autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление

подмастерье
42 года, Киев
Сообщения: 80
С нами с 06.08.2007

Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление
      29 января 2009 в 13:20 Гілками

Просьба к разбирающимся проверить мое исковое заявление в суд, может какие неточности или изменения, хочу опротестовать постанову потому что в действительности не нарушал и меня хотели просто развести:

Заранее спасибо:

Деснянському районному суду м. Києва
_____________
який проживає за адресою:
_____________
email: _____________

Відповідач: ІДПС Переяслав-Хмільницького взводу ДПС,
мол.с-нт Петрин Дмитро Анатолійович,
село Комуна, 44км а/д Бориспіль Дніпропетровськ
.
АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
на постанову по справі про адміністративне правопорушення.

27 січня 2009 року о _____________ інспектором ІДПС Переяслав-Хмільницького взводу ДПС мол.с-нтом Петриним Д.А. було складено на моє ім’я протокол серія _____________ та винесено постанову серія _____________ по справі про адміністративне правопорушення за нібито порушення мною правил дорожнього руху. В протоколі серія _____________ зазначено: « Який 27.01.2009 о на 44 км. а/д Бориспіль Дніпропетровська керуючи автомобілем _____________ порушив вимогу дорожнього знаку 22 «Стоп» проїзд без зупинки заборонено ».

Вважаю зазначені протокол та винесену на її основі постанову незаконними з наступних підстав:
1. 27 січня о _____________, я їхав по а/д Бориспіль Дніпропетровська у напрямку Києва проїзжаючи перехрестя с круговим рухом зупинився біля знаку 2.2 «СТОП» десь на дві секунди і упевнившись у відсутності перешкод продовжив рух. Разом зі мною з правого боку їхав інший автомобіль MITSUBISHI GRANDIS чорного кольору який проїхав перехрестя поруч зі мною без зупинки. Я, продовжив рух і десь через 100 метрів був зупинений мол. с-нтом Петриним Д.А. який звинуватив мене у порушенні вимог знаку, склав протокол та постанову. В даний час була ніч, великий туман, не освітлена ділянка і підрозділ ДАЇ стояв за 100 метрів від перехрестя що не дозволяло встановити зупинявся автомобіль чи ні і який з двох схожих автомобілів зупинився а котрий ні. Тож інспектор ДАІ керувався своїми домислами замість доказів при винесенні постанови та протоколу.
2. Відповідач накладаючи на мене стягнення у 280 грн. у постанові взагалі не виклав мотивування чому, оскільки мінімальним штрафом за ст.122ч.1 КУпАП є 225 грн. Також в даний час я тимчасово не працюю, цю інформацію працівник ДАІ не взяв до уваги, тому зазначена постанова не відповідає вимогам закону, а саме, у порушенні вимог ст.33 КУпАП, згідно якої при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують відповідальність і обтяжують відповідальність, а також вимог ст.278 КУпАП, згідно п.4 якої орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує чи витребувано необхідні додаткові матеріали, суб’єкт оскарження не з’ясував ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність, не витребував, при цьому, необхідних документів.
3. У Протоколі та Постанові містяться суттєві розбіжності фактів, які характеризують подію, що свідчить про формальний підхід мол.с-нта Петрина Д.А. до розгляду зазначеної справи його не бажання вивчити цю ситуацію та прийняти правильне рішення.
Так, у Протоколі місцем розгляду зазначеної адміністративної справи визначається ВДАІ Деснянського району, а у Постанові – 44 км. а/д Бориспіль Дніпропетровськ.
4. Я не був ознайомлений зі своїми правами та обов’язками під час складання зазначеного протоколу, на моє прохання ознайомити зі своїми правами та обов’язками Петрин Д.А. погрозив скласти інший протокол на 2500грн в зв’язку з ніби моєю втомленістю після чого я змушений був підписатися під пунктом де я був ознайомлений зі своїми правами та обов’язками, чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст.33 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.



Отже, я вважаю, що мол.с-нтом Петриним Д.А. при розгляді адміністративної справи, щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності не були з’ясовані усі обставини по справі, допущені суттєві порушення у оформленні Протоколу та Постанови, що відповідно до КУпАП є виключною підставою для скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.


На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 283, 287, 288, 289, 291 ,292 , 293 КУпАП, та ст. 6,17,18,65,69,70,71,104,105,106 КАС України

прошу:
1. Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.
2. Скасувати постанову _____________ по справі про адміністративне правопорушення.
Додатки:
1. Копія протоколу _____________.
2. Копія постанови _____________.


Дата ПІБ підпис. ___________

Змінено cajoy (13:24 29/01/2009)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
42 года, Киев
Сообщения: 80
С нами с 06.08.2007

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 13:32 Гілками

Подскажите какие еще документы нужно приложить к исковому заявлению?

1) Надо ли копия паспорта?
2) Копия прав и техпаспорта?
3) Сколько копий постановы и протокола?
4) И сколько копий искового заявления?


Спасибо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1214
С нами с 13.10.2004

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 13:50 Гілками

В ответ на:

Подскажите какие еще документы нужно приложить к исковому заявлению?

1) Надо ли копия паспорта?
2) Копия прав и техпаспорта?
3) Сколько копий постановы и протокола?
4) И сколько копий искового заявления?


Спасибо




Непогано було б додати докази сплати держмита - наклеїти оригінал квитанції до чистого аркуша.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
42 года, Киев
Сообщения: 80
С нами с 06.08.2007

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: deimos]
      29 января 2009 в 13:52 Гілками

Так вродеж не надо держмита в таких заявлениях что и приписано перед додатками:

)Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.


Вот вопрос насчет паспорта техпаспорта и прав, надо ли они?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57886
С нами с 03.09.2001

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 14:25 Гілками

В ответ на:

Отже, я вважаю, що мол.с-нтом Петриним Д.А. при розгляді адміністративної справи, щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності не були з’ясовані усі обставини по справі, допущені суттєві порушення у оформленні Протоколу та Постанови, що відповідно до КУпАП є виключною підставою для скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.



Вот тебе мое имхо: ты пишешь, что, во-первых, не нарушал, во-вторых, ИДПС нарушил жменю процессуальных моментов, а потом просишь отменить постанову потому что он нарушил процессуальные моменты. Имхо, просить отменить потому что не нарушал - куда как логичнее, и, главное - весомее.
Я бы вааще, наверное, снес бы жалобы на процессуальные нарушения, просто чтоб не мозолили глаза, и не создавали впечатления, шо "не так-то уж и не нарушал". А если хочешь, чтоб ИДПС-у вставили пистон за эти нарушения, так жалуйся не в суд, а начальству ИДПС-а, или в прокуратуру.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1214
С нами с 13.10.2004

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 15:34 Гілками

Переплутав держмито з судовим збором. Ст. 89 ч. 1 КАС (оскільки справа буде розглядатися за Кодексом адміністративного судочинства):"1. Особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою, апеляційною чи касаційною скаргою, скаргою за винятковими обставинами, заявою про перегляд справи за нововиявленими обставинами, повинна сплатити судовий збір."

Копію паспорта, прав і техпаспорта - по бажанню.

Щодо копій - ст. 106 п 3 КАС: "3. До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів, документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.". Таким чином, потрібно додати по одній копій позовної заяви та документів, що додаються до неї .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
51 год (32 года за рулем),
Сообщения: 183
С нами с 29.01.2009

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: Drunkard]
      29 января 2009 в 15:46 Гілками

Согласен что хватит жалобы непосредственному начальнику ДПС-ника.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет, Днепр
Сообщения: 5730
С нами с 25.03.2004

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 16:26 Гілками

Что интересно что на этом посту часто и густо "разводят" на знак СТОП.
Я в одну из своих поездок в Киев, был остановлен там же и тоже ИДПС напирал на то, что я не остановился - хотя это было наглое вранье. И тоже со мной одновременно проезжала машина.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
51 год (32 года за рулем),
Сообщения: 183
С нами с 29.01.2009

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      29 января 2009 в 17:03 Гілками

Тоже хочу оскаржить.Тормознули вчера в А/П Борисполь и зарядили по полной...
Предыдущий владелец втулил в габариты "модные" лампочки с голубизной,а я этому не придал значения.Оказывается зря.Итого 425 грн.У кого какие мысли господа?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
42 года, Киев
Сообщения: 80
С нами с 06.08.2007

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: igor-04]
      29 января 2009 в 17:37 Гілками

В ответ на:

Согласен что хватит жалобы непосредственному начальнику ДПС-ника.




Может и хватило бы, но они могут тянуть месяц а у меня всего какихто 10 дней есть, а потом если не отменят то еще больше проблем с судом будет

Я лучше напишу в суд наверняка, а им заодно.. если конечно почтальоны носят почту на 44км. ))..

Хотя там такой прикол был веселый, вообщем пишет он протокол, я вспоминаю что у меня в машине камера лежит (идея чтоб заснять что они действительно далеко и темно, т.е. могли перепутать), говорю жене, пошли за камерой будем снимать и выхожу с авто пока он пишет.. (правда уже постанову)...

Гаишник выбегает следом за мной и бежит в свою будку, наверно к начальству советоваться... испугались и сразу вместо 4х!! гайцов на дороге стало только два, один стоит морозится, другой пишет протокол.. а до этого в 22.30 ночи стояли СТАДОМ попеременно 4е-5ть человек..

вот так вот


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
41 год за рулем, АРК Керкинитида
Сообщения: 721
С нами с 16.10.2004

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: igor-04]
      29 января 2009 в 17:43 Гілками

Ёоу... не поверю...наконец то за синияпысальщиков взялись.Гайцам +1.

Зря ранее не позаботились.
На этом форуме врядли кто будет помогать избегать ответственности за сыние пысалки..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Y@n
старожил ***
50 лет, Одесса
Сообщения: 595
С нами с 16.12.2008

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      30 января 2009 в 13:24 Гілками

В принципе всё правильно, только не нужно писать чтобы осовбодили от уплаты госпошлны, в соответствии с ст.288ч.5 ты и так освобожден, поэтому нужно писать так: "От уплаты госпошлины особожден в соответствии с ст.288ч.5 КУпАП. И какой-то странный адрес ответчика имхо

Для всех!
Правовые позиции по делам данной категории изложены в журнале №4 за 2008г. Весник Высшего Административного Суда Украины.

