autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? (6/9)

СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: juiT]
      20 марта 2023 в 11:48 Гілками

juiT 19.03.2023 23:45 пишет:


То він не зміг проїхати, бо там попереду було 4-5 рядів паркетників.



Він там був один, справа була за містом, з'їзд з бориспільської об'їзної до Великої Олександрівка.
То самої зими було і таке,що на під'їзді до дачі 2 колії зійшлися в одну і 2 потоки вперлися один в одного. Я їх всіх об'їхав по узбіччю і звернув до потрібного мені повороту


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9835
С нами с 08.08.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 12:39 Гілками

я в сніжні зими не дуже люблю днищем чухати по коліям у дворах.
на паркетнику спокійніше рухатися у деяких моментах. але це компромісне тип кузова.
не варто одні переваги для вас, ставити вище потрібностей для інших.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13070
С нами с 29.03.2005

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Пеший]
      20 марта 2023 в 12:57 Гілками

Пеший 20.03.2023 10:53 пишет:

juiT 19.03.2023 23:33 пишет:

Ніхто і не каже що проїзджати не можна, просто на кросі це зручніше, простіше і без проблемніше, про інші переваги вже казали.
І там і там є плюси і мінуси, кожен каже про переваги для себе. На 4д я взагалі не розумію як їздити спокійно, там кліренс відсутній як клас, особливо під переднім бампером.



Особисто для себе , я переваг в кросі не знайшов , тому за два роки пошуку переваг , він був успішно проданий ) .
А 4Д , доволі успішно відкатала 460+тис км за сім років , була у різних куточках України і кругом справлялася . На той час , повністю мене влаштовувала . Зараз би уже таке авто не взяв , не на мій вік , та і як для спинозника там посадка не альо .



Дуже дякую, що виклав свій досвід Мені наразі - дуже актуально
А що би (як спинозник - спинознику ) зараз би обрав/вже обрав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: DimonDSV]
      20 марта 2023 в 13:28 Гілками

DimonDSV 20.03.2023 12:39 пишет:

я в сніжні зими не дуже люблю днищем чухати по коліям у дворах.
на паркетнику спокійніше рухатися у деяких моментах. але це компромісне тип кузова.
не варто одні переваги для вас, ставити вище потрібностей для інших.



Ну тут як раз навпаки - власникам паркетників доказують що вони їм не потрібні і ще купа всілякої нісенітниці. За компромісний тип кузова також не згоден...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12665
С нами с 17.02.2009

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 13:37 Гілками

wh@tever 20.03.2023 13:28 пишет:

DimonDSV 20.03.2023 12:39 пишет:

я в сніжні зими не дуже люблю днищем чухати по коліям у дворах.
на паркетнику спокійніше рухатися у деяких моментах. але це компромісне тип кузова.
не варто одні переваги для вас, ставити вище потрібностей для інших.



Ну тут як раз навпаки - власникам паркетників доказують що вони їм не потрібні і ще купа всілякої нісенітниці. За компромісний тип кузова також не згоден...


Да вот нет, владельцы паркетиников начали всем доказывать, что лучше паркета машины нет и как невозможно на чем-то другом в Киеве ездить, там же ямы!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: igg]
      20 марта 2023 в 13:51 Гілками

igg 20.03.2023 12:57 пишет:


Дуже дякую, що виклав свій досвід Мені наразі - дуже актуально
А що би (як спинозник - спинознику ) зараз би обрав/вже обрав?



Я у вашій темі трохи відмічався , та чомусь ви на мене образились за питання про "Колеос , чи як його"
Третій рік В8 універсал , 2.0тді . І як комфортно на кросах їздити по нашим дорогам , мені розповідати не треба ))) .
Але , на скільки я зрозумів , ви хочете щось принципово відмінне від Гольфа , то тут я не порадник .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      20 марта 2023 в 13:56 Гілками

GreenMile 20.03.2023 13:37 пишет:

Да вот нет, владельцы паркетиников начали всем доказывать, что лучше паркета машины нет и как невозможно на чем-то другом в Киеве ездить, там же ямы!



Де яказав що б хтось продавав пузотера і купував паркетника?
Я казав і кажу що мені в паркетнику значно комфортніше і приводив аргументи чому мені комфортніше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27655
С нами с 24.10.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: DimonDSV]
      20 марта 2023 в 14:24 Гілками

DimonDSV 20.03.2023 12:39 пишет:

я в сніжні зими не дуже люблю днищем чухати по коліям у дворах.
на паркетнику спокійніше рухатися у деяких моментах. але це компромісне тип кузова.
не варто одні переваги для вас, ставити вище потрібностей для інших.



Немає ніяких компромісних кузовів, він тобі або підходить, або не підходить. Це як сперечатись яке взуття зручніше, красивіше.
Я з 16см пересів на 14, і то суттєва різниця була.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: juiT]
      20 марта 2023 в 14:26 Гілками

juiT 20.03.2023 14:24 пишет:


Немає ніяких компромісних кузовів, він тобі або підходить, або не підходить. Це як сперечатись яке взуття зручніше, красивіше.
Я з 16см пересів на 14, і то суттєва різниця була.



Немає зручніше взуття, ніж кросівки Nike


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27655
С нами с 24.10.2008

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: GreenMile]
      20 марта 2023 в 14:30 Гілками

GreenMile 20.03.2023 13:37 пишет:

wh@tever 20.03.2023 13:28 пишет:

DimonDSV 20.03.2023 12:39 пишет:

я в сніжні зими не дуже люблю днищем чухати по коліям у дворах.
на паркетнику спокійніше рухатися у деяких моментах. але це компромісне тип кузова.
не варто одні переваги для вас, ставити вище потрібностей для інших.



Ну тут як раз навпаки - власникам паркетників доказують що вони їм не потрібні і ще купа всілякої нісенітниці. За компромісний тип кузова також не згоден...


Да вот нет, владельцы паркетиников начали всем доказывать, что лучше паркета машины нет и как невозможно на чем-то другом в Киеве ездить, там же ямы!



Можна їздити по Києву, я також 13 років від'їздив. бампер ніде не оставив.
Але це не значить, що мене не напрягали ями, ремонт дороги, бровки, грунтові дороги і тд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: juiT]
      20 марта 2023 в 14:38 Гілками

juiT 20.03.2023 14:30 пишет:


Можна їздити по Києву, я також 13 років від'їздив. бампер ніде не оставив.
Але це не значить, що мене не напрягали ями, ремонт дороги, бровки, грунтові дороги і тд.




Я на октавіх тур 2 рази знімав бампер об бордюр - там конструкція низу бампера - як гачок - якщо хочеш впертись колесом в бордюр і бампер його прогладив, то від'їжджаючи назад - він чіплявся. Але тур - то виключення - навіть на аккорді таких проблем не було, але потрібно було слідкувати за висотою бордюрах - якщо високий - то можна подряпати бампер - не подряпав ні одну пузотерку, бо їздив обережно, а на кроссовері не потрібно обережничати. На кроссовері цих питань взагалі не існує. Також декілька разів на пузотерці застрягав там, де на перший погляд - взагалі нічого страшного, у той час як на кроссовері їздив по глибокому піску - без проблем. Про сніжну зиму взагалі не кажу...
Знайомий, з яким довго не спілкувався, продав сівік на якому їздив з салону з 2008 року - казав що всі пороги пом'яті ітп і що хоче кроссовер


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7517
С нами с 10.10.2010

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 15:00 Гілками

wh@tever 20.03.2023 14:38 пишет:

juiT 20.03.2023 14:30 пишет:


Можна їздити по Києву, я також 13 років від'їздив. бампер ніде не оставив.
Але це не значить, що мене не напрягали ями, ремонт дороги, бровки, грунтові дороги і тд.




Я на октавіх тур 2 рази знімав бампер об бордюр - там конструкція низу бампера - як гачок - якщо хочеш впертись колесом в бордюр і бампер його прогладив, то від'їжджаючи назад - він чіплявся. Але тур - то виключення - навіть на аккорді таких проблем не було, але потрібно було слідкувати за висотою бордюрах - якщо високий - то можна подряпати бампер - не подряпав ні одну пузотерку, бо їздив обережно, а на кроссовері не потрібно обережничати. На кроссовері цих питань взагалі не існує.



Згадуючи цю тему, звернув уваги на рівень бамперів припаркованих у дворах автівок. Так от, у багатьох свіжих паркетників рівень бамперів десь на рівні пузотерок 15-річної давнини. Зокрема, між свіжими паркетами стояла стара Лачетті, поряд ще - Соната того періоду, тож низ бампера у них знаходився десь на одному рівні.
Та і досить показово, що більшість паркетників потроху "прилипають до дороги" порівняно з своїми попередниками, і вже дійсно по кліренсу відповідають старим пузотеркам. Боротьба за аеродинаміку і витрати палива не проходять безслідно навіть в найбільш популярному типі кузова.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13070
С нами с 29.03.2005

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Пеший]
      20 марта 2023 в 15:22 Гілками

Пеший 20.03.2023 13:51 пишет:

igg 20.03.2023 12:57 пишет:


Дуже дякую, що виклав свій досвід Мені наразі - дуже актуально
А що би (як спинозник - спинознику ) зараз би обрав/вже обрав?



Я у вашій темі трохи відмічався , та чомусь ви на мене образились за питання про "Колеос , чи як його"
Третій рік В8 універсал , 2.0тді . І як комфортно на кросах їздити по нашим дорогам , мені розповідати не треба ))) .
Але , на скільки я зрозумів , ви хочете щось принципово відмінне від Гольфа , то тут я не порадник .



То вам мабуть здалося , вже давно я ні на кого й ні на що не ображаюсь

Все вірно, чомусь тягне на щось інше, й таки, схоже, все іде до кросовера... У тому ж Колеосі, як для спинозників, комфорту сидінь(враховуючи підтримку+масаж попереку, вентиляцію шкіри) мені наче вистачає, нажаль не мав змоги довготривалого тесту...
Про комфорт пасата, добре Вас розумію, бо вже декілька років маю та (майже) насолоджуюсь саме пасатівськіми сидіннями, але ж, з роками все важче дається посадка/висадка на підлогу/з підлоги ...можливо ще й це впливає на те, що мене(як й багатьох предпенсійно-пенсіного віку водіїв) тягне в бік кросів

РS. Днями, нетривало катав Аутбек, то він, як на мене, десь посередині між універсалом (а ля пасат) та кросом...як за комфортом, так й за ходовими.

Змінено igg (15:59 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: XS1]
      20 марта 2023 в 15:49 Гілками

XS1 20.03.2023 15:00 пишет:


Згадуючи цю тему, звернув уваги на рівень бамперів припаркованих у дворах автівок. Так от, у багатьох свіжих паркетників рівень бамперів десь на рівні пузотерок 15-річної давнини. Зокрема, між свіжими паркетами стояла стара Лачетті, поряд ще - Соната того періоду, тож низ бампера у них знаходився десь на одному рівні.
Та і досить показово, що більшість паркетників потроху "прилипають до дороги" порівняно з своїми попередниками, і вже дійсно по кліренсу відповідають старим пузотеркам. Боротьба за аеродинаміку і витрати палива не проходять безслідно навіть в найбільш популярному типі кузова.




Є таке... Але у нормального паркетника з кліренсом все нормально - наприклад у того того ж рав4 чи у любого Jeepа...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38766
С нами с 25.02.2005

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 16:02 Гілками

wh@tever 20.03.2023 15:49 пишет:

XS1 20.03.2023 15:00 пишет:


Згадуючи цю тему, звернув уваги на рівень бамперів припаркованих у дворах автівок. Так от, у багатьох свіжих паркетників рівень бамперів десь на рівні пузотерок 15-річної давнини. Зокрема, між свіжими паркетами стояла стара Лачетті, поряд ще - Соната того періоду, тож низ бампера у них знаходився десь на одному рівні.
Та і досить показово, що більшість паркетників потроху "прилипають до дороги" порівняно з своїми попередниками, і вже дійсно по кліренсу відповідають старим пузотеркам. Боротьба за аеродинаміку і витрати палива не проходять безслідно навіть в найбільш популярному типі кузова.




Є таке... Але у нормального паркетника з кліренсом все нормально - наприклад у того того ж рав4 чи у любого Jeepа...




От тільки Джипи-кросовери від компаса до чіроки - шалено некомфортні і дерев'яні на дорозі. Це жесть, я був дуже сильно здивований.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: XS1]
      20 марта 2023 в 16:05 Гілками

XS1 20.03.2023 15:00 пишет:

wh@tever 20.03.2023 14:38 пишет:

juiT 20.03.2023 14:30 пишет:


Можна їздити по Києву, я також 13 років від'їздив. бампер ніде не оставив.
Але це не значить, що мене не напрягали ями, ремонт дороги, бровки, грунтові дороги і тд.




Я на октавіх тур 2 рази знімав бампер об бордюр - там конструкція низу бампера - як гачок - якщо хочеш впертись колесом в бордюр і бампер його прогладив, то від'їжджаючи назад - він чіплявся. Але тур - то виключення - навіть на аккорді таких проблем не було, але потрібно було слідкувати за висотою бордюрах - якщо високий - то можна подряпати бампер - не подряпав ні одну пузотерку, бо їздив обережно, а на кроссовері не потрібно обережничати. На кроссовері цих питань взагалі не існує.



Згадуючи цю тему, звернув уваги на рівень бамперів припаркованих у дворах автівок. Так от, у багатьох свіжих паркетників рівень бамперів десь на рівні пузотерок 15-річної давнини. Зокрема, між свіжими паркетами стояла стара Лачетті, поряд ще - Соната того періоду, тож низ бампера у них знаходився десь на одному рівні.
Та і досить показово, що більшість паркетників потроху "прилипають до дороги" порівняно з своїми попередниками, і вже дійсно по кліренсу відповідають старим пузотеркам. Боротьба за аеродинаміку і витрати палива не проходять безслідно навіть в найбільш популярному типі кузова.



так і є - до 2010 року 20см вважалося необхідним мінімумом (а краще 22см), зараз у більш-менш нормальних 17-18см, а таких як королла крос ( ) аж 14см наміряли
ну й взяти маджентіс 2008 року - там сідаєш а не провалюєшся в сидіння хоча це звичайний седан (правда будь-який норм сучасний кросовок має керованість краще (знову ж мова не про тойоту ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Sashok_Accent]
      20 марта 2023 в 17:42 Гілками

Sashok_Accent 20.03.2023 16:02 пишет:



От тільки Джипи-кросовери від компаса до чіроки - шалено некомфортні і дерев'яні на дорозі. Це жесть, я був дуже сильно здивований.




З одного боку - згоден. З другого - я на ще гірших по комфорту пузотерках їздив. А от старий RX по комфорту мені подобається. А нове Санта фе по керованості мені сподобалося більше чим мій американський пасат... Тому не все однозначно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38766
С нами с 25.02.2005

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 20:07 Гілками

wh@tever 20.03.2023 17:42 пишет:

Sashok_Accent 20.03.2023 16:02 пишет:



От тільки Джипи-кросовери від компаса до чіроки - шалено некомфортні і дерев'яні на дорозі. Це жесть, я був дуже сильно здивований.




З одного боку - згоден. З другого - я на ще гірших по комфорту пузотерках їздив. А от старий RX по комфорту мені подобається. А нове Санта фе по керованості мені сподобалося більше чим мій американський пасат... Тому не все однозначно...




Я саме про конкретно jeep. Я був ну дуже вражений.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 01.09.2004

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: Sashok_Accent]
      20 марта 2023 в 21:09 Гілками

Sashok_Accent 20.03.2023 20:07 пишет:



Я саме про конкретно jeep. Я був ну дуже вражений.




У друзів Компас - катастрофи не помітив, при тому що порівнював з диваном у вигляді американського Пассата, хоча їхали як раз по Дмитріївській - тобто полігон для випробування підвіски
Аутлендер та форестер - більш жорсткіші


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38766
С нами с 25.02.2005

Re: Чи варто купувати кроссовер лише за високу посадку? [Re: wh@tever]
      20 марта 2023 в 21:35 Гілками

wh@tever 20.03.2023 21:09 пишет:

Sashok_Accent 20.03.2023 20:07 пишет:



Я саме про конкретно jeep. Я був ну дуже вражений.




У друзів Компас - катастрофи не помітив, при тому що порівнював з диваном у вигляді американського Пассата, хоча їхали як раз по Дмитріївській - тобто полігон для випробування підвіски
Аутлендер та форестер - більш жорсткіші




Аут ХЛ - десь такий самий
Новий Форестер значно комфортніший


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
9 користувачів і 72 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7149

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія