соседские работяги молотками и перфоратором наводят порядок.двери не открывают.из за дверей на суржике отвечают-хозяин казав нэ выдкрываты ы робыты.ментам звонили обещали подьехать.но по телефону сказали что сегодня выходной.
Мне один кондиционерщик обьяснил - Если дом не сдан - можно круглосуточно долбить Сдан <1 года - можно каждый день до 21:00 Сдан >1 года - можно только в будние и с 9:00 до 17:00
дому 30 лет.панельный.ментам не открыли.сержант отрубил счётчик,но жлобы продолжают работать только молотками.сами менты офигели.составили протокол,будут ипать хозяина.дома находится невозможно.
1) если совсем тугие и двери железные - заварить холодной сваркой, пусть подохнут с голоду 2) если окна открыты - закинуть в квартиру дымовуху, точно повылазят 3) по адресу найти в телефонной книге или просто в жеке имя владельца, найти контакты и разговаривать с ним
Мне один кондиционерщик обьяснил - Если дом не сдан - можно круглосуточно долбить Сдан <1 года - можно каждый день до 21:00 Сдан >1 года - можно только в будние и с 9:00 до 17:00
В законе нет никаких разделений - старый там дом или типа новый/не сданный. С 8-00 до 20-00 в рабочие дни - шуметь. В остальное время - нельзя. И трава не расти.
Верховна Рада України від 24.02.1994 № 4004-XII Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Публікації: Відомості Верховної Ради України, 05.07.1994, № 27, ст. 218; Голос України, 08.04.1994 (Закон (4004-12), чинний Редакція з 22.05.2008)
Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів *** вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об'єкти):
1) жилих будинків і прибудинкових територіях; ***
У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово.
(Кодекс України, Закон, Кодекс (322-08) Верховна Рада УРСР від 10.12.1971 № 322-VIII Кодекс законів про працю України Публікації: Відомості Верховної Ради УРСР, 17.12.1971 Редакція з 01.01.2010 по 01.01.2011 (Увага! Існує редакція на 01.01.2011))
Стаття 73. Святкові і неробочі дні
Встановити такі святкові дні: 1 січня - Новий рік 7 січня - Різдво Христове 8 березня - Міжнародний жіночий день 1 і 2 травня - День міжнародної солідарності трудящих 9 травня - День Перемоги 28 червня - День Конституції України 24 серпня - День незалежності України. Робота також не провадиться в дні релігійних свят: 7 січня - Різдво Христове один день (неділя) - Пасха (Великдень) один день (неділя) - Трійця. За поданням релігійних громад інших (неправославних) конфесій, зареєстрованих в Україні, керівництво підприємств, установ, організацій надає особам, які сповідують відповідні релігії, до трьох днів відпочинку протягом року для святкування їх великих свят з відпрацюванням за ці дні. У дні, зазначені у частинах першій і другій цієї статті, допускаються роботи, припинення яких неможливе через виробничо-технічні умови (безперервно діючі підприємства, установи, організації), роботи, викликані необхідністю обслуговування населення. У ці дні допускаються роботи із залученням працівників у випадках та в порядку, передбачених статтею 71 цього Кодексу. Робота у зазначені дні компенсується відповідно до статті 107 цього Кодексу.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 26 листопада 2009 р. N 1412-р Київ
Про перенесення робочих днів у 2010 році
З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року, 7 січня - Різдва Христового та 24 серпня - Дня незалежності України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державного казначейства та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
понеділка 4 січня - на суботу 30 січня;
вівторка 5 січня - на суботу 13 лютого;
середи 6 січня - на суботу 27 лютого;
п'ятниці 8 січня - на суботу 13 березня;
понеділка 23 серпня - на суботу 21 серпня.
Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 26
(Рішення, Правила, Протокол (ra1051023-08) Київміськрада від 25.12.2008 № 1051/1051 Про Правила благоустрою міста Києва Публікації: Хрещатик, 25.02.2009, № 22 Редакція з 21.05.2009) 11.2.10. Проводити ремонтні та будівельні роботи в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального та грального бізнесу), розташованих у житлових будинках, у вбудованих і прибудованих до житлових будинків нежитлових приміщень без погодження з мешканцями прилеглих будинків, житлових приміщень терміну початку і завершення робіт заборонено. Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт у прилеглих житлових приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати 40 ДБА. Забороняється проводити вказані роботи з 19-00 до 8-00 год. та у святкові і неробочі дні впродовж доби.
ИМХО не все так однозначно с запретом сегодня ремонт делать. как видим, в законе "О сэс" ничего не написано о простых выходных, а КЗоТ содержит перечень "святковых та нэробочых днив" среди которых суббот (это ж типа с субботами меняют сегодняшний рабочий день) самих по себе нету это, наверное, ляп в законодательстве или я чего-то упустил. кроме того о самом переносе. как видим, КМУ не перенес праздничные или нерабочие дни, а только рекомендовал руководителям предприятий перенести рабочие. если по решению какого-то директора на каком-то предприятии переносится рабочий день, так что, по всей Украине ремонты не делать? Или, например, в субботу 30 января я могу с чистой совестью ипошить перфоратором?
Хотя сосед топикстартера наверное таки не предупредил никого о начале ремонтных работ, как должен был. от сюда и пляшем.
З.Ы. а я на работе. у меня обычная пятидневная рабочая неделя с выходными в сб и вс. так что не такой уж сегодня и выходной. З.Ы.Ы. напомню, что вс - общий выходной. при пятидневке вторым выходным, как правило, является суббота. но у кого-то может быть и понедельник, или там четверг. так что, теперь и по понедельникам с четвергами не ремонтироваться? или с каждым соседом выяснять, когда у него выходной? а может он вообще в отпуске дома сидит?