Змінено Y@n (13:26 30/01/2009)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: igor-04]
      30 января 2009 в 14:25 Гілками

В ответ на:

Тоже хочу оскаржить.Тормознули вчера в А/П Борисполь и зарядили по полной...
Предыдущий владелец втулил в габариты "модные" лампочки с голубизной,а я этому не придал значения.Оказывается зря.Итого 425 грн.У кого какие мысли господа?




А что оскарживать то? Все правильно ГАИ зарядили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ****
51 год (32 года за рулем),
Сообщения: 183
С нами с 29.01.2009

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: AlexBolo]
      30 января 2009 в 17:00 Гілками

Во-первых,я не согласен с тем что вносил изменения в конструкцию автомобиля.Я никуда не лазил,ничего не менял.Может на заводе такие лампочки поставили,мент мне не доказал что они не заводские.Во-вторых,где в ПДД написано что они должны быть ИМЕННО белого цвета?Этого он мне тоже не показал,а сидело быдло и ждало хабаря,пока я не начал задавать вот эти вопросы.Ну и в-третьих,есть система лояльности к нарушителям,если нарушение "незначне" плюс учитывая что я официально не работающий можна было бы выписать минимальный штраф(хотя эти 85 грн.большой роли не играют),а не строчить аки пулемет "Максим" свыпучеными глазами.
Согласен надо было поменять эти лоховские лампочки,но никак руки не доходили:работа,семья,маленький ребенок.Не до лампочек было.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 12366
С нами с 27.08.2003

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: igor-04]
      30 января 2009 в 17:12 Гілками

В ответ на:

Ну и в-третьих,есть система лояльности к нарушителям,если нарушение "незначне" плюс учитывая что я официально не работающий можна было бы выписать минимальный штраф(хотя эти 85 грн.большой роли не играют),а не строчить аки пулемет "Максим" свыпучеными глазами.
Согласен надо было поменять эти лоховские лампочки,но никак руки не доходили:работа,семья,маленький ребенок.Не до лампочек было.




Дык наверное надо было не наезжать на ГАЙца а объяснить ему что мол так и так. Сознаю вину и т.д. Тогда б мог просто предупреждением устным отделаться. А так тебе точно по ПДД штраф и вкатали.

З.Ы. Теперь думаю руки до лампочек дошли?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      30 января 2009 в 21:45 Гілками

О, знакомый переяславский "стоп" и переяславская рота... Жаловаться начальству роты - дело бесполезное. Кстати, они ещё и много лет держат первое место по хамству в окрестностях Киева...
По поводу искового: я бы добавил просьбу в порядке обеспечения доказательств истребовать из органов гидромета справку о погодных условиях на данном месте (для подтверждения того, что был туман).
Обязательно сослаться на КАС в части обязанности доказывания - эта обязанность на должностном лице.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
Киев
Сообщения: 1133
С нами с 20.09.2007

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      31 января 2009 в 09:11 Гілками

исходя из искового заявления (по второй его части) можно сделать вывод что с нарушением Вы согласны, Вас только не устраивает сумма штрафа (не учли что Вы не работаете), это в свою очередь подразумевает что нарушение ПДД Вы все таки совершили. Я бы именно так построил свое поведение в суде находясь в роли ответчика

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Y@n
старожил ***
50 лет, Одесса
Сообщения: 595
С нами с 16.12.2008

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: polkovnikGAI]
      31 января 2009 в 10:28 Гілками

Административный процесс (по КУоАП) сейчас становится похожим на уголовный.
Чтобы было понятней объясню на примере: когда выносится приговор и подсудимый пишет апелляцию, он может сослаться на то, что наказание назначено необоснованно (по той или иной причине) и, если апелляционная инстанция приходи к токому же выводу, то, независимо от того что судом правильно установлены фактические обстоятельства дела, однако, наказание назначено необоснованно - приговор отменятеся. Точно так и в админпрцессе. Так что сам по себе факт совершения правонарушения еще ни о чем не говорит. А снижать штрафы по КАСу нельзя, только отмена или "засиливание".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
16 лет за рулем,
Сообщения: 11427
С нами с 09.01.2008

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: cajoy]
      31 января 2009 в 10:41 Гілками

Я бы тот знак стоп им бы по самые гланды засунул...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: Хочу оскаржить постанову про знак СТОП, проверьте заявление [Re: Y@n]
      31 января 2009 в 17:07 Гілками

В ответ на:

А снижать штрафы по КАСу нельзя, только отмена или "засиливание".




Но ведь "з особливостями, встановленими цим Кодексом " т.е. КоАП?
В ответ на:

Стаття 293. Розгляд скарги і протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення
Орган (посадова особа) при розгляді скарги або протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення перевіряє законність і обгрунтованість винесеної постанови і приймає одне з таких рішень:

4) змінює захід стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, з тим, однак, щоб стягнення не було посилено.



Мама, роди меня обратно! (с) Юристом!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6145

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія