так понимаю основной канал поиска - это Linkedin? И для семьи из 3 чел (из которых 2 разнополых ребенка) надо снимать 3-bedroom? Знаю, что во многих странах по закону разнополые дети старше 11-12 лет должны жить в разных комнатах.


я думаю в Торонто в такому випадку краще, бо близкість Нью-Йорку дуже сильно впливає на фінтех маркет. Мені важко казати про інші поза айті професії, але загальний принцип - роботу знайти реально при наявності мови. Так, LinkedIn цілком рулить. Ще можна дивитись на Indeed. про дітей не чув про таке правило, але краще мабуть це уточнити якось.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Nicholas]
      21 марта 2022 в 22:52 Гілками

Nicholas 21.03.2022 14:27 пишет:

orange 21.03.2022 13:12 пишет:

А что с областями маркетинг, финтех? Реально ли человеку в 40 лет найти норм работу (опять таки проще в Торонто или Ванкувере?)?


Раніше переїзд в Канаду на постійне проживання просто не дозволяли після 35. Бо якщо почати працювати після 35 - не заробите на пенсію. Хіба зараз відмінили?


це трохи не так. при Express Entry працює бальна система, і є певний threshold при відборі, коли обираються всі кому розсилається Invitation To Apply (ITA). там серед крітеріїв справді є вік і починаючі з 35 бали починають зменшуватись. але нема такого щоб прям "не дозволяли". загалом, це все актуально для іміграції на Permanent Residence, але ось зараз на візітор візу видають Open Work Permit, який, після мінімум 1 року в Канаді вже дає солідну кількість поінтів (здається, 50). тому я б сказав що шанси є і доволі хороші

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 324
С нами с 28.08.2018

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      22 марта 2022 в 07:35 Гілками

Підкажіть.
Планую с дитиною 10років виїхати, мені 41, чоловік залишається в Україні.
В подальшому, після закінчення війни хочу там залишиться.
Чи зможу одна там жити і тянути соціальні витрати, якщо з чоловіком щось трапиться?
Навчання для дітей і вища освіта там безкоштовно чи треба відкладати на Навчання заздалегідь?
Якщо їхати по новій програмі для біженців, як бути з житлом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Toronto
Сообщения: 448
С нами с 08.11.2007

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: RinaFil]
      22 марта 2022 в 17:21 Гілками

Не стоит, если нет финансовой подушки, тысяч в 50 и знания языка. Из помощи от государства только визы быстро, разрешение на работу на 3 года и школа бесплатная. Все. Никаких пособий, никакого жилья. Если податься на беженство, то весь процесс длится 2-4 года, там есть куча ограничений, вы не можете поехать домой, с работой ограничения тоже. На эту программу советуют только в самых крайних случаях подаваться. Если в конце рассмотрения суд решит, что вам не полагается убежище, то вам надо будет выехать за 2 недели. Одному родителю тяжело тянуть. Но очень мало данных, чтоб сказать возможно или нет. Обучение после школы все платное.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Dr.Helen]
      22 марта 2022 в 20:12 Гілками

Dr.Helen 22.03.2022 17:21 пишет:

Не стоит, если нет финансовой подушки, тысяч в 50 и знания языка. Из помощи от государства только визы быстро, разрешение на работу на 3 года и школа бесплатная. Все. Никаких пособий, никакого жилья. Если податься на беженство, то весь процесс длится 2-4 года, там есть куча ограничений, вы не можете поехать домой, с работой ограничения тоже. На эту программу советуют только в самых крайних случаях подаваться. Если в конце рассмотрения суд решит, что вам не полагается убежище, то вам надо будет выехать за 2 недели. Одному родителю тяжело тянуть. Но очень мало данных, чтоб сказать возможно или нет. Обучение после школы все платное.


ну, не варто лякати людей про 50к. навіть в нашому відносно дорогому для життя Ванкувері вже приїхало достатньо людей, які облаштовуються і починають шукати роботу без "50к" на руках, я особисто це знаю. про роботу я вишче написав - так, працювати в Канаді потрібно, для чого уряд зараз всім прибувшим видає open work permit на 3 роки. в комьюніті-групах зараз значно побільшало пропозицій роботи, де потребується мінімальне знання язика, багато пропозицій від компаній заснованих мігрантами, що буде сильно спрощувати адаптацію. про біженство згодний - це дуже паганий шлях, який, навіть враховуючі всю ситуацію, я не розглядав - це дуже тернистий шлях в один кінець. ще раз - так, Канада недешева країна, але потрібна робота, і тоді все стає зрозумілим, включаючі шлях до Permanent Residence.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: RinaFil]
      22 марта 2022 в 20:21 Гілками

RinaFil 22.03.2022 07:35 пишет:

Підкажіть.
Планую с дитиною 10років виїхати, мені 41, чоловік залишається в Україні.
В подальшому, після закінчення війни хочу там залишиться.
Чи зможу одна там жити і тянути соціальні витрати, якщо з чоловіком щось трапиться?
Навчання для дітей і вища освіта там безкоштовно чи треба відкладати на Навчання заздалегідь?
Якщо їхати по новій програмі для біженців, як бути з житлом?


я б радив перш за все почати з вибору провінції. облаштувавшись на місці, потім може виявитись затратним переїхати в іншу (хоча й цілком можливо). отже, раджу подивитись із орієнтиром на роботу, яка була б прийнятною - по групах, ще зараз уряд активно стимулює роботодавців постити вакансії в job bank:
https://www.jobbank.gc.ca/home
дорогі провінції - British Columbia, Ontario. Мабуть, як reasonable trade-off, я б радив дивитись на "менш дорогі, але більш-менш розвинуті" - Alberta, Manitoba, Saskatchewan. навчання для дітей до вишки - безкоштовне, вузи - платно. житло зазвичай дороге, ціна падає пропорційно "дороговизні" провінції - тому, треба відштовхуватись від роботи. зараз активно по групах (фейсбук) питають про вакансії і зарплати, раджу вивчити питання там, щоб розуміти на що розраховувати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Madagascar
Сообщения: 3621
С нами с 22.10.2008

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      22 марта 2022 в 21:21 Гілками

Яка цифра заробітку вважається прийнятною для того, щоб існувати за рахунок цього заробітку для родини, де один працює, а двоє на утриманні (один з двох - школяр).
В "дешевих" провінціях?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Toronto
Сообщения: 448
С нами с 08.11.2007

Re: Спеціальна програма Канади для українців [Re: Vovius]
      22 марта 2022 в 22:31 Гілками

Проблема в том, что где жить сразу по приезду? Не знаю за всю Канаду, но в Онтарио аренда 1 спальневой квартиры от 1600. Ее найти тоже будет сложно, тк всем известно, что надо справки с работы, счета в банке, гаранторы. 156 КАД в месяц на городской транспорт пасс на человека. Еда на 2 думаю в 500 можно вписаться не сильно шикуя. Телефон 40-60, интернет 40 и далее, хайдро часто отдельно, ещё 100. Те около 2500 в месяц надо. Без машины тут тяжело. Если ее взять, опять сколько машина стоит, плюс страховка 250 в месяц. 50 тыс это чтоб не побираться абсолютно везде. Кто вам сказал, что всё прям с трапа самолёта пойдут работать? Да ещё и без языка. В лучшем случае найдут минималка, 15 в час. Ну даже если 18, то после таксов это приблизительно 2800 в месяц. При том что медицины по началу нет, ещё надо за свой счёт медкомиссию пройти. Вообщем не так все просто, точнее совсем не просто.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 55633

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія