autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Польська шопінг віза - можливі підводні камені?

патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Польська шопінг віза - можливі підводні камені?
      1 марта 2012 в 15:31 Гілками

В ответ на:

З першого грудня жителі Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей матимуть можливість отримати так звану шопінг-візу. Як повідомив Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, така віза є експериментальною і буде видаватися тільки для громадян, які мешкають та прописані на території цього консульського округу та які звернуться за нею до пунктів прийому візових анкет до Польщі.
“Ви повинні разом з анкетою на візу написати заяву, в якій вказати, що вам потрібна саме шопінг-віза. Під час поїздки у Польщі ви повинні купити якусь річ і взяти іменний чек. Після повернення цей чек треба пред’явити в пункт прийому віз. І вже в подальшому ви маєте право претендувати на довгострокові багаторазові візи, і більше не треба буде їх підтверджувати чеками”, – каже Генеральний консул.




Якщо вірити інформації на сайті, то з тебе тільки паспорт, анкета, фотки, страховка і гроші за послуги. Як зареєстрований в Івано-Франківську, маю намір скористатись такою "халявою" (в лапках, бо кінцева сума виливається десь гривень в 600).
Допустим я виконую всі умови, подаюсь вдруге і отримую річну мультивізу.
І ось тут настають питання, відповіді на які я так і не знайшов. Наприклад, я розпочав цю візу поїздкою в Польшу.
Питання: чи не завернуть мене при наступних поїздках в аеропорту Венеції чи Барселони з формулюванням "Шопінг в Польші тому заїзд через Польшу"?
Чи треба буде окремо робити візу з ціллю "туризм"?
З бізнес візою наче все зрозуміло, а тут якась непонятка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 969
С нами с 21.06.2004

Re: Польська шопінг віза - можливі підводні камені? [Re: Acapello]
      1 марта 2012 в 22:58 Гілками

В шенгенском соглашении нет такой категории, как шоппинг-виза, это все ноу-хау поляков. Поэтому, если годовой мультик у тебя распечатан на первую поездку к полякам, то дальше можешь ехать куда угодно, никто тебя не тронет. Зато с чистой польской визой в аэропорту Тревизо могут запросто завернуть.

Отдельно делать визу с целью туризма тоже не получится, т.к. по законам шенгенского соглашения, не может быть открыто одновременно 2 действующие шенгенские визы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Польська шопінг віза - можливі підводні камені? [Re: • Asteroid® •]
      2 марта 2012 в 09:25 Гілками

Дуже дякую. На рахунок першого в"їзду по мультику в карїну видачі в курсі. Буду пробувати.
А внизу на візі в ремарках нічого не пишуть. В мене на болгарській (правда вона не шенгенська) написано шо тип "С", а в ремарках "Орг туризъм" (чи якось так).
На шенгені не втулять шось типу "Shop"? Чи на шенгенах нічого не пишуть?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26695
С нами с 09.08.2002

Re: Польська шопінг віза - можливі підводні камені? [Re: Acapello]
      2 марта 2012 в 09:29 Гілками

Acapello 02.03.2012 09:25 пишет:

Дуже дякую. На рахунок першого в"їзду по мультику в карїну видачі в курсі. Буду пробувати.
А внизу на візі в ремарках нічого не пишуть. В мене на болгарській (правда вона не шенгенська) написано шо тип "С", а в ремарках "Орг туризъм" (чи якось так).
На шенгені не втулять шось типу "Shop"? Чи на шенгенах нічого не пишуть?




Zakupy там будет написано. И еще - я б не был так оптимистичен в трактовках шенгенских соглашений


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Польська шопінг віза - можливі підводні камені? [Re: nope]
      2 марта 2012 в 12:49 Гілками

В ответ на:

Zakupy там будет написано.



От власне мене це і насторожує. Нє, ну можна звичайно і через Польщу їхати і виїздити, але якщо я захочу полетіти кудась в Норвегію чи Прибалтику, то нащо мені та Польща здалась?
З другої сторони, якщо є валідна шенгенська віза то ні одне консульство в мене не візьме документи. Якийсь замкнутий круг виходить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6482

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія