Насправді цікава тема, особливо почути від наших місцевих заробітчан, хто так сказати реально це може осягнути
ось наприклад твердження Виталя
В ответ на: якщо ти продавець магазині - то да висока якість життя. бо замість обслуговування "наймідрішого наріду" ти можеш відпочити, провести час з родиною, друзями тощо.
ось твердження Молчун
В ответ на: Саме тому що захист і нема необхідності працювати за іжу. у перукара/офіціанта ... 2500 картіна міра рушітся
ось твердження Orys
В ответ на: Там, перукар наприклад Франція, від виробітку, але він + - стабільний в районі 1 800 євро.
Немецкая статистика говорит, что начинающий парикмахер после обучения зарабатывает на сейчас в среднем 1605 евро в месяц брутто (с подоходным). Средняя зарплата опытного парикмахера составляет 2183 евро в год брутто. Если вычесть подоходный, остаётся от 1605 примерно 1200-1250, от 2183 примерно 1600-1800.
Термін перукар шо тут шо там має дуже широку вилку. У нас на дні всякі експрес кіоскиі та залишки совка. Наверху спеціалісти з сучасної колористики, супер модельних зачісок і т.д. У них на дні сидять на мінімалі. Продавці, таксисти, офіціанти - це все некваліфайд і у нормальному суспільстві вони внизу. Часто там працюють студенти, емігранти і т.д. Пару знайомих працювало після переїзду в Німеччинуі офіціантками. Неофіційно, тільки за чайові. Потім перейшли вже на кваліфіціровану роботу. Но це вже інша історія.
Allodin 05.10.2022 23:52 пишет: А що там з податками? За хранцію нє в курсє, а датчі(не плутать із дойчами) з 3 залишають трохи менше 2. Падаткі
А сколько за них работодатели платят, а-ля нашего налога с ФОТ?
Ваня, спитаю. Дружина тільки найманий працівник у інтерконінентал (не плутати з назвою мережі отелів) компані. Точно знаю, що йде прогресивка по утриманням з робітника. До того ж компанія має декілька юр.особ, і кожна має свою спеціалізацію. Одна - для ЗЕд, інша - наймання працівників. І потім аутсорсять/*продають одна одній рабів і товар . і на додачу.... перші 2-3 місяці працюєш на HR-рекруцію (вони тебе знайшли і продають роботодавцю). За 2-3 місяці - ти йдеш до штату основної компанії. В усякому разі в неї так.
имхо, те все минималки высчитаны так, чтобы работник не умер с голоду и мог добраться до работы дочка получала стипендию в Эстонии 350 евро, во Франции 800. на кино/мороженное в обоих случаях оставалось 80 евро
Перукар-біженець із Абхазіі (як представник сексуальних меншин): орендує робоче місце у власника салону краси за 2500 крон на місяць, заробляє в салоні щось під 13-15тис на руки вбілу плюс як скажений бігає по клієнтурі з пост-совка (це вже все вчорну) виймаючи ледь не стільки ж - але в нього клієнтура зароблена важкою працею ще до війни.
Розцінки звичайної перукарні: чоловіча стрижка - 200-250 крон, жіноча 500-700, жіноча із фарбуванням і т.п. 1200-1500. В крутих салонах множимо на 2-3, у сірійців віднімаємо відсотків 30.
maksym 06.10.2022 00:21 пишет: Термін перукар шо тут шо там має дуже широку вилку. У нас на дні всякі експрес кіоскиі та залишки совка. Наверху спеціалісти з сучасної колористики, супер модельних зачісок і т.д. У них на дні сидять на мінімалі. Продавці, таксисти, офіціанти - це все некваліфайд і у нормальному суспільстві вони внизу. Часто там працюють студенти, емігранти і т.д. Пару знайомих працювало після переїзду в Німеччинуі офіціантками. Неофіційно, тільки за чайові. Потім перейшли вже на кваліфіціровану роботу. Но це вже інша історія.
Все с точностью наоборот. Официантами и парикмахерами работают местные, причем всю жизнь. Официант в 50 лет встречается горазда чаще молодого.
DDRUMM 09.10.2022 20:33 пишет: Так а о чем тема? До войны я стригся за 600-650 грн, что по курсу на то время 17-20 евро. Подстричся в ЕС стоит примерно 17-20 евро. И?
думаю, что стрижка в Украине за 650 грн и стрижка в дорогой стране ЕС за 20 евро это две разные стрижки